Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smiecie emigracyjne, tak straszyliście m ie powrotem.

Polecane posty

Gość gość

Co teraz czujecie przyglupy? Zarabiam 3,5 tysiąca zł, nie mam kredytu, żona przynosi 2 tys. Przy polskich cenach stać nas na wszystko i jeszcze odkładamy 1 tys miesięcznie. Co wy na to przebrzydle gnidy. Tak mnie straszyliscie. Żyje u siebie i nie jestem faking forejnas. Polska jest przepiękna, nie to co smierdzacy starymi dywanami jukej. Kocham cie moja wspaniała PL. Jak to dobrze, że nie muszę już oglądać tych polackich emigracyjnych mord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze ze juz nie robisz siary w uk 'forejnas' ( z takim angielskim to sie nie dziwie ze Cie w uk gnoili nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się interpreter. Pieprzony nieuk to jeste ty, wsbzdetowy magistrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy gnoili? Przecież tam wszyscy mili i tolerancyjni. Co za emigracyjne śmiecie. Kible myć, kible myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz biedaczek nie eie co napisac wiec kopiuje stare tematy wyssane z kutasa kumpla :D nieraz mu udowodnili ze ma podstawowe niepelne, nie ma zony i gnije u matki na garnuszku. Oczywiscie o takich zarobkach moze pomazyc, dostaje 2zl tygodniowo kieszonkowego. :D pamietam jak z dnia na dzien dostal 3 podwyzki, z 1500 po okresie probnym 1000zl, i dzien pozniej nastepna 500 no i nastepnego dnia kolejna :D a ktoregos dnia sie chyba naje/bal i magicznie zarabial 6000zl. Zapomnial napisac ze byl w UK "tim liderem" w japonskiej firmie, ze zarabial 2500f oraz ze mieszkal na pokoiku z 3ma kumplami :D pie/rdolony bajkopisarz, juz sam chyba w te brednie uwierzyl ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty tak wymawiałeś foreigners to się nie dziwię, że mialeś pod górkę wsiowy głupku :D Aż boli jak się to czyta :D a tyle co ty i żona zarabia to ja mam sama i wcale to nie są kokosy wiec się tak nie podniecaj chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnione nieraz ze to bajeczki ale jak widac sa debile co w to wierza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze ze juz nie robisz siary w uk 'forejnas' ( z takim angielskim to sie nie dziwie ze Cie w uk gnoili nieuku x 96% z was ma taki jezyk polaczki w uk hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kur.a odezwał się poliglota. Jak mowilas po angielsku swinio, zanim opuscilas swoj zaszczany pgr? Mówi się forenes, przynajmniej ja tak uczulem się na kursie i wszyscy mnie rozumieli. Forejnas mówią w mieście gdzie mieszkałem przyglupie i jest to slang odnoszący się do polactwa i calego bydla z Europy Wschodniej, ktore nawiedzilo UK (nie mylic z uka). Boli was to, że żyje w Polsce na lepszym poziomie niż wy śmiecie emigracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie napisałem, że zarabialem 6 tys zł. Tutaj pisze świnio kilka osób. Jednak, to prawda, że dostałem podwyżkę 500 zł, świnio. Ponieważ przeszedłem, na bardziej skomplikowana i wydajna maszyne. We wrześniu kończę szkole i jak zostane programista tych maszyn będę wyciągał około 5 tys. To świnio są fakty. Mam ci przesłać kwitek potwierdzający moja wypłatę w uka? Ty świno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol- ty nie żyjesz tylko egzystujesz tak jak 96% Polaczków, którzy nie wiedzą jak związać koniec z końcem do następnej wypłaty. O ile oczywiście mają jakąś prracę, bo to nie wszystkim jest dane. 10% bezrobocia a w praktyce 20%. Taki żeście sobie zbudowali powszechny dobrobyt. Buahahaha! Chwal dalej, bo nic innego ci nie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu to ty wegetujesz w tym smierdzacym jukeju, Pieprzony forejnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj co sie czepiacie- na pewno ma biegla wymowe, tak go przeciez na kursie zapewniali (co to byl za kurs? EasyEnglish na kasecie?). No I przyjechal (oczywiscie jeszcze jak byl w Polsce to wyslal cv do Krolowej I mu osobiste zaproszenie na team leader'a wyslala), ale prezysdent napisal po paru latach ze Polsce smutno bez jego talentow I vlogow nikt nie kreci z zona, matka I kolegami biegajacymi w tle z grillem w reku (grill- tradycja polska) takze wrocil. Zbawiciel. Ave Maria,.... I co tam teraz brakuje? "Kocham Cie Polsko" "emigracyjen smiecie" "swinio", co nie? Moze krzyknij mamie (bo siedzie w kuchni, bigos miesza- bigos! Cud kulinarny ktorego Ci wszyscy zazdroscimy bo nie mozna bigosu za granica robic- husaria przyjezdza I zabiera), ona na pewno wszystko zapisauje to Ci powie o ktorych wyzwiskach zapomniales. A z taka wyobraznia NA BANK bys mogl ksiazke napisac. Stary, marnujesz sie- ja tak na powaznie. Skoncz programowac statki dla NASA, po co ci te 500zl podwyzki- slawa czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio, zazdrość cie zabije. Mój angielski, zapewniam cię świnio, jest na niezłym poziomie. Był już niezły zanim przyjechalem do uka. Jedyne