Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca26

tanie linie lotnicze poznan??

Polecane posty

Gość pytajaca26

hej, chcialabym sie dowiedziec czy ktos wie gdzie sa biura jakis tanich lini lotniczych w poznaniu bo chcialabym sobie kupic bilet. wiem gdzie ma swoj punkt np lot ale czy ktos wie gdzie ma np ryanairs??jakies tanie linie lotnicze?wiem ze moge kupic bilet przez net jednak dla pewnika wolalabym tradycyjna droga. pozdraiwam i dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca26
nikt nicn ie wie??a czy jak pojade na lotnisko to mi powiedza?a moze tam tez sprzedaja bilety?chyba jutro tam zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
sprzedja w prawie kazdy mbiurze podrozy,an swietym marcinie pelno tego,tylko dolicza ci okolo 30 zl za lot w jedna strone,wiec po co przeplacac? kup normalnie na necie.a dokad chcesz leciec? z tanich lini z poznania lata ryanair i wizzair,no i chyab aerlingus ma zaczac latac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca26
chce leciec pod koniec maja do londynu i z londynu potem do jersey. jutro chyba najpierw pojade na lawice a jak nie to do jakiegos biura podrozy.o 30zl mi nie chodzi a wole miec papierek w reku. pozdrawiam i dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
to nbie bedzie 30 zl,tylklo okolo 60 zl ci skasuja,30 za kazdy lot,a papierek to doatniesz taki sam jakbys sobie wydrukowala sama.zreszta zadne papierki nei sa potrzebne tylko numer rezerwacji, do londynu lata wizzair na luton i ryanair na stansted,wybierz to lotnisko z ktorego bedziesz miala polaczenei do jersey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×