Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drukareczka jedna.

slimaki!!!

Polecane posty

Gość drukareczka jedna.

od dwoch dni z zza lodowki wylaza mi wielkie slimaki bez skorupy:/// w piatek wieczorem byl jeden, wczoraj 4 mniejsze. odsunelismy lodowke-nic! zza szafek tez wylezc nie moga bo sa przymocowane szczelnie do sciany. kuchnie mamy wielka i do drzwi daleko, okien nie otwieramy, zreszta tych drzwi tez nie. skad te cholery sie biora?? i jak sie ich pozbyc? slyszalam, ze w anglii czasami ludzie maja slimaki w kuchni, kolezanka miala jakiegos kiedys, ale ona miala okno ciagle otwarte. a my sprawdzilismy wszystko i nie mam pojecia jak one sie mogly tam dostac://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkllfgd;l'slgld\
moi znajomi tez je mieli, kiedy rano wstawali to podloga w salonie byla czarna od slimakow. Wiem ze w B&Q mozna kupic jakis skuteczny proszek na slimaki, mowili ze im pomogl, ale nazwy nie pamietam. Warto zaczac dzialac poki jest ich malo. Ja ich na szczescie nie mam, ale sasiad ma jakies krzaczki w ogrodku i zawsze jak ma padac to pelno ich wylazi, tez musze cos kupic i posypac na zewnatrz Piszesz ze drzwi masz daleko od kuchni, ale zaowaz ze te slimaki nie maja muszli wiec sie szybko poruszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama tez ma slimaki i tez sie na nie ostatnio skarzyla. Zauwazyla, ze....UWAGA! ...slimaki te wylaza ze zlewu w kuchni!! :D Tak, ze zlewu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
no to zaloz sobie plantacje slimakow i pszredawaj je do restauracji francuskiej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkllfgd
bo nawet jak sie wszystko pozakleja to i tak wleza wlasnie dzieki kanalizacji wejda przez zlew, potem sie umiejscowia w domu i wylaza noca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black&white
postaw im kolację w ogrodzie ,to wyjdą :-) to tak dla żartu ale szczerze mówiąc to pierwszy raz spotykam się z tym problemem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black&white
może jakiegoś "kreta" użyć do kanalizacji i do tego na noc wkładać korki do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black&white
może jakiegoś "kreta" użyć do kanalizacji i do tego na noc wkładać korki do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black&white
może jakiegoś "kreta" użyć do kanalizacji i do tego na noc wkładać korki do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbnjhb
okropne ..kup jakies srodki na to swinstwo,zdezynfekuj wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleh okropieństwo
Chyba bym umarła jakbym zobaczyła stado bezmuszelkowych slimarow na podlodze w kuchni, nic mnie tak nie obrzydza jak toto(moze jeszcze zaby).Az mnie ciarki przeszly :O a wracajac do tematu to poszukaj w sklepach ogrodniczych, napewno cos musi byc na to paskudztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz bym zawalu dostała, bo mam fobie na ich punkcie ;| aż mam ciary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie slimaki tylko pomrowy. Pomrów wielki dokładnie, ja też je mam, ale w piwnicy. A u mojej mamy też były w kuchni wchodziły przez okno i wyłaziły ze zlewu tzn z odpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukareczka jedna.
no to teraz mnie przeraziliscie! ze zlewu wylaza???? ledwno zdazylam sie pogodzic ze pajaki z rur wylaza, a teraz wielkie slimaki, FUJ! w sobote kupie cos na slimaki i caly dom na okolo obsypie:/ narazie nic nowego sie nie pojawilo, ale gruntownie dzis kuchnie wyszoruje, bo jak pomysle, ze mi po blacie kuchennym mogly chodzic to az mi sie slabo robi... codziennie wieczorem do zlewu kuchennego puszczam wode, zeby ewentualne pajaki splukac, czasami wrzatek. teraz bede ten zlew po prostu zatykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukareczka jedna.
no to teraz mnie przeraziliscie! ze zlewu wylaza???? ledwno zdazylam sie pogodzic ze pajaki z rur wylaza, a teraz wielkie slimaki, FUJ! w sobote kupie cos na slimaki i caly dom na okolo obsypie:/ narazie nic nowego sie nie pojawilo, ale gruntownie dzis kuchnie wyszoruje, bo jak pomysle, ze mi po blacie kuchennym mogly chodzic to az mi sie slabo robi... codziennie wieczorem do zlewu kuchennego puszczam wode, zeby ewentualne pajaki splukac, czasami wrzatek. teraz bede ten zlew po prostu zatykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukareczka jedna.
no to teraz mnie przeraziliscie! ze zlewu wylaza???? ledwno zdazylam sie pogodzic ze pajaki z rur wylaza, a teraz wielkie slimaki, FUJ! w sobote kupie cos na slimaki i caly dom na okolo obsypie:/ narazie nic nowego sie nie pojawilo, ale gruntownie dzis kuchnie wyszoruje, bo jak pomysle, ze mi po blacie kuchennym mogly chodzic to az mi sie slabo robi... codziennie wieczorem do zlewu kuchennego puszczam wode, zeby ewentualne pajaki splukac, czasami wrzatek. teraz bede ten zlew po prostu zatykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slug...
Pierwsze słyszę żeby slimaki w kuchni były !ale jendo muszę wyjaśnić : to ze nie maja skorupy, to nie znaczy ze szybciej chodzą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
ale latwiej im sie przeslizgnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slug...
Tez racja:p a taki normalny slimak to domu nie porzuci, tylko po to zebu zamieszkac w zlewie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomrow jest mieczakiem z gromady slimakow..wiec to slimak do jasnej anielki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nam zdarzyly
tez kilka razy na podlodze w kuchni mialam slimaki, te bez skorupy, nigdy z. zostawiaja za soba taka maz, wiec widac ktoredy pelzly, fuj! myslalam, ze wylaza gdzie zza mebli, lodowki itp, a wchodza oknami czy czym tam, ale ze zlewu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAA
Bezmuszlowe są zdecydowanie szybsze od tych z muszlami zap... jak dzikie! To naturalna obrona bo nie mogą się schowac do muszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjhg
Też mam ślimaki ... Wychodzą ze zlewu tzn odpływu , kanalizacjii :( fuuuj ;x najlepiej na wieczur co jakiś czas kretem granulkami , piwem i zatykać odpływ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem. Wielkie,obrzydliwe,bez skorupy zapieprzajace jak male motorki... Dzisiaj wyrzucilam 4_,a ostatni zwial mi w uwaga uwaga dziure miedzy futryna a sciana. Brzydze sie jak cholera,codziennie rano mam niespodzianke w poataci jednego slimaka,ale dzisiaj 5to byla przesada. Wykladzina w salonie oblepiona fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×