co sprawia mi problemy, to pisownia. Uczyłem sie go 5 lat w technikum, a w uka chodziłem do prywatnej, platnej szkoły, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, twój angielski to żart. Nawet Pakistańce mówią lepiej od ciebie. Widać że jedyne co z PL wywiozłeś to obcy akcent. Niczego oprócz tego nigdy nie posiadałeś. Żebraczek z ciebie. Słyszałem, że masz dobrą pracę w polskiej chlewni. Buhahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sratatata :D pamietam jak kiedys zobaczyl jak pisze tu po angielsku i co? Oczywiscie wg niego to byl chu/jowy angielski buehehe ale jego jest wspanialy ale ma problemy z pisownia wiec z czytaniem tez musi miec wiec skad wiedzial ze tamten DOBRY angielski jest chu/jowy (dodam tylko ze kazdy z zagranicy np Rosji czy Stanow czy UK mowi ze moj angielski bardzo dobry :D i z latwoscia sie dogaduje z kazdym czy na zywo czy w necie. No ale bingol ma zawsze racje :D :D co za tepak z podstawowym niepelnym musi sie dowartosciowac w necie jaki to on wyksztalcony co jednak nieraz zweryfikowalismy. :D pocieszaj sie dalej i oszukuj, tylko to pozostalo bo nawet podstawowka to dla takiego tepaka za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa teraz doczytalem, szczyt bajkopisarstwa zostal osiagniety :D "tim lider" w japonskiej firmie, 2500f, prywatna szkola i uwaga, mieszkanko z 3ma kumplami W POKOJU. Nie no brak mi slow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chetnie przerzuce sie tutaj na angielski jesli koledze to nie sprawia problemow? W koncu moja praca opiera sie na komunikacji telefonicznej i pismiennej (chociaz wg Kolezki inne zawody za granica Polski nie istnieja niz Housekeeping albo praca manualna w fabrykach). Mozna tez w sumie w koncu zalozyc watekpo angielsku- ciekawe czy ten tez bedzie spamowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna moze kilka slowek i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiecej od cb wywłoko z jukeja buheheeeee, co tylko slowko owertajmy i tenk ju zna heheheeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tenk ju" heheeee :D i wszystko znowu jasne, niepelne podstawowe wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiecie? Moze byl oficjalnym ambasadorem Polski w UK i teraz spamuje z nudow Bo jest Na tajnej misji NATO i nie moze wychodzic z kryhowki FBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze ten ciec nawet przedstawic sie nie umie po angielsku :D (nie sprawdzaj na google jak to sie robi przyglupie z podstawowym niepelnym) :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhehehehheeeee f****ng forejnas sie odezwali hahaha:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety za granica spotykam pełno takich polskich tłumokow, jak autor topiku... Polska taka piekna, a za granica syf, ludzie leniwi, głupi itd. Mieszkaja na pokojach z obcymi osobami, w beznadziejnych dzielnicach, bo taniej, pracuja z ludzmi tak samo prostymi jak oni, albo zwyczajnie ich nie rozumieją, bo jezyka, zeby byc fluent, zeby zrobic tutejsze papiery, sie nie ucza... Za to pracuja jak porabane roboty, jakby mieli siły na 1000lat, podnoszac normy, ze zwykły człowuek, ktory chce jeszcze zyc po pracy, a nie zyc tylko pracą, odpadnie... Polska piekna, a zagranica to syf... Syf, ktory daje im prace, zarobek, utrzymanie rodzin w pl, mozliwosc kupienia mieszkania, czy remont domu, czy wesela na 200osob w pl... Gdyby nie mozliwosc pracy i zarobku za granica, to nawet trawy juz by nie bylo w pl, a bezrobotni zjedliby bezdomnych, moze powywieszano by przrkupnych polskich politykow?. Przekonamy sie moze za niedlugo jak uk wyjdzie z ue, wtedy zobaczymy prawdziwy obraz pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiecuu z uk, wasze funciki to smieszny promil polskiego pkb. Polska rozwija sie dzieki polskim firmom w kraju placacym podatki. Wy emigracyjne ciule nie placicie w PL podatkow. Wasze funciki to psi obowiazek wobec ojczyzny co was wykarmiła boście jak szczury uciekli do uk buhheheheheeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faking hali forejnas :D cps czego ty nigdy smieciu nie doswiadczysz nawet niby "u siebie smieciu" nigdy nie bedziesz wolny i szczesliwy w plu smieciu... no chyba ze w twoich nedznych bajeczkach gdzie zarabiasz srednia krajowa. Z tym ze wiekszosc zarabia okolo 1500 a srednia podbija lewy, politycy, aktorzy i reszta sportowcow a nie ty najwyzej praciwniku nedznego zakladu prawie na upadlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faking HAPPY whatever* mialo byc a dlatego nie bylo bo pije bo mam wolne nastepne 4 dni (jak co tydzien) o czym ty polski robolu mozesz pomazyc :D (przy 10krotnie nizszej wyplacie) "bueheheeeeeheeeeeeeee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhheeeeee smieciu ja jestem u siebie w PL a ty nigdy nie bedziesz pedrylu z uka :D gnijesz na agrnuszku krolowej buhehehheheheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×