Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA

szczury

Polecane posty

Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA

mieszkam w UK mam od paru dni szczura na podworku siedzi w kratce kanalizacyjnej karmie go jedzeniem z trutka zakupiona w B&Q to sa takie niebieskie granulki ale nadal zyje. kiedyy ta trutka zacznie działac ?? moze ktos ma inne sposoby na pozbycie sie gada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi27
wiesz co niech zostanie twoim gadem domowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
oj ciezko bedzie .takie trutki dzialaja dopiero po 7 dniach.jak szczur zdechnie-o ile zdechnie to straszny smrod jest wtedy.musicie uwazac zeby nie probowal dostac sie do mieszkania.poodsuwaj o ile to mozliwe szafki w kuchni i pozaklejajcie wszystkie mozliwe dziury i szparki .cementem wymiesznym z podluczonym szklem.lub gwozdziami.zamykajcie rowniez klape od ubikacji ,bo jesli siedzi w kratce to zeby w rure nie wlazl .ogolnie ciezko jest wytepic .wiem z wlasnego doswiadczenia.zadzwon do councilu niech przyjade i posprawdzaja ,powinni pozakladac takie duze czarne skrzynki-pulapki.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes okrutna
trzeba bylo poprosic jakiegos sasiada zeby go wyjal i wypuscil jak sie boisz. Szczury sa milymi stworzonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
sprezynka a jak zadzwonie do councili i powiem ze mam szczura to przyjada ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
councilu miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
powinni.proboj do skutku.bo cholerstwo ciezko wytepic.ja mialam w mieszkaniu .az goraco sie czlowiekowi robi jak uslyszy skrobanie w srodku nocy.wpierdzielaly wszystko cokolwiek bylo zostawione na wieszchu.poza tym od szczura mozna sie wszystkiego zarazic (dzuma plucna) lepiej nie wiedziec co to jest.jak mialam ten problem to sie tyle naczytalam ,ze szok.ten jeden moze przyprowadzic cala zgraje ,a wtedy nie bedzie kolorowo.jedyna rada to wyprowadzka w takim przypadku.takze szczerze radze nie zwlekaj dziewczyno dzwon z rana ,a najlepiej osobiscie idz.i zrob afere .daj znac jutro co powiedzieli bo sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
jak tylko przyjechalam do anglii ,wiecie jak na poczatku,mieszkanie w 10 osob .produkowalismy tyle smieci ,ze smietnikow brakowalo.malo tego ,w dniu wyworzenia smieci nie chcieli nam zabierac tego co lezalo obok smietnikow.wiec stalo to wszystko w ogrodku i nezla "kupka sie uzbierala" az w koncu poszlismy do councilu powiedziec .przyjechali ,smieci zabrali i pozostawiali te czarne pulapki.bo stwierdzili cos moglo sie "zalegnac" .ale na szczescie wtedy nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAA111AAAAAAAAAAAAA
sprezynka nie dzwoniłam glupio mi strasznie tam zadzwonic powiem ze mam jednego małego szcura i co myslisz ze przyjada moze do landlorda zadzwonic jest do poniedzalku na wakacjach ale tez sie wstydze. ten skubany zjadl dzis znowu trutke ale zyje i lata normalnie moze by go gipsem z cukrem poczestowac tylko czy ruszy. chyba pojade jutro i kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka123
nie wiem jak uwazasz .ale bierz pod uwage ze to diabelsko madre stworzenia .no i nie chce Cie straszyc ale szczury zyja w stadach i ten jeden to najprawdopodobniej zwiadowca.sprawdza teren.moze w koncu padnie ,ale na trutki nie trac pieniedzy bo jak widzisz efektow na razie nie ma .sprobuj z tym gipsem ale obok musisz postawic cos z woda zeby sie napill.slyszalam ,ze niektorzy tak robia. a poza tym nie masz co sie cykac dzwonic do councilu bo oni od tego sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
What about controlling rats in domestic properties? Rats inside domestic properties as specified below are dealt with free of charge: Control of Rats Standard Rate (for rats outside of the living area) eg in Gardens, Outbuildings, Sheds and garages £10.00 OAP and Benefit Customers (in receipt of qualifying benefits as specified above) Free Please note – Rats in the loft area or Integral garages are free of charge Please not that: Where it transpires that the infestation is outside the property then a charge of £10.00 will apply to all non benefit customers. If the infestion transpires to be mice not rats then the following charges will be applicable: Dwellings and Houses – Mice During Normal Working Hours £41.00 Out of hours and Sundays £62.00 Sundays and Bank Holiday £80.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
sprezynka to znalazlam na stronie mojego miasta jesli oni maja przyjsc za 5 lub nawet 10 dni i mam zaplacic za to to poczekam bo moze trutka zadziala dzis jest 4 dzien kiedy je na pewno a moze szosty ale tego nie ejstem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
teraz zobaczylam ze jest domestic property i commercial property cennik inny wiec ktory sie tyczy domu wynajmowanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka123
