Odpowiedz na ten temat

Smiecie emigracyjne, tak straszyliście m ie powrotem.

• gość 2016.04.28 [00:36]
    Co teraz czujecie przyglupy? Zarabiam 3,5 tysiąca zł, nie mam kredytu, żona przynosi 2 tys. Przy polskich cenach stać nas na wszystko i jeszcze odkładamy 1 tys miesięcznie. Co wy na to przebrzydle gnidy. Tak mnie straszyliscie. Żyje u siebie i nie jestem faking forejnas. Polska jest przepiękna, nie to co smierdzacy starymi dywanami jukej. Kocham cie moja wspaniała PL. Jak to dobrze, że nie muszę już oglądać tych polackich emigracyjnych mord.
  • gość 2016.04.28 [00:54]
    Jak to dobrze ze juz nie robisz siary w uk 'forejnas' ( z takim angielskim to sie nie dziwie ze Cie w uk gnoili nieuku
  • gość 2016.04.28 [02:37]
    Odezwał się interpreter. Pieprzony nieuk to jeste ty, wsbzdetowy magistrze.
  • gość 2016.04.28 [02:39]
    Co znaczy gnoili? Przecież tam wszyscy mili i tolerancyjni. Co za emigracyjne śmiecie. Kible myć, kible myć.
  • gość 2016.04.28 [06:20]
    Juz biedaczek nie eie co napisac wiec kopiuje stare tematy wyssane z kutasa kumpla smiech.gif nieraz mu udowodnili ze ma podstawowe niepelne, nie ma zony i gnije u matki na garnuszku. Oczywiscie o takich zarobkach moze pomazyc, dostaje 2zl tygodniowo kieszonkowego. smiech.gif pamietam jak z dnia na dzien dostal 3 podwyzki, z 1500 po okresie probnym 1000zl, i dzien pozniej nastepna 500 no i nastepnego dnia kolejna smiech.gif a ktoregos dnia sie chyba naje/bal i magicznie zarabial 6000zl. Zapomnial napisac ze byl w UK "tim liderem" w japonskiej firmie, ze zarabial 2500f oraz ze mieszkal na pokoiku z 3ma kumplami smiech.gif pie/rdolony bajkopisarz, juz sam chyba w te brednie uwierzyl ;D
  • gość 2016.04.28 [06:41]
    Jak ty tak wymawiałeś foreigners to się nie dziwię, że mialeś pod górkę wsiowy głupku smiech.gif Aż boli jak się to czyta smiech.gif a tyle co ty i żona zarabia to ja mam sama i wcale to nie są kokosy wiec się tak nie podniecaj chłopcze.
  • gość 2016.04.28 [06:47]
    Udowodnione nieraz ze to bajeczki ale jak widac sa debile co w to wierza smiech.gif
  • gość 2016.04.28 [08:19]
    Jak to dobrze ze juz nie robisz siary w uk 'forejnas' ( z takim angielskim to sie nie dziwie ze Cie w uk gnoili nieuku
    x
    96% z was ma taki jezyk polaczki w uk hehehe smiech.gif
  • gość 2016.04.28 [12:59]
    O kur.a odezwał się poliglota. Jak mowilas po angielsku swinio, zanim opuscilas swoj zaszczany pgr? Mówi się forenes, przynajmniej ja tak uczulem się na kursie i wszyscy mnie rozumieli. Forejnas mówią w mieście gdzie mieszkałem przyglupie i jest to slang odnoszący się do polactwa i calego bydla z Europy Wschodniej, ktore nawiedzilo UK (nie mylic z uka). Boli was to, że żyje w Polsce na lepszym poziomie niż wy śmiecie emigracyjne.
  • gość 2016.04.28 [13:05]
    Nigdy nie napisałem, że zarabialem 6 tys zł. Tutaj pisze świnio kilka osób. Jednak, to prawda, że dostałem podwyżkę 500 zł, świnio. Ponieważ przeszedłem, na bardziej skomplikowana i wydajna maszyne. We wrześniu kończę szkole i jak zostane programista tych maszyn będę wyciągał około 5 tys. To świnio są fakty. Mam ci przesłać kwitek potwierdzający moja wypłatę w uka? Ty świno.
