Odpowiedz na ten temat

Smiecie z emigracji, kto wam powiedział, że risotto jest lepsze od salcesonu?

• gość 2016.06.14 [23:31]
    Przebrzydle osrusy, za komuny polska bieda uważała, że wszystko co zachodnie to lepsze.Widać z jakich patologii pochodzicie, skoro zachwalacie gofniane risotto, a gardzicie wiejskim, polskim, pysznym salcesonem. Yebane antypolskie skurfysyny, kto wam wmówił, że polskie znaczy gorsze? Pewnie jesteście potomkami UBekow i takie właśnie wzorce wyniesliscie z domu. Wasi starzy byli pastuchami Moskali i wpoili takie wzorce swoim bekartom cżyli wam. O to wlasnie chodzilo Stalinowi, by wytrzebic w Polakach dume narodowa. Niestety nic z jego planow. Wy przebrzydle osrusy. Dobrze ze Polska się was śmiecie pozbyła. Kocham Cie PL.
  • gość 2016.06.15 [00:38]
    I jeszczed kaszanke mamy pyszna wiejską a z grilla to full wypas z zminym piwkiem. W uk nie widzialem zadnych normalnych wedlin w sklepach tylko same naszprycowane chemią i E-cośtam smiech.gif , uk=syf wiecej syfu dodają do jedzenia niz w PL drugi pakistan burmistrz londynu to pakol i wprowadzi prawo szariatu BUEHEHHEEEEEEEEEEsmiech.gif
  • gość 2016.06.15 [03:44]
    Mniej z tymi pakolami problemow niz z polaczkami pechowiec.gif
  • gość 2016.06.15 [03:49]
    Risotto, ciekawe co to smiech.gif
  • gość 2016.06.15 [07:42]
    Cwelu, wiecej z ciapatymi problemow, syfią plują gwałcą
  • gość 2016.06.15 [10:41]
    Każdy lubi co innego durniu kiedy to wreszcie pojmiesz. jedz sobie salceson ale nie pisz że risotto dla biedaków jest bo jest to dużo droższa potrawa niz twoj salceson jezyk.gif oczywiscie PRAWDZIWE RISOTTO. tak, można je przyrządzić na wiele sposobów, z różnymi dodatkami, oczywiście - ale pewne skłądniki to podstawa, tak jak w twoim wspomnianym bigosie podstawą jest kapusta jezyk.gif
    dotarło do pustego łba? haha chyba nie. i nigdy nie dotrze TROLLU
  • gość 2016.06.15 [12:45]
    Kolejne prowo...
  • gość 2016.06.15 [12:52]
    Autorze, lepiej się już nie udzielaj, bo przez takich jak ty mają Polaków za chamów i buraków. Ja nie jestem na emigracji, mieszkam w Polsce i tu pracuję, ale też wiele rzeczy mi się nie podoba. Poza tym do głowy by mi nie przyszło, aby wmawiać komuś, aby lubił to czy tamto... osobiście salcesonu nie lubię, ale kaszankę z grilla owszem i wędliny polskie też (nie wszystkie). Ale lubię też risotto, spaghetti, pizzę i wiele innych rzeczy, niekoniecznie typowo polskich. Fakt, że wędliny zagranicą (UK, Niemcy, NL) nie są smaczne, bo byłam, próbowałam, mam znajomych i rodzinę mieszkających tam już kilka lat. Za to wiem, że idąc do sklepu w Niemczech, powiedzmy 100 euro w portfelu, kupi się więcej niż mając 100 zł w Polsce.
  • gość 2016.06.15 [12:59]
    Nie smieciu, to przez takich jak wy co na sile upodabnia się do tubylców, prze takich, ktorzy chcą być bardziej brytyjscy niż Brytyjczycy, nikt Polaków nie szanuje. Yebana antypolska kurfo. Robicie brud za granicą od wieków. Poczawszy od czasów Wielkiej Emigracji, wyjeżdżające pastuchy robiły bydło za granicą. Zawsze po jakimś czasie tubylcy mieli was dosyć. Tak bylo we Francji, USA, Wloszech. Tak samo jest obecnie, przebrzydłe sierściuchy. Wejdź na jakiekolwiek fora brytyjskie i poczytaj co o was sądzą. Mają was skurfysyny wszędzie dosyć. Yebane pasożyty.
  • gość 2016.06.15 [13:02]
    Matole, Włosi też jedzą salceson. A nazwa salceson włoski mówi ci coś? albo brunszwicki ?
