Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd wziąć pieniądze na kursy i szkolenia w UK

Polecane posty

Gość gość

Czy nawet na college ? Wszystko jest płatne :( Nie stać mnie wyłożyć z własnej kieszeni kilku tysięcy Skąd Wy mieliście pieniądze ? Kredyty , pożyczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to kilku tysiecy? zalezy od kursu chyba, sa drozsze i tansze jaki cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za college nie musialam placic bo robilam przed 18tka, a na uni pożyczka, bo nie miałam 15tu tysiecy w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona ze platne. Co za qrwa patologia tu sie zjezdza. Pieniadze sie bierze z pracy jak bys nie wiedziala dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sam-sama jesteś patologia Nawet Anglicy biorą kredyty na studia, wiec nie musisz mi nic tłumaczyć Ale Ciebie na pewno stać na wszystko: dobre życie, studia itd z pracy i nie musisz na nic brać pożyczek tudzież kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:47 przyganial kocioł garnkowi :) 3 krotkie zdania a patologia zajeżdża w każdym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes Angielka i nigdy nie bedziesz, wiec co sie do nich porownujesz? A jezeli chodzi o mnie to ja nie musze brac kredytow na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szkocji można aplkować na 1 roku kursu/studiów o tzw bursary + pokrycie kosztów kursu, a później o kredyt studencki i dalsze pokrywanie kosztów kursu. mój kurs kosztuje ok. 1300 na rok i teraz niedługo zacznę ostatni rok w Edinburgh college. dostałam kredyt v studencki w wysokości 5200 f rocznie, pracuję, nie mam dzieci. max kredyt to 6500 rocznie bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś tak i jeszcze dopisz, ze Cie bez kredytu nawet na dom stać w UK heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie było stać na studia, dlatego wziełam pożyczkę. Mało kto w wieku 19tu lat ma tyle kasy wiec nie wstydze sie. Teraz z tą pracą ktorą mam moge spokojnie splacic ten kredyt w 3 lata bez szczegolnego napinania się. Także pożyczka tak, ale tylko jeśli idziesz na sensowne studia a nie kurs malowania paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego jest w byciu np.kosmetyczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja napisalam, że coś złego? To taki przykład. Jak idziesz na kurs/studia ktore potem dadza ci nisko płatna prace lub wcale to nie warto zadlużać sie na grube pieniadze bo potem bedzie placz że nie można splacic. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co dziś gwarantuje prace i dobre zarobki ? Chyba jedynie medycyna i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedziesz miała kasy, dlatego tyle płaca, zeby ci gowno zostało i była robotnica do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×