Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam chętnych na wyjazd do Anglii

Polecane posty

Gość gość

Witam! Szukam chętnych na wyjazd do pracy w Anglii(najlepiej kobiety). Wyjazd planuję na maj /czerwiec ale nie chciałabym jechać sama, zawsze z kimś jest rażniej.Mam 31 lat i mieszkam w woj.łódzkim ,dobrze by było żeby były to osoby z łódzkiego lub okolic,ale niekoniecznie.Chodzi mi o to by przed wyjazdem można było się spotkać osobiście.Jeśli też chcecie wyjechać za granicę to piszcie na meila julita230482@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladymira z kebabu zagubiona
ale,Ja jestem facetem i juz mieszkam w anglii.nigdzie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ktory rejon Anglii sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak masz tak naprawde na imie Julita czy Ewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Julita, a czemu wnioskujesz że Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaa
Hej! Napisałam do Ciebie na mejla, mam nadzieje, że w wolnej chwili zajrzysz na skrzynkę i odpowiesz! Kasia (j_k_(...)poczta.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ludzie marzą o byciu zasobami ludzkimi jedźcie do tego gnoju i liżcie im tyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty będziesz robić w tej Anglii Julito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;)tez chciałabym wyjechać mam 20lat jestem z malopolski niestety i mało znam angielski..a u ciebie jak z językiem autorki? Ja już byłam kiedys 6miesiecy w Anglii ale prace miałam załatwiają przez znajomych i z nimi mieszkałam to nie musiałam być samodzielna i niewiem czy bym sobie poradziła.. Pozdrawiam;) jola.takata@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez angielskiego i kwalifikacji nie macie tu czego szukac. Prosta praca juz sie w UK skonczyla, dla nowych juz nic tu nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry gość2015
witam jestem Polakiem mieszkam już w Angli jakiś czas samotność mi doskwiera ciężko tu o dobrą dziewczynę dlatego pomyślałem aby z polski sobie jakąś wziąć więc się ogłaszam szukam normalnej chętnej do wyjazdu za granicę pomogę znaleźć pracę sam niedawno poszukiwałem ale z angielskim sobie radzę i nauczył bym dziewczynę angielskiego chętne poważne oferty jakoś się dogadamy na skype czy gadu gadu przez telefon możemy porozmawiać facebook naszaklasa jestem kawaler mam 22 lata i szukam dziewczyny od 18-26 lat może znać angielski ale nie musi razem damy sobie radę popiszemy więcej o szczegółach na e-mailu: wirtualnapolskasa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^Co za desperat, fak sejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Szukam chętnych osób (najlepiej z woj. śląskiego) na wyjazd do Anglii (Londyn ale nie koniecznie) Mieszkałem tam jakiś czas i niestety wróciłem do Polski czego zaczynam żałować :( Nie chce wyjeżdżać i zaczynać wszystkiego samotnie dlatego też szukam wesołej ekipy a jak wiadomo wspólnymi siłami zawsze jest łatwiej :) W wielu kwestiach jestem w stanie bardzo pomóc gdyż już wiem co i jak. Zainteresowanych proszę o kontakt :) xtrac@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii jest juz za dużo Polaków, wszelakich emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem tam jakiś czas i niestety wróciłem do Polski czego zaczynam żałować smutas.gif X Bo w pl guzik umiales. Jedz i nie wracaj , w uk potrzebuja rak do mycia garów hahhahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mieszkać w Polsce, gdzie specjalista w dużej Państwowej firmie zarabia 3000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce wyjechać.Polska to jeden wielki cmentarz z trupami a ja już mam dość ,od morza do tatr to samo g****o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie umiesz w pl buraku hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PLu trzeba umieć kraść, kombinować i cwaniakować albo giniesz, to kraj kur/w, kleru i złodzieji, takie są realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W plu nie musisz nic umiec pajacu. Za granica musisz no ale takie tepaki jak bingol nie umialy nawet angielskiego, dlatego musialy wrocic i mysla ze sie odegraja na forum ktorego nikt nie czyta buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie czyta ahaha ale ty czytasz hahahaa cwelu Kto sie uczyl ma te 4000zł na start w pl lekka reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ci matka cwelu wmawia zebys sie uczyl i skonczyl w koncu ta podstawowke. Jednak prawda jest troche inna, przekonasz sie cwelu jak zaczniesz pracowac hehe zaklad ze wiecej niz 2000zl nie zarobisz w zyciu cwelu, jak 99% polaczkow hehehe tepaku zaje/bany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło hehe bo 99% w PL ma te marne 4000zł co widac po sredniej pensji ktora ciagle rosnie ale nie takim przygłupom w uk jak ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×