Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziora55

Stara a nowa matura

Polecane posty

Witam,czy ktos sie teraz orientuje jak to jest,moja sytuacja wyglada nastepujaco: skonczyłam szkołe srednia 4 lata temu i z przyczyn zdrowotnych nie podeszlam odrazu do matury lecz teraz w tym roku i powinnam pisac na zasadzie stara formuła,niby dostałam inny arkusz bo nowa formuła jest niby z czerwonym paskiem moja byla bez, po kilku dniach sprawdzam wyniki i oczywiscie nie bylo czegos takiego jak stara czy nowa, lecz jeden arkusz te same zadania zamkniete jak i otwarte i o co mi chodzi? czy piszac stara mature nie powinnam miec innych zadan z zakresu do 2015 r. wiadome ze ta nowsza jest na wyzszym poziomie i o ciut trudniejsza co wy o tym myslicie? czy moge z tym cos zrobic? pisalam do OKE ale jak narazie nikt nie odpisuje próbowalam sie dodzwonic tez ciezko sie z kims skontaktowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedzialabym ze nowa jest trudniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie jest łatwiejsza :D mówie tu o matematyce i spodziewalam sie wiekszej ilosci pkt,czuje sie oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz nie chodzi o to czy latwiejsza czy nie,tylko czy nie powinnam pisac starej formuły skoro skonczylam szkole w 2013 r a dostałam arkusz z zadaniami z nowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałabyś pisać stara? Piszesz teraz więc piszesz taką, jaka teraz obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie w momencie kiedy mialam pisac stara obowiazuje mnie stara nie moge pisac nowej gdyz do nowej idą innym systemem. Na arkuszu pisalo stara matura a zadania mialam to samo co na nowej w takim razie po ciul pisza ze stara skoro pisze to co w nowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×