Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sargebaraczka

szukam pokoju w Sztokholmie

Polecane posty

witam, jesli ktos ma jakies mieszkanko i wolny pokoj do wynajecia to serdecznie prosze o kontakt, jade tam od sierpnia na studia, na rok czasu, i potrzebuje pokoju, pracy dla partnera i pociechy ze Sztokholm to nic strasznego i nie koniec swiata :P jesli ktos tam juz jest to niech napisze, jak tam sie zyje, bo wiem ze drogo, jak z praca dla Polakow? zimno tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo Se
Moim zdaniem uważaj na chętnych w udzielaniu pomocy Polaków:-O Niestety nie wszyscy są uczciwi:( Ja nie za bardzo mogę Ci pomóc, bo mieszkanie załatwiła mi i opłaca firma. Ale zetknęłam się z polskim towarzystwem na emigracji... Każdy mysli tylko o sobie... Odnośnie pozostałych pytań: nie jest tu wcale tak zimno jak się wydaje - tzn. w Sztoholmie;) Jest dużo rozrywek, dużo miejsc do zwiedzania itd. Nie jest to z pewnością koniec świata. Praca sie pewnie znajdzie sądząc po ilości napotykanych rodaków. Mężczyźni głównie na budowach, ale jeśli dobrze znacie angielski i jesteście inteligentni to z pewnością będzie to lepsza praca. Może niech partner spróbuje szukać czegoś jeszcze będąc w Polsce? Wpisz w googlach Szwecja - pojawi się kilka ciekawych linków. Szwedzi to inna mentalność, więc przygotuj sie na kilka raczej miłych niespodzianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×