Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaman30

srodki czystosci l.o.c amway

Polecane posty

Gość szaman30

czy ktos stosował juz te produkty chciałbym znac opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam
Po pierwsze, skąd ta agresja? To, że tobie i twoim rodzicom nie wyszło nie oznacza, że nie wychodzi innym, bo ja takich znam. http://www.youtube.com/watch?v=9GtLVxEHITo&NR=1&feature=endscreen Po drugie - jak się chce merytorycznie dyskutować, to nie powinno się rzucać mięchem, co ty właśnie robisz. Po trzecie - śmiem wątpić, czy faktycznie się tym zajmowałeś, bo zwyczajnie KŁAMIESZ - produkty są bardzo skuteczne, wysokiej jakości i przede wszystkim silnie skoncentrowane, co tłumaczy ich cenę. Wiedziałbyś to, gdybyś ich FAKTYCZNIE używał, dlatego twierdzę, że jedyny twój cel to szkalowanie tej firmy, nic więcej. JEŚLI ktokolwiek tutaj kogokolwiek do czegokolwiek zmuszał, to robił źle, bo to biznes dla wolnych ludzi, którzy mają wolny wybór - kupują co chcą, kiedy chcą i za ile chcą. Dzięki internetowi można na szczęście dotrzeć do faktów potwierdzających, że to uczciwy i solidny biznes, oferujący dobre produkty praktycznie na całym świecie. http://www.scribd.com/doc/15633296/Andhra-High-court-Judgement-Amway-is-legal-Business http://www.youtube.com/watch?v=LSKyjdNu8fM http://www.networkmagazyn.pl/nowy-rekord-amway-miliard-dolarow-sprzedazy-w-czerwcu http://www.monitorb.pl/amway-polska-spolka-z-oo,firma,60520,pl.html Ja używam tych produktów, jestem z nich generalnie bardzo zadowolony, spełniają moje oczekiwania i w ciągu lat mojej współpracy z firmą AMWAY mogę na palcach jednej ręki policzyć te produkty, z których nie byłem zadowolony - ANI JEDEN z nich nie był produkcji AMWAY a jedynie był sprzedawany w sieci dystrybucji. Szaman30 jeśli interesują cię szczegóły odnośnie konkretnych produktów AMWAY polecam poniższe filmiki. http://www.youtube.com/watch?v=UVzyh92VVpI&feature=endscreen&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=BSH8qMhNevk&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=oAjY9lnCq3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Jeszcze jedna finansowa piramida dla glupich. Mozna kupic w kazdym sklepie jakie tylko chcesz, skuteczne produkty do czyszczenia, o wiele tansze niz amway. Amway jest glownie piramida finansowa i tyle, znam paru ludzi, ktorzy sie tym zajmowali z 10 lat temu i zaden z nich fortuny nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pientaszkowa
tak samo jak ten caly biznes z kosmetykami i perfumami FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj go o maj god
moi znajomi sie tym zajmowali lata temu i kiedys przyniesli mi jakis srodek do mycia wanny czy cos... szalu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja , a ja
to tak jak z garami co kosztuja cala wyplate albo posciela z jakiegos zwierza co terz DUZO kosztuje, jak cie stac to kup, ale chemia w sklepach tes nie najgorsza i o wiele tansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grysik
moja babcie nakrecili na ta posciel, tak ja omotali ze bidna teraz musi splacac z emerytury co miesiac raty! moj ojciec to myslal, ze im lep urwie! oni zeruja czesto na ludziach starszych, nagadaja glupot zamotaja tak ze ludzie sie lapia na ich tanie chwyty, wstyd i hanba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr.....................
Wydaje mi sie ze Samamn pytal o to jakiej jakosci sa srodki ... a nie czy warto w to wejsc ;) To sa dwie rozne sprawy :P Srodki same w sobie nie sa zle, ale dorownuja im (a nawet w niektorych wypadkach przewyzszaja je jakoscia i skutecznoscia) tradycyjne srodki czystosci dostepne w sklepach. Swojej ceny w kazdym razie nie sa warte. A co do samej firmy AMWAY .... mam kuzyna ktory w to wszedl 15 lat temu (wlasnie stad znam ich produkty, czasami cos podrzucil) ... willi z basenem sie nie dorobil ;), nadal pracuje w dawnym zawodzie, raczej sie po swiecie nie rozbija i gallardo u niego w garazu nie stoi :P wiec chyba kokosow na tym nie zarobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo...