skontaktuj sie z wlascicielem i zobacz co on powie.ale z doswiadczenia wiem ,ze oni tylko obiecuja ,ze wszystko zalatwia i efektow nie widac.niech on sie skontaktuje z councilem i niech on to za to zaplaci.ja tak zrobilam .zadzwonilam do enviromental health people i wyjasnilam sytuacje i dalam jego numer telefonu .oni skontaktowali sie z nim ,a on nie mogl odmowic .bo jakby oni przyszli i sprawdzili ,wiedzac ,ze wlasciciel nic z tym nie robi to by dostal po dupie .bo to jest lamanie praw czlowieka ,ze mieszkasz w takich warunkach.pozdrawiam ,powodzenia. p.s. a Ty oplacasz council tax normalnie ? bo to jest wtedy jakos inaczej aczkolwiek nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
tak to ja opłacam council jest na moje nazwisko a moj wlasciciel jest do poniedzialku na wakacjach za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie powinni szanować zwierzęta. Ja lubię szczury, też je czasem dokarmiam ale nie jakąś trucizną!!! Zastanów się nad swoim postępowaniem. Pamiętaj, że każda świadoma krzywda jaką wyrządziłaś człowiekowi czy zwierzęciu wróci do Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
czlowieku ten szczur siedzial na oknie na parapecie gdybym miala okno otwarte wszedlby do domu poza tym mam male dziecko ktore od tygodnia nie moze wyjsc na ogrodek a specjalnie robilam jej tam rozne atrakcje zeby mogla sie pobawic. ciekawe czy ty bys go nie usunela jakby byl w twoim ogrodku??pewnie bys go dokarmiala zeby cale stado przyprowadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka123
zadzania 10 ,szanowac zwierzeta a to dobre :P .szczur to gryzon ,napewno nie przyjazny czlowiekowi.jesli zaatakujesz szczura jest on w stanie skoczyc tak wysoko ,ze atakuje twoja szyje i gryzie tam gdzie jest aorta.a wtedy to juz koniec .a moze chcialabys jesc z jednego talerza ze szczurem i nabawic sie salmonelli ? u mnie zrobily sobie dziure w podlodze w kuchni pod szafka ,a ze tylnia plyta szafki opadla z latwoscia tam sobie wchodzily .zajadaly wszystko co dalo sie zjesc.cukierki ,chleb,makaron.mialam naet mikser w pudelku wpieprzyly nawet pudelko.wszystkie talerze,szklanik naczynia poszly do smieci.w srodku nocy slychac bylo jak sie tlukly jak skakaly po szafkach w poszukiwaniu jedzenia .do dzisiaj sa slady pazurow na scianie.a od rana samego dezynfekcja wszelkiego rodzaju srodkami chemicznymi i wrzaca woda.napewno bys nie chcaial tego przezyc .az pot czlowieka oblewa jak slyszysz ,ze Ci cos skrobie .... . jesli masz w swoim miescie Wilkinsona ,kuo takie specjalne wtyczki do kontaktu .to kosztuje 20 funtow.wkladasz je i one wydzielaja specjalne ultradzwieki ,ktorych szczury nie moga zniesc.powkladaj to w calym domu to dziala w promieniu kilkudziesieciu stop.moze pomoze.nie pamietam jak to sie nazywa ,jak pozniej znajde w necie to wysle linka .b&q podobno tez to ma tylko troszke drozsze .ale caly czas jestem za tym ,zebys zadzwonila do councilu i spytala sie i czy zeczywiscie musialabys zaplacic za to nikt Ci w morde nie da .po prostu zapytaj o porade i zobaczysz co powiedza.tym bardziej,ze piszesz ,ze masz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
dzieki sprezynka za rady narazie go dzis nie bylo moze juz sie otrul czekam do poniedzialku na landolrda az wroci z holidaya jesli czegos nie zrobi z tym dziadostwem to dzwonie do councilu i mowie ze on pokryje koszty i podam jego numer ale landolrd jest ok wiec nie powinien robic klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
niezle ci spustoszenie zrobily w tek kuchni az mam ciarki wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
mam pytanie jesli by zdechl w tek kratce kanalizacyjnej a nie na powierzchni to myslisz ze smrod bedzie tak ze bede wiedziec ze zdechl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
jest nadzieja ze go nie ma dzisiejsza "porcja lezy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
jedzenie nadal lezy czyzby zdechl ??? zabieral odziennie wszystko co dawalam oby juz go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
oj tego nie wiem.wiesz napewno od razu nie bedzie czuc po kilku dniach jak zacznie 'wysychac" .trudno powiedziec.ale jesli masz takie betonowe podworko ,nawet czesc jego kup kilka butelek bleacha albo domestosow ,czy podobnych i wiaderkami a goraca woda zlej .bo jesli Twoja mala ma sie bawic to lepiej uwazac.no ja kosmos mialam z nimi .naprawde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoologowie.pl
daj mu sera i kup samicę do towarzystwa (najlepiej mysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
sprezynka cale podworko mam wysypane kamyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obuduj śmietnik (z jakąś firmą najlepiej, np. Olto ) i dobrze zabezpiecz go przed szkodnikami ( pozatykaj dziury itp.). Powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup szczura domowego, a najlepiej dwa, z zoologicznego. Szczury to zeierzeta terytorialne i jak wyczuja innego szczura na danym terenie to juz go nie nawiedzaja. Gwarantuje ci, ze szczurow z kanalow nie bedziesz miec, ani w domu, ani wokolo. Tylko to pomaga na te gryzonie. Malo tego, nie bedziesz miala myszy, pajakow, pluskw i innych owadow i szkodnikow. Szczury domowe swoim zapachem je odstrasza, a domowe latwo kontrolowac, staja sie wrecz jak pieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje ci, ze szczurow z kanalow nie bedziesz miec, ani w domu, ani wokolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×