Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Russell Hobbs

Russell Hobbs...jakies opinie

Polecane posty

Gość Russell Hobbs

o tej firmie??? polecacie czy raczej odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
Ja osobiscie polecam, mam odkurzacz 2000 W i dziala jak nalezy... mamy czajnik i toster cookworks i tez jest ok bez zadnych problemow... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russell Hobbs
ja konkretnie myślałam o żelazku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
rewelacyjne żelazko. polecam bo to chyba najlepsze w mojej karierze. udany zakup, kosztowalo 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik244
ja mam zelazko z RH, kosztowalo niewiele (£34) i jest swietne! ma sliczny rozowy kolor, pare itd polecam super sie nim prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
ja odradzam- mialam dwa czajniki w pracy ( fakt dosyc czesto uzywane ,ale szybko sie zepsuly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
polecam zajrzec na Argos i poczywtac review

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHajdi
Zawiodłam się ,kupiłam opiekacz tej firmy ale wyprodukowany oczywiście w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tania firma w UK sprzedawana w supermarketach, moze i dziala dobrze, ale przy sprzetach kuchennych kruszy sie wartswa zewnetrzna, kolor odpada. Moim zdaniem, a mialam 2 czajniki, firma jest slaba. Ja kupuje zdecydowanie lepsze / drozsze marki, ten czajnik kupilam przez przypadek, jak potrzebowalam, a byl w sainsburym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla929
A jakie czajniki miałaś? Ja mam Buckingham i jestem bardzo zadowolona. Mam z tej marki też takiego grilla elektrycznego http://www.ceneo.pl/25185672 Bardzo wygodne urządzenie, nie dymi, a karkówka w kilka minut jest gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to chinole z dolnej półki ? Bo skoro 'tania marka z supermarketu..." Brytyjska firma ? wygląda że tak jak przcietna kafeterianka z rodu Windsorów haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy sprzęt jaki w życiu miałam, kupiłam robot 2,5 roku temu w trakcie drugiego użytkowania się zepsuł ,wymienili na nowy, który po kilku razach się zepsuł, znów wymienili na nowy , i znów się zepsuł , ja nim prawie nic nie robiłam tylko non stop reklamuje,większego g..... nie miałam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ich zelazko i czajnik, spoko. polecam. ale nie mialam nic innego. odkurzacze to dyson odradzam, niby takie och ach ale nie. są do bani serio a takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres do kawy - serwis

Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem... dobrą kawę robił, pomimo bardzo głośnego młynka do mielenia, dopóki się nie zepsuł:) serwis oświadczył, że producent nie dostarcza części zamiennych. więc zepsuty miesiąc po gwarancji nadaje się na śmietnik.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×