Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaZzz

tabletki na depresje w Anglii-bez recepty

Polecane posty

Gość zdesperowanaZzz

szukam tabletek na depresje bez recepty dostepnych w anglii cos typu deprim w polsce. blagam pomozcie bo juz rady nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaZzz
niwspie po nocach biegam skacze i musze zjesc cos na uspkojenie,,obecnie obgryzam kant od stołu pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaZzz
nie podszywaj sie debilu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem napewno,ze Kalms jest bez recepty,bo kupowalam mojemu tesciowi,na problemy ze snem, to jest generalnie lek uspokajający. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn
kalms to go... mnie tu wlasnie lekarze doprowadzili do nerwicy i depresji, na badania pojechalam do Belgii bo tu mi dano tylko karteczke na cwiczenia rozluzniajace ktora moglam sobie jedynie podetrzec tylek albo paracetamol, od tygodnia biore sulpiryd, i dziala, odszukaj angielskiego odpowiednika na necie, ja po tygodniu czuje sie o wiele lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOlaOla
Ja też chętnie podpacze, może nie tyle na depresje u mnie co na \"nic mi sie nie chce\" i brak apetytu, cos jak Paritol w PL, ustakajał, poprawiał apetyt i był wskazany dla alergików, czegos takiego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Wiecie co? ja mam polskiego farmaceutę koło przychodni i postaram się go wypytać:-) A tak na marginesie na innym temacie( z tutejszego forum) koleżanki nazwały depresję "smrodem...-czyli metota na smroda":-) Ja też mam "smroda" od dłuższego czasu-ale nie pomyślałam,żeby brać tabletki,ale może czas zacząć,żeby wszyscy wkoło byli łagodniejsi:-) Wszystko wyprowadza mnie z równowagi:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo do dowcipnisia!- kantu od stołu nie obgryzam:-) mam okrągły stół....hehehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×