Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Petra.

środki czystości w UK

Polecane posty

Gość Petra.

Witam. Możw wiecie cos na temat produktu do czyszczenia fug , czy można dostać coś takiego w Angli ? A poza tym jestem ciekawa waszych doświadczeń ze środkami czystości, jakie są najlepsze? gdzie kupjecie? Proszki, płyny do płukania? Piszcie wszystko, ja już miałam kilka prób i błędów, ale nie aż tyle co w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brdrcrfr
wszyscy Polacy kupuja Ariel i Lenor :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Do czyszczenia fug poszukaj czegos w supermarkecie moze cilit bang bedzie dobry, albo uzyj zwyklego wybielacza bleach, nie musi byc firmowy. Ja z srodkow czystosci uzywam plyn do naczyn fairy, mimo iz posiada sie zmywarke plyn jest potrzebny bo nie wszystko da sie umyc w zmywarce. Do zmywarki wybieram jakies tansze tabletki (ale nie typu tesco value czy betta buy) no chyba ze calgonit jest w promocji. Plyn do plukania comfort, proszek do prania przewaznie bold. Srodki czystosci oplaca sie kupowac w netto, bo maja znane marki o wiele tansze niz inne supermarkety. W kuchni do blatow lubie miec flash rumiankowo lawendowy, do lazienki uzywam srodkow typu shower shine, przewaznie wlasnej marki tesco lub morrisona no chyba ze flash jest w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! tez kupuję promocyjne produkty, ale np. na proszku z Aldika sie nacięłam, -fatalny, kiedyś kupiłam, jakis płyn do płukania, juz nie pamietam jak się nazywał i w ogóle nie pachniało pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Dlatego ja do prania nie kupuje tych tanich srodkow, comfort koncentrat jest wydajny a pachnie jak nie wiem co, najbardziej lubie ten zolty, chyba sunshine jak sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go fug jest domestos
za specjalnym aplikatorem. Skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uzywam Comfort do plukania prania, bardzo ladnie pachnie i jest w przystepnej cenie. A do prania uzywam przewaznie proszku Surf, jest niedrogi i tez ma ladny zapach. Choc jesli chodzi o proszek to wciaz szukam jakiegos dobrego, jak na razie nie bylam super zadowolona z zadnego. Plyn do mycia naczyn - tez uzywam Fair albo Persil. Bleach obojetnie jaki, moze byc Tesco albo Asda, zreszta wszystkie sa tanie. Do fug tez szukam czegos dobrego, mialam tego domestosa do fug z plastikowa szczoteczka, ale nawet to nie pomoglo :( Jest tak wilgotno, ze ciagle walcze z grzybem w lazience, wylaza mi czarne kropki na scianach (ale je myje woda z domestosem i mam spokoj na dlugi czas) no i niestety w fugach i na silikonie - te najtrudniej zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie szukam do fug jakiegoś wybielacza, bo u mnie tez czarne kropki w Polsce był jakiś środek co wybiela fugi, ciekawe może tutaj też jest cos takiego tylko gdzie szukać , może w jakiejś hurtowni budowlanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
do enamorada: a probowalas proszku persil ja mam 3 letnia corke ktora sie brudzi bardzo a ten proszek wszystko spiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
kupuje zielony lub w fioletowy w tabletkach 56 sztuk za ok 5 funtow jedno pranie2 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jaki proszek polecacie do białych rzeczy, słyszałam, że dobrze jest dać do prania sodę, ale jeszcze tego nie praktykowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna kupic takie wybielacze w saszetkach, ktore dodaje sie do prania, stosowalam je, ale tak sobie pomogly. Nie wiem, moze problem tkwi w tym, ze ja piore w niskich temperaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do fug najlepszy jest DOMESTOS GROT BUSTER czarne opakowanie z niebieska nakretka - gesty wybielacz w zelu usunal mi zazolcone okropnie fugi sa bielutkie - zero szorowania naklada sie aplikatorem ktory jest w korku zel jest b gesty po chwili sie splukuje - jak dla mnie rewelka , kupilam w sainsburym ale na pewno jest w kazdym supermarkecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a do prania ja uzywam Fairy w plynie non bio jest bardzo dobry a teraz jest nowa wersja wydajniejsza w niebieskiej butelce - do bialych super mimo ze bez enzymow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze polecam CILIT BANG do czyszczenia szyby prysznicowej - u mnie jest bardzo twarda woda , nic nie pomagalo a ten cilit zrzera wszystko i szybka czysciutka bez wysilku:) ja w ogole jestem zwolenniczka srodkow co to prysnac, poczekac , splukac/zetrzec scierka i super efekt:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pewno
