Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od Mieszka I

Tępaki jadą do Polski na wakacje aby zaszpanować

Polecane posty

Gość od Mieszka I

bo po jakiego innego hooja jechać na wakacje do Polski? trzeba być pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby szpanowac cwelu to trzeba miec przed kim a nie przed tymi polaczkowymi alkoholikami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szwaby i angole nie chają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie umieli w PL, wiec uciekli na gotowe do uk. A po 3 latach roku 90% z nich wraca bo nikt dluzej w zachodnim muzulmanskim syfie nie wytrzyma. 3mln to dokladna liczba obrazujaca osoby nieporadne intelektualnie. Reszta 40 mln cos umie i zyje lepiej niz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rozpadajacych sie grozacych zawaleniem pustostanach hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego pie/przo/nego kraju ludzie uciekają co sił w nogach. I tak tutaj jest od Mieszka I. Kto żyw spie/rda/la jak najdalej od tego sy/fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Polski latam zobaczyć się z rodzicami i rodzeństwem. A za granicą mam dobrą pracę, którą lubię. pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziesz innym obrabiać doope a oni tobie. Czemu rodziny do siebie nie zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina u mnie była już nie raz. I nie tylko w dom usiedzieliśmy, nie nie - wzięliśmy ich na wycieczki po kraju (nocowanie w hotelach), a wracali do Polski ze szkocką whisky, prezent ode mnie, za którą w Polsce zapłaciliby co njamniej kilka stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... albo i kilka tysięcy złotych ... bo i takei whisky są. ja im kupiłam taką za prawie sto funtów za 0,75 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posraj sie. Chwalisz sie takim gownem ze rece opadaja. :D mniej wiecej jak bingol i jego ogniska i grille BUAHAHA gowniacho przez duze G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wracali z whisky :D mamy jej w polsce full ze nie musimy od takich biedakow jak ty brac haha, sto funtów to ja zarabiam w PL w dwie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam w łbach tylko zapijać ryje, nic nowego, hooj z whiskey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zalewacie mordy
czemu tyle chlacie? nie ma innych rozrywek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 2 godziny tylko 2 tygodnie cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między whisky a whiskey jest różnica, nie tylko w pisowni, doucz się :P Co do picia, piję alkohol wieczorami, kilka razy w tygodniu, w ilościach np. 2 piwa ale takiecraf beers, np Innis & Gunn (nie każdy rodzaj), Prodigal Sun, Midnight Sun, Guinness, McEwans itd), lub 2 lampki wina (najlepiej to jakieś merlot lub primitivo) lub lub szklaneczka dobrej single malt whisky (Isle of Jura superstition; Glenmorangie...) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle, żeby zaszpanować, co żeby dać pracę personelowi i dać zarobić właścicielom hoteli, którzy pod nas swoje obiekty przygotowali. Byłam nad morzem. W całym hotelu może z 5 procent, to byli ludzie mieszkający w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapić ryja to jedyna rozrywka osrusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Są ciekawsze miejsca niż polski bałtyk tz. szambo europy, tylko bezmózgowcy tam się wybierają pływać w tym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 5% ludzi z polski bo tak ceny wyśrubowali polacy z zagranicy że lokalnych nie stać tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpan doopomyjaka
a jak, bo trza szpanować, ciułane funty i euro lekką ręką wydawać aby innym gały wylazły na wierzch i zazdrościli jak hooj, to cel każdego doopomyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co mam zrobić z pieniędzmi, uczciwie zarobionymi za granicą? Przepić, jak niedorajdy w Polsce? To wolę na ekstrawczasy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×