od dawna znam produkty amway zwłaszcza środki czystości. Niestety są do kitu i drogie. Nie warto tego kupować. To wyrzucanie pieniędzy. Jeśli ktoś twierdzi, że są bardzo wydajne mogę się z tym zgodzić jeśli robi się np. pranie raz na 2-3 miesiące. W dzisiejszej dobie na rynku jest tak dużo towaru i to naprawdę doskonałego i dużo tańszego, że można wybierać jak w ulęgałkach i wcale nie za ceny z sufitu. Dziś można kupić dosłownie wszystko. Niejednokrotnie towary są w promocji czego w amwayu nie ma. Jest dostęp do internetu gdzie też można robić zakupy. Nie dajcie się nabierać na rzekomo wysokiej jakości produkty amway. Są zupełnie przeciętne nie warte swoich cen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwet
taaaa solidna firma i solidne produkty, niestety miałam te przyjemność wątpliwą należeć do tej firmy, toż to zwykła piramida finansowa na spotkania trzeba było jeżdzić a tam jak w sekcie , brawa i ekscytacja co nas czeka jak zakupimy tyle a tyle towaru i śpiewy ole ole nie damy się jak sobie to przypomnę :( wkładałam ciuchy do pralki i wyciągałam szare i takie same brudne jak włożyłam, ale propaganda firmy tak mi mózg nastawiła że wmawiałam sobie jakie to czyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma takie obroty
bo pierze mozgi biednym zdesperowanym ludziom, to oni ponosza wszystkie koszty tej firmy, a szychy sie dorabiaja, przekupuja urzedasow i sady, zeby mogly sobie dzialac bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwet
nie wiem jak to działa w innych krajach u nas przyjeżdżał pan z wielka tablicą , trzeba było zwołać jak najwięcej ludzi do swojego domu, apotem na tej tablicy robił wykresy i czarował jak to będziemy się pławić w luksusie i leżeć bykiem na Teneryfie :) raz na tydzień obowiązkowe spotkania tak zwane openy każdy się chwalił ile to sprzedał tego towaru( czytaj wcisnął swoim znajomym którzy już nas mieli dość) bo nie wystarczyło kupić i sprzedać, trzeba było wciągnąć do gry jak największą liczbę naiwnych, i to oni mieli kupować żeby nam wpadały punkciki a ci wciągnięci musieli zadbać żeby zapisać dalszych w końcu koło się zamykało bo ilu ludzi jesteś w stanie namówić ci na górze zarobili kokosy na naiwnych Polakach bo zmywak druciany w 1996 r kosztował 4zł 50 gr a teraz ten sam zmywak kosztuje może 1.50 więc pomyśl skąd są te miliardy być może na kieszenie Amerykanów czy Anglików to pikuś i kupują te produkty jak my Ariela czy Wizir ale dla Polaków to były kwoty z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia1988
Zaczelam sie interesowac ta struktura bo znajoma mnie w to chce wciagnac, nie mialam nigdy z tym wczesniej stycznosci a o tej firmie pierwszy raz slysze....za wszelkie informacje i opinie bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia1988
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z USA
Pamietam jak w latach 90 tych moje ciocie byly dystrybutorkami Amway; tez chcialy nas w to wciagnac. Jak teraz sobie pomysle, jakie to byly naiwne czasy wtedy w Polsce- ludziom mozna bylo wcisnac wiele kitu. W dzisiejszych czasach mysle, ze wiele osob juz zmadrzalo, przeciez wszedzie jest internet gdzie mozna wiele sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla . Moja matka, moja ciotka itd byli ale się nie dorobili. Albo byli ale już nie są. Głupie gadanie. Jestem pewien że niejeden zna kogoś kto pracował u kogoś na etacie i się nie dorobił ale za to właściciel jeździ nowym mercedesem ma dom z basenem itp. Mało tego. Jestem pewien że każdy zna kogoś kto gdzieś pracował i nie dość że się niczego nie dorobił to na dodatek już tam nie pracuje. Powiem więcej pewnie nie jeden z was może to powiedzieć o sobie. Prawda jest taka moi drodzy opluwacze. Żeby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie to trzeba włożyć nieco wysiłku. Nie ma nic za darmo. Polecam lekturę biografii którejkolwiek osoby, która w życiu doszła do czegoś więcej w sporcie biznesie czy innej dziedzinie. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty drogie, nie zawsze skuteczne. Sama używam od kilkunastu lat L.O.C. Jest niezawodny i cena do przełknięcia. Uwielbiam, niestety to jedyny produkt tej firmy, któremu jestem wierna. Reszta - proszki do prania, kosmetyki - bez rewelacji, za to kosmicznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekokoko
