Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziara

szukam kolezanki Berlin

Polecane posty

hej dziewczyny jezeli jest tu jakas z Berlina i tak jak ja nudzi sie i nie ma z kim pogadac to zapraszam, chcetnie mlode mamy;) bo niedlugo oszaleje z nudow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulla2011
Czesc Magda odezwij sie na moj email prosze natalis7@wp.pl jestem rowniez mamusia z Berlina ( 28lat ) pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhbhj
jak mozna wyjechac za granice i siedziec w domu?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega Berlin
witam mam 20 lat i szukam kolezanki z berlina bo sie nudze i nie mam co robic znajdzie sie chetna na spacery imprezy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega Berlin
witam mam 20 lat i szukam kolezanki z berlina znajdzie sie jakas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata, mężatka też szukam kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA95
HEJ SZUKAM KOLEZANKI BERLIN SPANDAU JEZELI JEST TU JAKAS DZIEWCZYNA KTORA TEZ SZUKA NAPISZ NA EMAIL : joanna-wypiorczyk@o2.pl POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Mieszkam juz od 3 lat w Berlinie i brakuje mi kogos z kim mozna czasem sie spotkac, pogadac, wyjsc na zakupy. Jezeli zaglada tu jakas dziewczyna,ktora tez ma ochote poznac kogos, to odezwijcie sie na forum :) (mozna tez pisac, bez logowania, tak jak ja jako gosc). Mam 24 lata, niezamezna, bezdzietna, aczkolwiek w stalym zwiazku, wiec panom dziekuje ;) Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad dikladnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedding/reinickendorf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Mycha ja tez szukam kolezanek, jesli Twoje ogloszenie jest nadal aktualne odezwij sie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! jest tu jeszcze ktos? ja tez juz wariuje w tym miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej poszukuje kogos do pogadania, jezeli ktos chetny to zglaszac sie, moze uda nam sie zebrac kilka osob ;) mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to jak? ja jestem caly weekend w domu, lazilam wczoraj po miescie i tylko bardziej mnie odtraca. kim jestescie? Ja mam na imie Ola, studiowalam, a teraz pracuje w berlinie. mam 24 lata. szukam jakiejs kolezanki, z ktora mozna wyjsc na kawe pogadac. wsrod niemcow nie znalazlam doslownie nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ola :) juz myslalam, ze nikt sie nie odezwie na tym forum :D. Ja mam 25 lat i studiuje. Mozemy sie ustawic, jezeli w dalszym ciagu szukasz kogos do pogadania ;) mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, super! daj znac, moj nr 0171 6877204 :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 92
Hej .. Jest tu jeszcze ktos samotny ??? Poznam koleżankę do pogadaniana kawulca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Napisz do mnie. Numer w poscie powyzej. Pozdrawiam, Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja rowniez szukam kolezanki na wypady na zakupy na pogaduszki rowniez czuje sie bardzo samotna dzielnica wilmersdorf mam 24 lata studiuje tu :) bede sie bardzo cieszyla jezeli ktos odpisze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;) również poszukuje koleżanki, gdyż cierpię na nadmiar wolnego czasu:P (głupio się przyznać w dzisiejszych czasach)... Gdyby ktoś coś to zostawiam maila: bounsnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nadal poszukujesz kolezanki Do rozmow :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska31
Hej Madziara ja też szukam kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkie panie! Jestem tu w Berlinie od niedawna i jest mi cholernie samej moze uda się nawiązać jakiś kontakt z fajną panią:) Mam 43 lata i jestem bardzo kontaktową osobą......bardzo proszę o odzew .....Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mieszkam na Hellersdorf i też szukam koleżanki mam 41 lat i córeczkę która ma trzy latka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, ja tez szukam kolezanki na pogaduchy itp. Mam 34 lata i mieszkam od roku w Berlinie Wilmersdorf/Charlottenburg. Jakby ktoras z Was byla zainteresowana to prosze o odpowiedz. 1)Maja jak jeszcze kogos szukasz to ja sie pisze ;) 2) Hellersdorf troche na drugim koncu ale od czego jest samochod ;) Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja z chęcią się dopisze do tematu i też szukam koleżanki do plotek i kawki :) ile można pracowac i w domu siedzieć :) Mam 26 lat, a moja dzielnica to Steglitz, ale myślę, że to nie ma znaczenia, poruszam się po całym Berlinie :) Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czes Paulina, jakbys chciala to mozemy sie spotkac gdzies na kawie. W ten weekend nie ma mnie w Berlinie, ale moze w tygodniu lub w przyszly weekend? Jesli jestes zainetesowana to napisz prosze do mnie na gg 1229708 i sie umowimy. Podrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mieszkam od dwóch lat w berlinie mam koleżanki ale szczerze chciałabym poznać polke. Napiszcie do mnie a możemy spotkać się na kawie zakupach Aleksandra.san@wp.pl Mam 26 lat Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×