Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpilka11

szukam koleżanki z Londynu

Polecane posty

Gość szpilka11

jak w temacie. Mieszkam tu 3 lata i jakoś nie udało mi się poznać żadnej bliższej koleżanki. Ktoś w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kx
Ja tak bardziej myslalam o znalezieniu kogos "lokalnie" :)...bo wiem jak to jest ze znajomymi, ktorzy mieszkaja daleko - kontakt sie szybko urywa, bo zadnej ze stron nie chce sie jezdzic...Ja mieszkam w Kent - pracuje w centrum Londynu , wiec najlepiej by bylo kogos poznac w tych okolicach lub poludniowo-wschodnim Londynie ...jest tu ktos z tych rejonow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mieszkm tu od 7 lat, obecnie shepherds bush. pracuje w miejscu gdzie srednia wieku to 40 lat i liczba dzieci 2. ja szukam kogos rozrywkowego z dobrym poczuciem humoru, ale tez twardo stapajacego po ziemi, kolezanki, z ktora mozna pogadac o wszystkim, poshoppingowac i wyjsc na impreze. moj email ivi-n84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna7
do nowa ona, ,masz chyba zly address email podany bo probowalam kilka razy wyslac do ciebie email, mieszkam niedaleko Romford , jak chcesz sie spotkac to pisz na moj email pozytywna7@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous poor girl
Kinga, czy my sie przypadkiem nie znamy? :) Pracujesz w Goldrers Green, prawda? Odpowiedz tylko, to powiem Ci kto ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonymous poor girl czesc, tak.. pracuje na golders green. powaznie, znamy sie? no niezle :) powiedz skad! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous poor girl
Czesc Kinga! :D 🖐️ Jeju, jaki ten swiat jest maly. Nie wiedzialam, ze tez jestes na Kafeterii. :) Ja jestem przyjaciolka Majki. Bylam u Ciebie w pracy z moim facetem (Anglik, taki brunet), pamietasz juz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie.. to chyba jednak nie bylam ja, a szkoda. ja pracuje w pubie na golders green, chyba nigdy nie spotkalam majki, nie kojarze. ale co, mozemy sie spotkac jesli masz ochote gdzies w okolicy :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123abc 123
Oj, pomylka zatem. No coz, zdarza sie. Chodzilo mi o Kinge O. z Hendon, pracuje w kafejce w Golders Green. Myslalam, ze to Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow to juz tyle
Stalkerki same sie wydaja z info o sobie. dzieki 123abc przyda sie to info dla Tink :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow to juz tyle
Stalkerka sie cyka i wszystko usunela :) Za pozno slonce. Wszystko zostalo zapisane. Dzieki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 03m
Nie strasz dziewczyny bo już nigdy nie wróci na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviana
Witam Kochane;) Mieszkam na Harrow on The Hill.Fajnie bylo by poznac jakas fajna dziewczyne lub malzenstwo by sie spotkac na kawe na zakupy pograc w karty /szachy ;)Pojsc na silke .Takie zwykle ziemskie radosci ;)Obejrzec film w gronie i td;) Mam 25 lat jestem mezatka bez dzieci. Moze tez szukasz w tej okolicy?;) Czasem chce sie wyjsc z domu i wpasc do kogos na krotka pogawedke przy cherbatce a po pracy nie mam ochoty zasuwac metrem hehe;) Moje gg 1144111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaroca
hej kobitki mam 21 lat i malego bobaska , sama siedze w domu calymi dniami , mieszkam niedaleko croydon , chcetnie sie spotkam z kims milym i uprzejmym na kawe czy jakies ciastko :) piszcze o to moj email - karrat8@wp.pl ... czekam cierpliwoie na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze ze znowu cisza. czy naprawde nie ma nikogo kto szuka kolezanki? Z tego co widze to kazda pisze ze chce kogos poznac ale do niczego nie dochodzi. Ja mieszkam na Ealing i mam 29 lat, 9 lat w Londynie, szukam dziewczyny ktora nie ma faceta, bo takie kolezanki od swieta juz mam. Chcialabym poznac dziewczyne pozytywna z ktora mozna o wszytkim porozmawiac plus kawa, zakupy, clubbing itd, itp . namiar na mnie ivi-n84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamajka
witam.... jestem ze Stratfordu szukam kolezanki do wspolnych wypadow tu i tam.... jestem wysoka brunetka lat 35...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu same matki polki na benefitach sie oglaszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja ivi-n84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam 38lat, mieszkam na Hanworth. Chetnie umowie sie na kawke i ploteczki katarinnnaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataBa
Hej czy ktoś mieszka w płn Londynie ? Waltham Cross, Enfield Lock, Cheshunt?? Albo może Hertfordshire? Hertford East itp ? Jestem tutaj 2 lata i podobnie jak wy nie poznałam żadnej bliskiej koleżanki z którą mogłabym się widywać w weekendy lub popołudnia, a to dlatego że pracuje w firmie gdzie są sami faceci i do tego żonaci ;] Chętnie poznałabym kogoś z kim mogłabym sie czasem spotkać na jakąś imprezę, szczególnie teraz jak zaczyna się sezon grilowy :D nie musi być koniecznie okolica o której pisałam na oczątku, może byc gdziekolwiek, przecież są pociągi ;) pozdrawiam!! agata91@onet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy jest tu ktos z okolic Oxfordshire? Mieszkam tu jakis czas, nie mam wielu polskich znajomych, byloby milo czasem sie spotkac i wyjsc na kawe, do kina czy pozwiedzac. W ciagu tygodnia pracuje, ale weekendy mam w wiekszosci wolne. moj meil mynameislucka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStYnA SW20
WIMBLEDON i okolice Hey dziewczyny! Mam 27 lat i co tu duzo pisac.. Szukam super, extra fajnej kolezanki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościofka
Ja 37 lat pd londyn.......bez dzieci. Tez bym w koncu gdzies kuper ruszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA112
siema, szukam kolezanki na wspolne wypady ze znajomymi plci przeciwnej :) wspolne zabawy picie imprezy... Jest tu ktos szalony? :D Pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ealing moze byc? szukam dziewczyny do spotkań erotycznych i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osz ty bingolu wstretny!!!!!!!! A podobno masz zone i chcecie bachora zrobic, ty nedzna kreaturo klamliwa!!!! Buahaha. :D bingol casanova oglasza sie w necie :D przegryw totalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz dokładnie na myśli pisząc spotkania erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to ci powiem jak sie ewentualnie spotkamy, a nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forget about it, fu'ckin dumbass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do hahaha ty de/bilu siedzacy w polaczkowie i myslacy ze jestes lepszy z angielskiego niz emigranci, koniobijco jeden nawet dziewczyny nie masz mamisynku mieszkajacy ze starymi hahahahah, f*cking asshole from poladnesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×