Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maripossa

Studiowanie w Anglii z polska matura, pozbierajmy informacje...

Polecane posty

...Poniewaz interesuje mnie to zagadnienie ale nie mam za bardzo czasu czytac wszystkich topikow a tym bardziej postow. Jeden temat tutaj i konkrety, bylabym wdzieczna :-) pozdrowienia dla Wszystkich mieszkajacych za granica Polakow! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bralam za studiowanie w tym roku ale troche za pozno sie zerbalam. generalnie musisz miec angielski na poziomie A level, lub mature zdana na piatke z angielskiego... a tak to bezproblemowo. mozna starac sie darmowe dzienne studia, jesli nie zarabiasz wiecej niz 17 tys rocznie. funtow rzecz jasna... generalnie to najlepiej dowiadywac sie na konkretnych uczelniach. bo jak wiadomo kazdy ma swoje zasady itd itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
"musisz miec angielski na poziomie A level, lub mature zdana na piatke z angielskiego..." skad ty to wzielas????????????? i darmowe studia w Anglii??? mozesz sie starac o pomoc finasnowa bo za darmo to nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jaaa
bbb skoro jesteś oburzona (y) wypowiedzią poprzedniczki to może napiszesz autorce topiku co jest potrzebne, aby mogła studiować w Anglii i na jakiej zasadzie to tutaj wygląda?mądrala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
po 1. zajrzyj na www.ucas.com tam jest praktycznei wszytsko a co do jezyka to zalezy od uczelni ,od kierunku,generalnie min 6.5 z IELTSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbb nie zgadzam sie z toba jesli chodzi o ceny studiow w UK. Ja zaczynam za miesiac studia magisterskie w UK i niestety musze wybulic za nie ponad 3 tysiace funtow. Ale jesli chodzi o studia licencjackie to na ogol jestes zwolniony z oplat za same studia jesli przedstawiasz zarobki rodzicow z polski. a jak wiadomo nawet jesli rodzice niezle zarabiaja to w przeliczeniu na funty jest to malo i uczelnia zwalnia cie z oplat. Moja przyjaciolka studiuje na licencjackich i nie placi zupelnie nic po przedstawieniu zarobkow rodzicow. Placi jedynie za akademik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dorosly
czyli 27 latek może zrobić maturę w Anglii? są jakieś szkoły dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiieżża
mam pytanie chce rozpoczac studia w angli ALE moja matura nie poszła mi najlepiej:/ trzeba miec dobre wyniki? bo chcialabym mieszkac na stale w UK a z naszym polskim dyplomkiem to sobie moge....... czy mam jakias szanse na studiowaniu w UK????? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieza, jesli chcesz dostac sie na przyzwoity uniwerek to radze poprawic mature w tym roku, i startowac w nastepnym. ja tak robie. dobrym pomyslem jest tez wyjechac na jakis czas do anglii podszlifowac jezyk, np .jako au pair oczywiscie jesli twoje plany sa powazne pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deedee20
weiizza -mozesz sie zapisac na foundation course, vwiecej info o studiach w UK mozecie znalezx na www.londynek.net albo gbritain.net ,wpiszcie w wyszukiwarke studia i powinno sie pokazac kilka artykulow,ja bardzo duzo sie z nich dowiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×