  • gość 2016.04.28 [13:05]
    Bingol- ty nie żyjesz tylko egzystujesz tak jak 96% Polaczków, którzy nie wiedzą jak związać koniec z końcem do następnej wypłaty. O ile oczywiście mają jakąś prracę, bo to nie wszystkim jest dane. 10% bezrobocia a w praktyce 20%. Taki żeście sobie zbudowali powszechny dobrobyt. Buahahaha! Chwal dalej, bo nic innego ci nie pozostaje.
  • maja69 2016.04.28 [13:07]
  • gość 2016.04.28 [13:09]
    Smieciu to ty wegetujesz w tym smierdzacym jukeju, Pieprzony forejnas.
  • gość 2016.04.28 [14:09]
    Oj co sie czepiacie- na pewno ma biegla wymowe, tak go przeciez na kursie zapewniali (co to byl za kurs? EasyEnglish na kasecie?). No I przyjechal (oczywiscie jeszcze jak byl w Polsce to wyslal cv do Krolowej I mu osobiste zaproszenie na team leader'a wyslala), ale prezysdent napisal po paru latach ze Polsce smutno bez jego talentow I vlogow nikt nie kreci z zona, matka I kolegami biegajacymi w tle z grillem w reku (grill- tradycja polska) takze wrocil. Zbawiciel. Ave Maria,.... I co tam teraz brakuje? "Kocham Cie Polsko" "emigracyjen smiecie" "swinio", co nie? Moze krzyknij mamie (bo siedzie w kuchni, bigos miesza- bigos! Cud kulinarny ktorego Ci wszyscy zazdroscimy bo nie mozna bigosu za granica robic- husaria przyjezdza I zabiera), ona na pewno wszystko zapisauje to Ci powie o ktorych wyzwiskach zapomniales.
    A z taka wyobraznia NA BANK bys mogl ksiazke napisac. Stary, marnujesz sie- ja tak na powaznie. Skoncz programowac statki dla NASA, po co ci te 500zl podwyzki- slawa czeka!
  • gość 2016.04.28 [14:15]
    Swinio, zazdrość cie zabije. Mój angielski, zapewniam cię świnio, jest na niezłym poziomie. Był już niezły zanim przyjechalem do uka. Jedyne co sprawia mi problemy, to pisownia. Uczyłem sie go 5 lat w technikum, a w uka chodziłem do prywatnej, platnej szkoły, świnio.
  • gość 2016.04.28 [15:15]
    Bingol, twój angielski to żart. Nawet Pakistańce mówią lepiej od ciebie. Widać że jedyne co z PL wywiozłeś to obcy akcent. Niczego oprócz tego nigdy nie posiadałeś. Żebraczek z ciebie. Słyszałem, że masz dobrą pracę w polskiej chlewni. Buhahahha!
  • gość 2016.04.28 [15:37]
    Sratatata smiech.gif pamietam jak kiedys zobaczyl jak pisze tu po angielsku i co? Oczywiscie wg niego to byl chu/jowy angielski buehehe ale jego jest wspanialy ale ma problemy z pisownia wiec z czytaniem tez musi miec wiec skad wiedzial ze tamten DOBRY angielski jest chu/jowy (dodam tylko ze kazdy z zagranicy np Rosji czy Stanow czy UK mowi ze moj angielski bardzo dobry smiech.gif i z latwoscia sie dogaduje z kazdym czy na zywo czy w necie. No ale bingol ma zawsze racje smiech.gifsmiech.gif co za tepak z podstawowym niepelnym musi sie dowartosciowac w necie jaki to on wyksztalcony co jednak nieraz zweryfikowalismy. smiech.gif pocieszaj sie dalej i oszukuj, tylko to pozostalo bo nawet podstawowka to dla takiego tepaka za duzo smiech.gif
  • gość 2016.04.28 [15:44]
    Qrwa teraz doczytalem, szczyt bajkopisarstwa zostal osiagniety smiech.gif "tim lider" w japonskiej firmie, 2500f, prywatna szkola i uwaga, mieszkanko z 3ma kumplami W POKOJU. Nie no brak mi slow smiech.gif
  • gość 2016.04.28 [16:27]
    Ja bardzo chetnie przerzuce sie tutaj na angielski jesli koledze to nie sprawia problemow? W koncu moja praca opiera sie na komunikacji telefonicznej i pismiennej (chociaz wg Kolezki inne zawody za granica Polski nie istnieja niz Housekeeping albo praca manualna w fabrykach). Mozna tez w sumie w koncu zalozyc watekpo angielsku- ciekawe czy ten tez bedzie spamowal.
