Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To jest żałosne, by w jednym z najbogatszych krajów Świata

Polecane posty

Gość gość

Za ciężka prace ludzie dostawali 250 -260 funtów tygodniowo. Na co ma to starczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbogatszy ale w liczbie nierobow imigrantow. W pl mamy wszystko czego dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gnij w plu a nie ujadasz na forum POZA PL. Cos bardzo cwela boli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze o przegrywach na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle rozrywek w tym plu, wydswaloby sie ze czasu nie bedzie na jakies gowniane forum no ale jednak od lat gnije tu swiniak i podbija te tematy, kilka godzin dziennie plus spam na innych dzialch. "Tysiace rozrywek mam bo bingolem jestem w pl i mam KUPE znajomych..." W sloiczku buehehehe:D pier!dolony cwel, gnij w plu cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze funciki niz zl:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Polsce wyciagam 300 gbp tygodniowo. Da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gbp tylko gr. Kieszonkowe od matki. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciągasz? Brzmi jakbyś musiał siłą ta kasę od kogoś wyciągać. :D Normalni ludzie pieniądze zarabiają i się tym nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbogatszy hahaha xD nieliczni maja kase a wiekszosc robi za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyciagam" 300 tyg w uk i co z tego? W uk nie jest to za wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagam tyle w Polsce, 6 tys netto na miesiac. Bez emigracji. To nie jest chwalenie sie, da sie tyle zarobic u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym nie chwaliła się 6k w PL. W UK £6k może...ale niekoniecznie bo w mojej branży to niewiele. No, ale widocznie dla ciebie do kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest chwalenie sie. Nie czytasz ze zrozumieniem. To stwierdzenie ze sooro autor zarabia 260 gbp w UK to w Polsce moze zarobic podobnie. Jak dla mnie zarabiaj i 10 tys gbp. Mi 6 tys pln w swoim kraju wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogacze bingole na kafe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w PL to dzis rok pracy w uk. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL. Buahaha! PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka101
Nie sztuka w uk zarobic 2000f bo wydasz 1500f na wynajem i zarcie. Byle murzyn czy inny ciapaty tak ma w uk. Sztuka to zyc we wlasnym kraju, u SIEBIE ale do tego trzeba bylo sie uczyc poczawszy od podstawowki po liceum i studia. Ja sie uczylam i dzis zyje dobrze dom mąż i wakacje 2x w roku. Duza dzialka i ogrod? A w uk bym pracowala 30lat na obskurny flat z czerwonej cegły bez tynku z dwoma kurkami i mieszkala z kolorowymi w okolicy. Bo w uk dwa kurki to historyczna wiktoriańska tradycja buehehheheheheh co za debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"U siebie" buehehe gdzie polaczki bardziej cie bingolu nienawidza niz Brytyjczycy obcokrajowcow. Wklelaj dalej te glupie teksty, to chyba jedyny sens twojej marnej wegetacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pieknie to napisalas Marlena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa "marlena":D i jeszcze sam sobie przytakuje buehehe frajer obesrany. B to cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sztuka wyjść za mąż i mieć dom w PL, Marlena. I skąd masz te info o zarabianiu 2k i wydawaniu 1.5? Chyba towarzystwo nie te. Moja pierwsza praca w UK po studiach była za marne 2k (miałam ledwo 20 lat), przyznaje się ale teraz mam o wiele większe zarobki a do 30tki jeszcze kilka lat. Dom w Pl to mogłabym sobie spokojnie kupić za roczną pensję ale po co? Sukces to osiągnąć coś w obcym kraju, startując od zera a nie jeżdżenie na plecach męża, dom z pomocą rodziców i chwalenie się paroma na miesiąc w PL. Rozumiesz Marlena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem do życia musisz być szczęśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje szczęście nie jest dla mnie ważne, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa moglabys dom w pl kupic za roczna pensje, chyba kurnik :D aaa rozumiem jestes dzi/wka i dajesz szpary jako eskortka w uk, no ale takich sprzedajnych szmat sie moim pieknym kraju nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Rzygam i Sram ci do ryja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogla bym sobie kupic dom za roczna pensje, ale po co? Hahaha ;) Gdyby cie bylo stac to bys kupila. Dom w Polsc to 500 tys - 1 mln pln z dzialka. Zarabiasz 400 tys pln na rok? A moze 1 mln pln ? Wracac na zmywak :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×