Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnnnnna

Sposoby na poparzenie słoneczne

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
cholipka ja tez zadnego nie znam.najlepiej zapytaj sie w aptece w bootsie.tez musze sie wywiedziec bo za 5 dni jade opalac cialo i jak zwykle pewnie przegne palke reniferke i sie poparze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, to nie sa produkty na poparzenia sloneczne, pierwszy jest zupelnie zwyklym produktem na przemywanie ran i skaleczen a kolejne dwa stosujesz jak sie oparzylas...np zelazkiem piekarnikiem....sa to male opaakowania, a wy potrzebujecie czegos na oparzenia sloneczne! zapytaj sie w jakiejkolwiek chemistry o produkty: after sun oraz na sunburns! Napewno ci pomoga! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam ze sudocrem jest dobry na poparzenia sloneczne, choc jak do tej pory uzywam go tylko na pupci mojego dzidzia ;) Zel aloesowy wg mnie jest najlepszym srodkiem, uzywam od zawsze (znajdziesz w kazdej aptece), ale jesli moge poradzic uzywanie dobrych kremow do opalania, z odpowiednim SPF (ja uzywam 30 i wzwyz) to uniknie sie poparzen slonecznych. O skore, wiadomo, trzeba dbac, i lepiej zapobiegac niz potem leczyc ;) Zycze udanych wakacji! Ja na moje juz sie nie moge doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyk80
oj tak wakacje!!!!miauuuuu tez uwazam ze 30 i wzwyz to doskonaly zakup,ale profilaktycznie lece dzis do apteki po jakies cudenko po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi 😘 przydadzą sie napewno Wasze rady. Sudocrem spróbuję również 🌻 elmirka dzięki za opis leków - dobrze wiedziec 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia1980
obowiązkowo sudocream, jak dla mnie najlepszy! jest również przeznaczony dla osób ze skłonnościami do alergii także nie zaszkodzi, jedynie pomoże! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
przede wszystkim okłady z zimnego kefiru lub zsiadłego mleka - tanie i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapobiegać, niż być poparzonym i się potem leczyć . Ja zawsze stosuję lotion P20, który kupuję w aptece i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żadne poparzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×