  • gość 2016.04.28 [17:25]
    Zna moze kilka slowek i tyle smiech.gif
  • gość 2016.04.28 [18:06]
    Znam wiecej od cb wywłoko z jukeja buheheeeee, co tylko slowko owertajmy i tenk ju zna heheheeeeesmiech.gif
  • gość 2016.04.28 [18:09]
    "Tenk ju" heheeee smiech.gif i wszystko znowu jasne, niepelne podstawowe wita
  • gość 2016.04.28 [19:19]
    A skad wiecie? Moze byl oficjalnym ambasadorem Polski w UK i teraz spamuje z nudow Bo jest Na tajnej misji NATO i nie moze wychodzic z kryhowki FBI.
  • gość 2016.04.28 [20:03]
    Podejrzewam ze ten ciec nawet przedstawic sie nie umie po angielsku smiech.gif (nie sprawdzaj na google jak to sie robi przyglupie z podstawowym niepelnym) smiech.gifsmiech.gifjezyk.gif
  • gość 2016.04.28 [20:22]
    Buhehehehheeeee f****ng forejnas sie odezwali hahahasmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.04.28 [20:26]
    Niestety za granica spotykam pełno takich polskich tłumokow, jak autor topiku... Polska taka piekna, a za granica syf, ludzie leniwi, głupi itd. Mieszkaja na pokojach z obcymi osobami, w beznadziejnych dzielnicach, bo taniej, pracuja z ludzmi tak samo prostymi jak oni, albo zwyczajnie ich nie rozumieją, bo jezyka, zeby byc fluent, zeby zrobic tutejsze papiery, sie nie ucza... Za to pracuja jak porabane roboty, jakby mieli siły na 1000lat, podnoszac normy, ze zwykły człowuek, ktory chce jeszcze zyc po pracy, a nie zyc tylko pracą, odpadnie... Polska piekna, a zagranica to syf... Syf, ktory daje im prace, zarobek, utrzymanie rodzin w pl, mozliwosc kupienia mieszkania, czy remont domu, czy wesela na 200osob w pl... Gdyby nie mozliwosc pracy i zarobku za granica, to nawet trawy juz by nie bylo w pl, a bezrobotni zjedliby bezdomnych, moze powywieszano by przrkupnych polskich politykow?. Przekonamy sie moze za niedlugo jak uk wyjdzie z ue, wtedy zobaczymy prawdziwy obraz pl...
  • gość 2016.04.28 [21:14]
    Smiecuu z uk, wasze funciki to smieszny promil polskiego pkb. Polska rozwija sie dzieki polskim firmom w kraju placacym podatki. Wy emigracyjne ciule nie placicie w PL podatkow. Wasze funciki to psi obowiazek wobec ojczyzny co was wykarmiła boście jak szczury uciekli do uk buhheheheheeeeesmiech.gif
  • gość 2016.04.28 [21:22]
    Faking hali forejnas smiech.gif cps czego ty nigdy smieciu nie doswiadczysz nawet niby "u siebie smieciu" nigdy nie bedziesz wolny i szczesliwy w plu smieciu... no chyba ze w twoich nedznych bajeczkach gdzie zarabiasz srednia krajowa. Z tym ze wiekszosc zarabia okolo 1500 a srednia podbija lewy, politycy, aktorzy i reszta sportowcow a nie ty najwyzej praciwniku nedznego zakladu prawie na upadlosci
  • gość 2016.04.28 [21:25]
    Faking HAPPY whatever* mialo byc a dlatego nie bylo bo pije bo mam wolne nastepne 4 dni (jak co tydzien) o czym ty polski robolu mozesz pomazyc smiech.gif (przy 10krotnie nizszej wyplacie) "bueheheeeeeheeeeeeeee"
  • gość 2016.04.28 [21:27]
    Buhheeeeee smieciu ja jestem u siebie w PL a ty nigdy nie bedziesz pedrylu z uka smiech.gif gnijesz na agrnuszku krolowej buhehehheheheeeee
  • gość 2016.04.28 [21:35]
    Wole garnuszek wspanialej elzuni niz psychopaty jarka ktory predzej czy pozniej wypowie wojne Rosji, przed koncem kadencji na pewno. Co wtedy zrobisz? Pobiegniesz na rosyjskie czolgi z wiatrowka ktora dostaniesz?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...