  • gość 2016.06.15 [13:06]
    Co do wypłaty świnio. Czy torozumiesz y****a szmato, że PL jest trzykrotnie biedniejsza niz UK czy Niemcy Zachodnie. Dziwne, żeby w PL było tak samo. Wiadome jest, że na Zachodzie żyje się lżej, ale tylko pod względem nabywania telewizorów i tanich wycieczek do Egiptu. Jeśli już chodzi o nabycie nieruchomości, wykształcenia, jesli chodzi o ceny usług itp, jest tak samo trudno jak w PL. Poza tym ile razy mam ci świnio powtarzać, że nie przeliczaj wydatków w stosunku 1:1, ponieważ w PL minimalna wynosi 1500 jednostek a UKA 900. Co za kurfa idiotka. Ja zarabiam 3,5 tys jednostek w PL. Ilu z was osrusy zarabia tyle jednostek w uka, śmiecie? No kurfa ilu?
  • gość 2016.06.15 [16:08]
    Te jednostki to sobie możesz schować wiesz gdzie. Nawet bezdomny w UK zarabia wiecej niż ty i to cię boli prostaku smiech.gif
  • gość 2016.06.15 [16:47]
    O dooopę potłuc te twoje rozumowanie.
  • gość 2016.06.15 [17:21]
    Salceson pyszny z musztarda stołowa cool.gif
  • gość 2016.06.15 [18:00]
    O dooopę potłuc te twoje rozumowanie.
  • gość 2016.06.15 [21:14]
    BUEEHHHEEEEHH widze ze ten przyglup nigdy nie skonczy pisac tych swoich litanii smiech.gif no ale ja juz ich nie czytam i wam tez radze nie czytac smiech.gif od miesiecy ciagle te same gowna wypisuje cwel pedalski pechowiec.gif
  • gość 2016.06.15 [21:21]
    I znowu ten polski obszczymur ze salcesonem...
  • gość 2016.06.15 [21:37]
    cwel siedzi w notingam i lize doopy angolom smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.06.15 [21:58]
    Kaszanka się skończyła więc teraz zęby w ścianę obszczymurze polski.
  • gość 2016.06.15 [23:41]
    risotto to włoskie gó/wno, polska kuchnia najlepsza w UE, schabowy z mizeria bigos żur kaszanka mniam mhmmmm cool.gifkwiatek.gif
  • gość 2016.06.15 [23:49]
    Liz dopę angolom pedale i wkurfiaj blak puding smięciu z emigracji.
  • gość 2016.06.16 [00:29]
    ib
  • gość 2016.06.16 [05:43]
    Wole "Angoli" niz takich nedznych, chamskich, pedalskich cweli jak ty, je/bany smieciu. Nie dorastasz im do piet. Zreszta nie dorastasz pakolom, ciapakom, czarnym czy komu tam sobie wymyslisz. Dobrze ze gnijesz w PLu i juz nie przynosisz wstydu Polsce za granica. usmiech.gif pedale pechowiec.gif
  • gość 2016.06.16 [06:22]
    Pedał to twoje drugie imię smieciu. Ja nigdy nie pilem tatry po dachach smieciu z jukeju, byłem tam brygadzista i wydawałem polecenia takim jak ty alkonie. Liz dopę angolom smieciu.
  • gość 2016.06.16 [07:03]
    Przecież schabowy to wynalazek niemiecki smiech.gif polska to może woda z ugotowanej kapusty jest. Nawet kiszone ogórki czy pierogi nie są polskie, młocie.
  • gość 2016.06.16 [07:29]
    Schabowy pochodzi od sznycla wiedeńskiego, a więc jest to potrawa pochodząca z Austrii. Różni sie znacząco, ponieważ schabowy jest z wieprzowiny, a sznycel z cielęciny. Pierogi są wynalazkiem słowiańskim, nie wiadomo do końca skąd pochodzą. Kojarzone natomiast są nierozlacznie z Polską. Co za kurfa przyglup. Ty cweluchu nie mogłeś urodzić się w PL. Nie wierzę że w tym kraju żyly takie antypolskie skurfysyny.
  • gość 2016.06.16 [08:33]
    Brygadzista w brygadzie zmywajacej kible i doopy starszym Anglikom. smiech.gif juz opisywales swoje obowiazki pedale smiech.gif no ale ty to robisz w kazdym prawie poscie cwelu. Gdybys smieciu zobaczyl ten "dach" to inaczej bys spiewal smiech.gif zryj kaszanke w PLu
  • gość 2016.06.16 [11:05]
    Nie MA czegoś takiego jak "Polska kuchnia". Ani pierogi, ani barszcz ani schabowy nie są polskie. To są wszystko potrawy z innych krajów które przyjęły się w PL. Nawet ziemniaki sprowadziła do nas królowa Bona z Włoch. Ale to nie ważne. Jedz co chcesz - nie ma najmniejszych powodów do tego, żeby wyśmiewać się z innych z powodu jedzenia. Każdy je to co chce i na co go stać.
  • gość 2016.06.17 [00:35]
  • gość 2016.06.25 [19:29]
  • gość 2016.06.29 [22:26]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...