Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_goda21

szukam znajomych w niemczech , zapraszam

Polecane posty

Witam wszystkich , mieszkam w niemczech w Waldalgesheim k. Bingen i szukam znajomych , mam z dziecmi . zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoe Stillaci
Czesc, a co masz z tymi dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mieszkam w niemczech z dzieckiem i moze znajdzien sie ktos znajomy , ktory tez mieszka tu z rodzina i mozna bedzie sie spotkac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej emilia3o dziekuje za odpowiedz a czym sie zajmujesz ile masz lat i gdzie mieszkasz w waldalgesheim , szukam znajomych bo strasznie mi sie nudzi , jest tu duzo polakow wiem ale nie zabardzo chca rozmawiac z rodakami :( , pozdrawaim , ps moje gg 493722 jak masz czas i chcesz oczywiscie to sie odezwij . pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izadobrarada
za miesiąc wyjeżdżam do niemiec drugi raz,było mi cięzko za pierwszym razem,język znam słabo,mało kontaktów z Polkami,myślałam,że zeświruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izadobrarada
dobrze jest miec tam na miejscu z kim porozmawiac po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izadobrarada
mieszkasz tam z dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam bardzo fajny Link jak co i kiedy w niemczech z przepisami ok www.Sozpol.com Naprawde niekrym bedzie przydatny pozdrawiam mile ziomkw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie ja-goda21 No to tam gdzie mieszkasz macie fajnie duzo lasw no i 4000mieszkancw A to juz nie wiocha tak jak w pl :-) Nawet do Autobhan A 61 masz niedaleko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn
czesc a jest ktos z hamburga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OZR
Cytat: "Hej emilia3o dziekuje za odpowiedz a czym sie zajmujesz ile masz lat i gdzie mieszkasz w waldalgesheim , szukam znajomych bo strasznie mi sie nudzi , jest tu duzo polakow wiem ale nie zabardzo chca rozmawiac z rodakami , pozdrawaim , ps moje gg 493722 jak masz czas i chcesz oczywiscie to sie odezwij . pozdrawaim" Nie rozumiem cie dziewczyno. Nie chcesz rozmawiac z rodakami, ktorzy mieszkaja w twoim miescie ale szukasz kontaktow z rodakami w internecie... Czy z toba aby wszystko w porzadku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia3o
OZR.....czytaj dokładnie wiadomości i nie pisz bzdur ....ja zawsze i wszędzie będę rozmawiała z rodakami bo się tego nie wstydzę ,że pochodzę z POLSKI.....Jagoda ja teraz jestem w Polsce ale może już niedługo przyjadę do miasteczka to napewno się spotkamy!!!!!Odezwę się do Ciebie na gg!!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ja sie tez nie wstydze mwic po polsku nawet w U-Bahn To nie chanba my na obczyznie bedziemy zawsze polakami i Basta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwziej sie rybko na gg
4308361 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja mieszkam w Brandenburgii, na polnoc od Berlina :) Jest moze ktos z tych okolic? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdahh
Witajcie;-) szukam dziewczyn zamieszkalych w HH do wspolnych wypadow na dobra kawe, pogaduchy,zakupy ,sport itp.. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam w Hannoverze kolo polskiego sklepu Lukullus i tez bym chetnie wypil Filizanke kawy z mila dziewczyna Moze sie jakas mila pani odezwie z Hannoveru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaM
A moze jest ktos z okolic Nagold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile elizaM a skad pochodzisz z polski jesli wolno wiedziec ? NAGOLD TO PIEKNE MALE MIASTECZKO PELEN URODY ;ZIELENI , to masz wspaniale tam i powietrze inne a ludzie jacy sa ,Tolerancjyjni ? pozdrawiam mile cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renixonka
Witam wszystkich serdecznie...od 5 lat mieszkam w niemczech w Nabburgu i szukam jakiejs przyjaznej kolezanki do fajnych pogaduszek i wypicia kawy .Mam 39 lat , meza jestem komunikatywna ,wesola i mam duzo wolnego czasu - jesli czujesz sie samotna w obcym kraju albo szukasz nowych znajomych -po prostu napisz.-moj E-mail skrzynka.reni@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.polnischeshop.de
Przedstawiamy Państwu największą ofertę polskich produktów dostępną poprzez Internet. Asortyment ponad tysiąca pozycji sprawia , że każdy klient znajdzie produkt dla siebie, pyszne kiełbasy, soczyste szynki, nabiały, słodycze, oraz wiele innych polskich i śląskich produktów. Zaoszczędźcie czas i pieniądze kupując w naszym sklepie. Świat zakupów zmienia się już dziś, dołączcie do naszej grupy klientów, i zyskujcie rabaty z kolejnymi zakupami. Zapraszamy. www.polnischeshop.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucka
hej jest ktos z okolicy emsdetten munster itd.? Mieszkam tu z chlopakiem ale nie mamy zadnych znajomych polakow! Mamy po 24 lata i milo bylo by pogadac przy piwku i grilu! GG:4116771 aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka22
witam.. Ja także szukam koleżanki w Niemczech ale blisko Schramberg. Jestem Polką, mieszkam tu od trzech miesięcy, mam 22 lata, jestem mężatką. Nikogo tu nie znam i chciałabym poznać koleżankę. Fajnie jest z kimś pogadać po polsku.. jest któś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina55
Szukam znajomych polskojęzycznych w Niemczech. Mieszkam w Solingen, k/Wuppertalu. Chciałabym poznać osoby w średnim wieku 50-65 lat. Czy możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloguj sie na mypolacy.de jak taka duza masz potrzebe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1409
Hej szukam znajomych z okolic eifel, olef. Mam roczna córeczkę i męża. Zależy mi żeby w końcu mieć znajomych do pożądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1409
Do pogadania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu walsnie najlepiej widac jak sie zyje w DE :) czyli ,zyje sie dla kasy bo zycia jako zycia zupelnie brak ! nawet jak sie czlek stara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×