Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość future ...

Szukam stewardessy pracujacej dla Emirates!!!!

Polecane posty

Gość future ...

Hej,jest tu moze ktos kto pracuje jako stewradessy w liniach lotniczych Emirates? mam kilka pytan,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino2000
jak pracujesz dla emirates to prawdopodobnie bedziesz miala baze w dubaju, wszystko zapewnione, mieszkanie, dowoz na lotnisko, lacznie z praniem i prasowaniem, co3tyg bedziesz dostawala dluzsze wolne, jesli sobie tego zazyczysz, perfekcyjna znajomosc ang. briefieng i cala reszta po angielsku, b.dobre linie lotnicze, wysoki standard i bezpieczenstwo, polecam, sama bym chciala dla nich latac, ale nie wiem czy do tego w ogole kiedys dojdzie, bo mam male dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future...
dzikei za info,ale ja mam pytania co do rekrutacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumumu 345
wejdz sobie na www.cabincrew.com zawsze znajdziessz ogloszenia, ploty z innych linii , moze tam sie dowiesz o rekrutacjii, aha na stronie emirates bedzie contact us i oni tez pisza co trzeba zrobic, ale cabincrew emirates i quatar airline zawsze sie oglaszaja quantas australijskie linie tez sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future...
dzikei,ja to wiem pzrejrzalam ich storne ,ale chce sie dowiedziec konrtenie jakie pytania zaadaj jak to wyglada od srodka- wiem ,ze jest test na inteligencje,zadnia w grupie itd. chodzi mi o konrtey ktore moge sie dowiedziec tylko od kogos kto pzrez to pzreszedl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumumu 345
zadania w grupie sa wszedzie i co roku sa inne, w zadaniach w grupie chodzi o to, zebys sie odzywala, dyskutowala i nie daj sie zagadac innym laskom!!!takie zadania sprawdzaja, czy jestes dobrym team player!!! u mnie na przyklad bylo co jest dla ciebie 8-mym cudem swiata, ktos tam mowil czekolada , ktos inny o swoim dziecku, takie pierdoly, mow z sensem i NIE DAJ SIE ZAGADAC przez innych popisywaczy drugie zadanie bylo debatujecie w grupie, komu jaki prezent na podst.listy osob i ich zainteresowan, a potem po wyznaczonym czasie tlumaczycie komu co i dlaczego, warto wykazac sie poczuciem humoru przy takich zadaniach, bo wtedy cie zapamietaja, jako smiejaca sie itp, ludzie w liniach sa wyluzowani!!! a testy to sa rozne, to juz ci nie powiem, moje linie mialy test matematyczny, z wiedzy o ich liniach, gdzie powstaly, jakie bazy ile gdzie, jakie typy samolotow-to zawsze warto wiedziec o firmie do ktorej sie starasz, zawsze musisz cos poczytac na ich temat, z reguly jak robia prezentacje, sluchaj uwaznie, a zdasz test, i jeszcze mialam jeden test z zasad bezpieczenstwa na pokladzie) no a jak juz to zdasz to zaczyna sie szkolenie i niezla jazda, zwlaszcza jezeli to twoj pierwszy kurs, bo potem na kolejnych juz jest latwiej, duzo wiaomosci, wkrotkim czasie, egz. trudne z tego wzgledu ze we wszytkich liniach prog zdawalnosci to 90%!!!a to oznacza ze mozesz sie pomylic w 1gora 2odpowiedziach!!!i plywanie, i pierwsza pomoc, otweiranie dzwi, walka ze sztucznym pozarem duzo tego jest!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debora999
Myślicie, że warto się starać i tak przygotowywać do tej pracy? Zastanawiam nad kursem przygotowującym dla stewardess, który przygotowuje też ogólnie do pracy w liniach lotniczych (Let's Talk) i nie wiem czy gra jest warta świeczki. Może ktoś korzystał z takich kursów i coś podpowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie pracuj dla lini katarskich to jest złota klatka!! Pracowałam 4 lata zwolniono mnie bez podania przyczyny (tak mogą to zrobić) nie będziesz mogła mieć żadnych relacji damsko męskich itp. Ja sama prace wspominam dość miło bo po zwolnieniu dostałam bardzo dobrą opinie, ale nie oficjalnie były przypadki gdzie zwolniona osoba miał zablokowane pieniądze na koncie albo zakaz wylotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×