Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1983

Samotność w Anglii

Polecane posty

Gość gość1983

Czy ktoś też czuje się tutaj samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że samotnym można czuc się wszędzie w Anglii pewnie też. Ja np lubię być sama więc nie czuję się samotna jak obok nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1983
Chciałbym mieć takie podejście tylko nie potrafię tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu jest dobrze samemu. Takie osoby potrzebują kogoś do towarzystwa. Ja mimo tego że mam znajomych, przyjaciół, rodzinę to muszę ich sobie dozować w małych porcjach, czasami potrafię spędzić 2-3 dni bez kontaktu z ludźmi. Jestem samotniczka i dobrze mi samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1983
Dowartościowałeś się. Widzę że jad nienawiści u ciebie zagościł na dobre. Super dostajesz + 10 do swojej męskości. Ale niestety odejmij sobie 50 punktów za pisanie na damskim portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz z samymi lesbami pisać? :D glupia cipo ten argument jest używany tylko przez tępe i głupie qrwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 W UK ludzie wcale nie sa bardziej otwarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie, chyba w UK nie byles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w takich zaludnionych krajach ludzie mało do siebie zagaduja. W metrze nawet kontaktu wzrokowego nie można nawiązać a jak ktoś się odezwie to jest uznawany za psychicznego więc te wywody u góry są z d**y wzięte. Miłość życia? Widać masz małe wymagania jeśli pierwsza lepsza panna z ulicy ci wystarczy. Zagadujac przypadkowe osoby na ulicy tracisz czas i ryzykujesz poznanie psychola. To nie romantyczny film w którym dziewczynie upadają książki, ty je podnosisz, obydwoje macie serduszka w oczach a za tydzień biegniecie trzymając się za ręce w stronę zachodzącego słońca :D :D no serio jaką jest szansa że dziewczyna która zagadasz wolna, zainteresowana z podobnymi poglądami niż ty? Zejdź na ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bueheehehheeh na fazie te bzdury pisałem :D a ta debilka na poważnie to wzieła hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale swoją drogą to koleś który narzeka na samotność to niezła pipa :D a poza tym to samotność to coś z******tego bo większość ludzi to nędzne i fałszywe qrwy, głównie oczywiście polaczki :) więc nie narzekaj tylko się ciesz że nie masz np. żadnych problemów z debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK to Angielki zadzierają noska, Polak nie ma szans hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14.28 tłumacz się, tłumacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilom trzeba wszystko tlumaczyc, nawet kilka razy no ale i tak nie trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tłumacz się dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zezarlas już dzisiejsza porcje kalu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co fazy dzis nie było? Chwila słabości kafeteryjnego popaprańca :D dobre, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jednak nie zezarlas gowniacha z doopy swojego kolesia któremu uwielbiasz lizac jajca, sama się tym chwalilas ostatnio, ze co noc liżesz my doopskko osrane i jajca :D i uwielbiasz zezrec ten swiezy kal bo cie uspakaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca cię takie pisanie? Mam nadzieję że tam gdzie jesteś są gumowe ściany i nie ma klamek ;) przepustka raz na tydzień i wtedy srasz postami, psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholem jestem tylko wtedy jak odpowiadam na posty debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi jak coś co napisałby 100% psychol. No ale dobrze że potwierdziłeś to co wszyscy i tak wiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi mnie co wiedza i mysla debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mówi że to kogoś obchodzi. Masz paranoję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze oprocz tego ze jest niesamowicie upierdliwa to tez inteligentna inaczej :D wspolczuje twojemu facetowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wiec widac lepiej byc "samotnym" niz uzerac sie z takimi debilami jak ta kretynka powyzej ;) wiec sie ciesz a nie marudzisz :D bo co ona moze zaoferowac oprocz seksu i pogaduszek? same problemy, nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest samotny , znajomych się zmienia co 2-3 lata , kontakty biznesowe , oparte na wymianie, nie ma czego wymieniac to sie wspolne drogi koncza , jak ktoś całe życie spędza z tymi samymi ludźmi to mieszka na zabitej dechami wiosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pracy to ja odpoczywam od debili :D szkoda ze kiedys bylem tez debilem i zadawalem sie z qrewskimi smieciami, gdyby nie to to teraz sralbym wielka kaska jak np lewandowski, przez cweli je/banych i zaje/bane imprezki zniszczylem moja kondycje a bylem bardzo dobry w pilke, gdybym to rozwijal.. no ale nie, mentalnosc polaczkowa dala o sobie znac i wazniejsze byly imprezki i "znajomi" a teraz jak sie zmadrzalo i ma sie wyje/bane na ten syf to jest za pozno. Jak ja tych qrw nienawidze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po prostu szok jacy chamscy i wulgarni potrafią byc ludzie, co ci z tego ze tak odnosisz sie do innych ? Bezinteresowne i niczym niewytłumaczalne bo niby po co, nawet nie wiadomo kto bedzie to czytał, kim jest i jak sie z tym poczuje. Az strach sie bać ze możesz byc znajomym lub członkiem rodziny. Szok z jakiego ty domu wyszedłeś ? Kim sa twoi rodzice, dziewczyna czy przyjaciele ? Obrzydliwe zachowanie niczym zdegenerowany kryminalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiadomo, ale do niego to nie dotrze. Biedak musi wylewać gorzkie żale na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akcja > reakcja. przyjaciele :D nie rozpier/dalaj mnie. nie dom wychowuje i uczy tylko qrewskie towarzystwo. poza tym masz "przyjaciół" dopóki o cos ich nie poprosisz, wtedy czasu nagle brakuje ale jak sami o coś prosili to byli wtedy w ch/uj najlepszymi przyjaciółmi na całym świecie, ch/uj w doopy nędznym i fałszywym polaczkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×