a ja jestem zwolennieczka chusteczek do czyszczenia, przecieram co dwa dni, a maz co tydzien porzadnymi srodkami. jestem fanka duzych chusteczek do scierania podlogi w kuchni, bez szmaty, rach ciach raz dziennie tak chusteczka i czysta od zcasu do czasu maz myje normalnie i pluka woda toalete myje dwa razy dziennie tymi chusteczkami , uzywam z reguly Duzzit i wiem ze mam czysto, zwlaszcza ze mi dziecko podnosi klapke od sedesu bardzoooo czesto tak samo chusteczki do mycia luster, glass shine duzzit, cyk myk i umyte- stosuje tez do okien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pewno
oczywiscie toalete w srodku myje plynem do toalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdkfhker
ja używałam jakiś czas proszku dla dzieci Fairy i płynu do płukania tego samego-ślicznie pachnie i długo się trzyma,ale zapach mi się znudził, więc aktualnie piorę w niebieskim Boldzie i fioletowym Lenorze :P świetnie pachnie Surf do prania z różową zakrętką,podoba mi się też Comfort do płukania dla dzieci.teraz popiorę w Boldzie, a za kilka miesięcy jak urodzę dziecko, to znów się na Fairego przerzucę.nie polecam proszku do prania lidlowwego-niby do białego,prałam wg zaleceń producenta a przeestrzegam sorotowania kolorów-i białe ciuchy stały się szare-możee to nie od samego proszku,ale babcinym sposobem je naprawiłam(do gorącej wody wsypać 2 opakowania proszku do pieczenia,zostawić na noc i wyprać w dbrym proszku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdkfhker
a łazienka- do kafli,wc i umywalki,zlewu w kuchni używam białego Ducka,polecam też dyski na wc Ducka,cistern blocki do spłuczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdkfhker
płyn do okien zwykły,chociaż raz miałam straaasznie czymś ubrudzone i myłam je wodą z octem,polerowałam szarą gazetą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman30
ja polecam srodki czystosci amway sa bardzo dobre i wydajne a pozatym maja gwarancje 90dni albo zwrot pieniedzy to jest numer goscia co sie tym zajmuje gg39573912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka w kropki
Do fug używam mould killer już nie pamiętam jakiej firmy niby to jest do pleśni ale na tego żółtawego grzyba na fugach działa. płyn do naczyń fairy proszek ariel non bio lenor niebieski do plam vanisch. Flesh do łazienki i domestos do kibelka. Multipurpose cleaner do mopa parapetów czasem na mokro do kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCeluloza.pl
http://www.eceluloza.pl Sklep internetowy eCeluloza oferuje papiery higieniczne, chemię gospodarczą i profesjonalną oraz sprzęt do sprzątania Profesjonalne środki utrzymania czystości dla biur, szkół, gastronomi, hoteli, gabinetów medycznych i kosmetycznych, przemysłu, warsztatów samochodowych oraz gospodarstw domowych. Naszymi środkami umyjesz podłogi, posadzki, toalety, wszelkiego typu powierzchnie zmywalne i szklane, urządzenia przemysłowe, a także sprzęt AGD i RTV. W ofercie posiadamy środki w formie płynów gotowych do użycia jak również wysokowydajne koncentraty. http://www.eceluloza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do płukania tkanin używam comfort dla dzieci bo lubię ten zapach, proszki zmieniam non stop bo mam problem ze spieraniem plam, mam dość za to wybielaczy. W łazience domestos do toalety, bo nic ciekawszego nie wynalazłam. tak do dezynfekcji ogólnej to flash. Do fug miedzy kafelkami wynalazłam coś co Anglicy sobie chwalą, jest to środek na wilgoć, grzyba http://www.dettol.co.uk/mould-and-mildew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość środków czystości kupuję tu http://www.higienaserwis.pl/ jestem bardzo zadowolona, bo jakość jest zdecydowanie wyższa niż tych zwykłych dostępnych w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producent i hurtownia chemii. Niskie ceny i wysoka jakość, wysyłka gratis. Polecam stronę, na której znaleźć można kilka opisów ich produktów. http://srodki-czyszczace.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w chemię gospodarczą i środki higieny zaopatruję się w http://www.ema-pol.com.pl/ wszystkie jest dostępne w jednym miejscu,dlatego myślę,że jest to wygodne rozwiązanie,a przy tym ekonomiczne dla domowego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×