po co kupowac cale to chemiczne gowno, zatruwac siebie i srodowisko jak samemu i niskim kosztem mozna zrobic wiele produktow czyszczacych (soda oczyszczona i ocet, cytryna) oraz wiele innych, jesli juz chcemy kupic gotowe to warto kupowac produkty ekologiczne przyjazne dla srodowiska, watpie ze amway ma co kolwiek wspolnego z ekologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy to zle. Moim rodzicom tez z tym nie wyszlo ale po prostu ni bylo do tego stworzeni... cena jak na tamte czasy faktycznie droga. Za granica masz inne zarobi i te srodke=i sa w normlanych cenach, a sa fajne , okazyjnie kupuje. POzatym jest to firma ktora dziala od 1959 roku, i w 2012 miala 11.2 miliarda dolarow obrotu. czy naprawde uwazacie ze ktos przeawalby gowno przez 50 lat i zarabial takie piniadze ? ile razy mozna nabrac sie na bubel ? 1 raz. Ale lepiej krytykowac cos czego sie nie zna. Poza tym jak w azkdym biznesie jak zapier....dalasz to masz kase, a jak tylko narzekasz przed tv ze zycie jest do d*ppy to masz G. z*****a polska mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tych produktów od lat,jestem zadowolona,są wydajne i bez kosmicznych cen.Np.płyn do naczyń mam 2lata,o czymś to świadczy.Inne środki czyszczące są też b.dobre.Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amway to sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllek
jesli ktos chce poznac produkty to zapraszam do kontaktu: mateuusz1@o2.pl, w tej firmie nikt nikogo nie zmusza do niczego, no chyba, ze trafisz w niewlasciwa grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amway Business Owner
kontakt z Amway w UK: gorgile@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kojarze, zupelnie. Ja większość produktów do czyszczenia używam z grupy inco http://www.inco.pl/ czyli popularne ludwiki, flesz czy lucek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Kalinowski
Produkty firmy AMWAY są tanie ale w ekonomii użycia.. ponieważ są to koncentraty, płacimy raz więcej ale mamy na 4 razy dłużej niż produkty z sieciówek.. więc nie trzeba kupować produktów co miesiąc… z tego co wiem to żadna inna firma nie daje klientowi gwarancji 100% na towary.. w AMWAY moża zwrócić pastę do zębów po wykorzystaniu i odda firma pieniądze.. bo znają wartość swoich produktów i wiedzą że są na prawdę dobre. Polecam trochę poczytać w sprawdzonych miejscach a nie na forach gdzie może oczernić firmę tak na prawdę każdy inny z konkurencji podpisując się jak kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniec
Dokładnie zgadzam się z Damian Kalinowski. Żadna inna firma nie ma Gwarancji Satysfakcji. A jeśli ktoś mówi, że współpracował z ta firma i mu nie wyszło, to musiał być naprawdę GENIUSZEM! Bo jak można zbankrutować, mając 100% Gwarancji Satysfakcji? No chyba, że ktoś się nie myje.. Te wszystkie negatywne opinie to z pewnością konkurencja Korporacji AMWAY, która nie daje sobie rady. Co do samego biznesu, tylko pracą ciężką (jak wszędzie) odniesiesz swój sukces, jeśli naprawdę tego chcesz. Nie ma lepszego systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balzac
LOC jest świetnym środkiem czystości, a przy rym szalenie oszczednym. Ja używam go już 4 miesiąc. A co do firmy. 100% satysfakcji mówi za Siebie. Poza tym jak myślicie: czy Ci co zapracowali sobie na sukces w Amwayu chcieliby kupować produkty najlepszej jakości czy najgorszej? Warto się nad tym zastanowić. Przede wszystkim jednak warto sprawdzić firmę samemu i mieć własne zdanie, zamiast słuchać się innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×