Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z saudyjczykiem

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny mam do Was delikatne pytanie. Czy ktoras z Was miala seks z facetem z Arabii Saudyjskiej? Jacy oni sa w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, chcesz się puścić, szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chce sie puscic a co zabronisz mi? Mam ochote sie bzyknac I to zrobie tylko chce wiedziec przed tym jacy sa zebym byla przygotowana :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mialam okazje I bylo zaje****!! Tak mi spenetrowal ze chodzic nie moglam pozniej juz nie mialam z innymi takiej przyjemnosci:( aha I dodam jeszcze ze oni sa meeeeeega przystojni! Araby arabami ale saudyjczycy sa naprawde mega czysci kulturalni I przystojni! Dobrze wspominam! Jesli chodzi o seks sa ok ale zwiazkow bym nie polecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i dostompisz chóójowsompienia niebiańskiego pi.zdo szkaradna..pasztecie zgniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiety , kobiety jak z opowiedzenia przygody seksualnej z jednym przedstawicielem jakiejś narodowości można mieć wyobrażenie o zwyczajach higienicznych całej nacji ? NIEPOJĘTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Przystojni'' :D - żart dnia. Jeśli skrzyżowanie owłosionej śmierdzącej kozy z brodato-wąsatym rzezimieszkiem o wyglądzie terrorysty uważacie za symbol seksu, to ja już nie mam więcej pytań. Oni nawet d**y mają obrośnięte tymi czarnymi kłakami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy musicie spac z tymi malpami? Dla mnie to zwierzeta, a ich rozumy zatrzymaly sie na poziomie sredniowiecza, moze sa niektoryz wyksztalcenia, ale menatlnosc maja sw Tomasza z Akwinu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijad
Tomasz z Akwinu to przy nich jak Einstein przy trollu z kafeterii. A pamiętajcie napalone nimfy że zgodnie z prawem obowiązującym w Arabii Saudyjskiej wasz partner może was bezkarnie zamordować i nie poniesie żadnej kary o ile nie zaświadczy przeciw niemu co najmniej dwóch prawowiernych muzułmanów-mężczyzn .Czyli jak go poniesie to może z wami zrobić to co mu się podoba . Oni o tym wiedzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cie krece , chyba bym ace szorowała cipke do końca zycia jakbym pusciła sie z Arabusem bleee , a Ty widac masz chyba niskie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka nie szoruj ci.pki AcE bo wszystkie soki wytrawisz z niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee ja tez kiedys spotykalam sie z saudyjczykiem niezly byl I bardzo kulturalny. Nie mowie o tych arabusach co pracuja w off licence tylko typowych saudyjczyach. Kulturalni bogaci I straaaasznie szarmanccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeee mój ojciec jest Saudyjczykiem i musze przyznać że straszny z niego skurwiel ....:o Dajcie sobie siana z Saudyjczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście szarmanccy, w*****a cię a później obleje benzyną i podpali bo nie byłaś dziewicą, pozostanie bezkarny, a ten ichni wykształcony i inteligentny książę, szef szefów, powie publicznie do kamer z debilnym uśmiechem że u nich jest takie prawo i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z***biście szarmanccy, w*****a cię a później obleje benzyną i podpali bo nie byłaś dziewicą, pozostanie bezkarny, a ten ichni wykształcony i inteligentny książę, szef szefów, powie publicznie do kamer z debilnym uśmiechem że u nich jest takie prawo i już" Ale bredzisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety on ma racje... ale musisz widac wp*****l dostac od swojego ksiecia, zeby ci sie oczy otworzyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zabójstwo - w krajach sunnickich, w których panuje Szariat - otrzymuje się wyrok śmieci, zgodie z koraniczną zasadą :oko za oko, ząb za ząb. Podobnie z g***tem - za (udowodniony) g***t, oprawca jest skazywany na śmierć poprzez ścięcie. Za "nieudowodniony" g***t - ofiara i g****iciel idą do więzienia za przedmałżeński seks + bardzo często baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bredzę bezmózgu bo dokładnie tak było jak j****y brudas ichni duchowny zg****ił własną 5-letnią córkę a później ją spalił bo rzekomo nie była dziewicą, pozostał bezkarny, zapłacił jakieś śmieszne odszkodowanie matce dziecka i tyle, no i ten ichni cudowny książę tłumaczył dziennikarzom że tak musi być bo oni maja takie prawo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie, a w praktyce płacisz odszkodowanie biednej rodzinie ofiary i pozostajesz bezkarny. Co do g****icieli to ponoszą niższą karę od ofiary, bo ona zostaje skazana za cudzołóstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty weź pzeczytaj najpierw w słowniku, co oznacza "cudzołóstwo" ty "Jenteligencie" od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvhbjklm
Co jak co, ale w Koranie nie ma nic o zabijaniu kobiet... W Chrześcijaństwie też nie ma wzmianki o pedofilii a zdaza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tłumoki pomyślcie, dlaczego wasze koleżanki uciekające od ciapatych nie zwracają się po pomoc do władz tych wspaniałych, nowoczesnych, bogatych krajów tylko żebrzą o nią w polskich konsulatach, w Polsce robią szum medialny jakie to one pokrzywdzone przez zwyrodnialca i jego ojczyznę, jakie same są niewinne i bezbronne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, napisałem w skrócie a seks pozamałżeński to k***a straszna różnica inteligentko niedorozwinięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvhbjklm
Znowu ten zjeb zmasakował kolejny temat. Weź spiedalaj Zj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę jak jest, nie zamierzam was odciągać od waszych ciapatych, jak dla mnie to możecie obciągać im, ich braciom, ojcu, kuzynom i ich wielbłądom, ale nie p********e jaki to raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fgvhbjklm zjebem to jesteś ty szmato odmóżdżona, a temat chwalący k****enie się z brudasami to żaden temat! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku posługujesz się terminami, których nie znasz, ośmieszasz się i jeszcze innych nazywasz "tłumokiem" :D. Cudzołóstwo w Arabii Saudyjskiej - czy ZDRADA = Cudzołóstwo. Kara śmierci - nie istotne, czy zdradziła kobieta czy mężczyzna. Zdrajca zostaje poddany karze. Za seks przedmałżeński - areszt plus najczęściej 80 batów - dotyczy to mężczyzn jak i kobiet. Za udowodnony g***t - g****iciel zostaje ścięty. Tyle w temacie - dokształć się więcej o prawie jaki panuje w danym kraju, bo się kompropmitujesz "Jenteligencie" :D Dziękuje, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko ty wiesz bo sobie wyczytałaś teorie, a w praktyce okazuje się że jest zupełnie inaczej, więc kto się tłumoku ośmiesza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W głupiej Turcji do dzisiaj morduje się kobiety, zakopuje żywcem a ty mi tu wierszykami wyczytanymi o "prawie" się mądrzysz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×