Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sex z Anglikiem

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś doświadczenia erotyczne z Anglikami? Jak tak to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde myslisz, ze wszyscy Anglicy sa tacy sami w lozku? Facet to facet, jego seksualne umiejetnosci nie maja nic wspolnego z narodowoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jo. Miły Angol, ale miał małego fiutka :D🖐️ I był krótkodystansowcem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie Terenia. Anglik ma malego, i strasznie szybko dochodzi. nawet gry wstepnej nie potrzebuje. masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhjhjhjbhjb
ja miałam dwóch anglików (długie związki) i obydwoje mieli małe penisy, myślałam, że to przypadek ale teraz widzę, że chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj Anglik ma 1,90 m wzrostu, wiec przyrodzenie tez ma duze. W lozku jest bardzo namietny i lubi eksperymentowac. Ciagle chodzi napalony. Oprocz niego mialam kilku Anglikow w lozku i byli rozni, czesto zalezy od wieku i doswiadczenia, na ich rozmiar nie moglam narzekac, ale ja lubie wysokich chlopakow, a oni raczej wszystko maja duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
10.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Moj Anglik ma 1,90 m wzrostu, wiec przyrodzenie tez ma duze." X Ku.tas nie zależy od wzrostu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia wiem, ze wielcy faceci maja wieksze paly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ale czasami mają igiełki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jestescie proste, oprocz roochania nic wiecej nie macie do powiedzenia. do tego ten wulgarny spoosb w jakims sie wypowiadacie , obzydliwe polskie szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat jest o seksie a nie romantycznych uczuciach. Po co to w ogole czytasz jesli takie rozmowy sa dla ciebie wulgarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia tn
a polaczki już zazdroszczą, że to nie z nimi uprawiamy sex, idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruleska
Pow mialam przygode 21latkiem bylam w nim zakochana spotkalismy sie pare razy.Powiem tylko ze swietnie namietnie i cudownie calowal byl zawsze napalony.Gra wstepna dluga i skupial sie na mnie Co do penisa dlugi i gruby.haha jeszcze jedno jakiego penisa ma facet widac po palcach a nie po wzroscie male i grube krotki dlugie ?fantastyczne przyrodzenie.Nie byl we mnie .ale co robil tymi paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie bylam z jednym anglikiem spotkalam sie z nim kilka razy.sam na sam w sypialni poraz pierwszy mielismy 3 h dla soebie sex odbyl soe dwa razy.nastepnym razem wrocilismy od znajomych i czasu dla siebie moelismy tulko 4i pol godziny kochalismy sie 6 razy musze przyznac ze byl swietny w lozku.mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to facet, nie ma reguły że jeśli jakś tam narodowośc, to będzie mały/duży p*nis, albo będzie sie mył/będzie brudny, będzie mądry/głupi itd. Ja w związku dość krótkim - trwał 4 miesiące - byłam z Irlandczykiem z Belfastu. Uprzejmy, przystojny, inteligentny, dobra praca - w łóżku taki sobie, ale dbał o dobrą grę wstępną a nie od razu do rzeczy. bylam na wielu randkach za to, takich tylko typu kawa lub wino i niekonczących się niczym i powiem tak: - Polakom częściej niż innym nieco "czuć" z ust nieświeżo - Anglicy są zarozumiali - Szkoci mają fajne poczucie humoru ale niezbyt ładni - Hiszpanie wcale nie są tacy od razu uwodzący jak się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne wszyscy są be a ty jestes piekna i bogata swinio rozkładająca nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Drpaolita napisał:

Nawet takie Rosjanki w Anglii mają dużo więcej szacunku bo Rosjanki są faktycznie piękne i Rosjanka chociaż nie daje byle komu i byle gdzie za darmo, one się szanują i muszą mieć z tego chociaż kasę albo związek, słowa Anglika, więc polki są uznawane za takie brzydsze i łatwiejsze wersje Rosjanek 

Kurde, aż się przykro czyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się siedzi i czeka na klientów to można się wielu rzeczy od Ukrainek dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Drpaolita napisał:

błagam Cię ja poznałam chyba milion obcokrajowców w Niemczech i Anglii bo tam byłam i każdy pluje po polkach równo, głównie każdy się śmieje ze są latwe , słyszałam to i w niemczech i w Anglii,

A co innego można od klientów w burdelu usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odwracaj kota, sama się sto razy wygadałaś co w tych Niemczech robiłaś.

Wkształcenie...

Gimnazjum to nie jest "wyksztalcenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dalej sama sobie odpisuje a temat jak zwykle tylko jeden - czy Polki ładniejsze czy brzydsze od Ukrainek i Niemek.

Rozkminki dyplomowanej ekonomistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze też na tematach "seks z Niemcem", "seks z Anglikiem".

Ciągle tylko praca, praca, praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet to facet. Jednak siostrą mojego partnera jest z Anglikiem i podobno ma małego, a podczas seksu myśli tylko o sobie. Ważne żeby on doszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×