Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syla66

Transfer24 - watpliwosci

Polecane posty

Gość syla66

Hej. Mam pytanie. Czy ktos przelewal pieniadze do Polski poprzez Transfer 24? Nie chce juz korzystac z western union, bo sa strasznie drodzy. Wiec czy transfer 24 jest wiarygodny? nie chodzi mi o przelew pieniedzy w kilka minut. Moja mama moglaby odebrac nawet kilka dni pozniej, ale boje sie, ze pieniadze nie dotra. Tyle sie slyszy o falszywych firmach z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczi keczi
sprobuj przez money gram, o wiele tansi niz western union, tego transfer 24 nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiika79
ja 3 razy juz wysylalam przez transfer pieniadze wyslalam cos okolo 9 rano na koncie ing byly cos okolo 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Hej, ja niedawno po raz pierwszy skorzystalam z Transfer24 i pieniadze doszly na konto juz na drugi dzien rano (wysylalam je poznym wieczorem, chyba nawet po polnocy). Wyslalam 200 funtow i zaplacilam za to 4 funty, taniej niz przez Western Union. Poza tym pieniadze dochodza bezposrednio na konto i nikt ich nie musi odbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda22
Nie ma się czego obawiać, są na pewni. Zawsze kasa dojdzie tego samego dnia jak wyślesz do południa. Jednak skoro czas się dla Ciebie nie liczy to już w ogóle bajka bo są bardzo tani, także bez obaw można korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa5557
ja kozystam z opaltransfer.com i nigdy nie mialam problemu jesli wysylalam do poludnia to pieniadze sa nastepnego dnia juz na polskim koncie. chyba ze jest to piatek wtedy dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakeup88
A JA Z WESTERN UNION :) ZAWSZE DOCHODZĄ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam transfer24
Witaj! Korzystam z transfer24.co.uk od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Opłaty w granicach 2-3 dolarów przy terminie dostarczania w ten sam dzień a najpóźniej następnego dnia (gdy zrealizujesz płatność po 14). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokarda22
a gdzie oni maja swoje biura w UK? to musze do nich isc czy jak zeby wyslac pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinaaa
Ja skorzystalam z Transfer24 po raz pierwszy w ten piatek. Wysylalam mamie pieniadze wlasnie w piatek poznym wieczorem. Mama byla dzis w banku i pisala, ze zadne pieniadze jeszcze nie doszly. Takze sama nie wiem, troche sie boje, ze mnie oszukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Ja wyslalam jak na razie 2 razy i zawsze dochodzily, wydaje mi sie, ze to duza firma. Tu masz ich numery telefonow, moze zadzwon i spytaj: Transfer24 Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 11 25-350 Kielce NIP: PL 6572772250 Regon: 260204830 tel. +48 413425080 (Polska) tel. +44 7592957588 (Anglia) e-mail: bok@transfer24.co.uk Sprawdz sobie detale transakcji na stronie ionternetowej, bo moze byl jakis blad, np zly numer konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinaaa
Dzwonilam juz do nich. Kobieta powiedziala, ze niemozliwe, bo wzieli pieniadze z mojego konta w poniedzialek rano i w ten sam dzien pieniadze powinny byc na koncie. A dzisiaj jest sroda i nic. Ona powiedziala, ze oni swoja role wypelnili i wyslali pieniadze i teraz moja mama musi isc do PKO i po prostu zapytac sie gdzie sa pieniadze. Fajne jazdy. Z Western Union nigdy nie mialam zadnych klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Mam nadzieje, ze odzyskasz pieniadze. Daj znac jak to sie skonczylo, bo sama z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmsda
Ja zawsze wysylam przez england.pl i nigdy nie mialam problemow, pieniadze zawsze sa w godzine, dwie na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinaaa
Pieniadze jeszcze nie doszly do mojej mamy. Jutro bede do nich jeszczeraz dzwonic i zagroze im, ze jak mi nie oddadza z powrotem pieniedzy na moje konto to pozwe ich do Sadu. Zlodzieje! Odradzam Transfer24 bo tylko sie porzadnie nastresujecie. Lepiej korzystac tylko z pewnego western union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porównaj oferty
Kto ma najgorszą ofertę? sprawdź i porównaj w porównywarce Przelewów do Polski http://przelewydopolski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Wyslalam dz\isiaj rano pieniadze i juz sa na koncie. Mam nadzieje, ze sie na nichnie przejade, ale jak na razie Transfer 24 jest wygodniejszy i tanszy niz western union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokarollinaaa
karollinaaa ładne bajki tutaj piszesz, konkurencja się zabawia? Nie ma szans, żeby Transfer24 przetrzymywał pieniądze, oni tylko pośredniczą w przekazaniu pieniędzy, nie gromadzą ich na swoich kontach aby wysłać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqual
Wysyłam juz pewnie od jakis 8 miesiecy za pomoca Transfer24 i nigdy nie miałem problemów,zawsze sa na drugi dzien na koncie ,jesio pobieraja tylko drobne opłaty za przelew ,w sumie bardzo zadowolony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterax
JA RÓWNIEŻ POLECAM TRANSFER 24 NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW Z PRZELEWEM A PRZEDE WSZYSTKIM TANIO i SZYBKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla66
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - jednak nie wybrałam firmy Transfer24. Co mnie odrzuciło to baaaardzo słaby kurs - właściwie w stosunku do większości ofert na rynku. A po drugie to nie mają stałej opłaty tylko liczą sobie % i przelew może kosztować nawet 10Ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Czy ja wiem czy to nieopłacalne, % od kwoty sprawdza się jak ulał przy niskich przelewach, pokaż mi gdzie dostaniesz przelew w 24h za niecałe 2 funty syla66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek_Newcastle
Ja wysyłam i jestem zadowolony, od 3 miesięcy płacę przez Transfer 24 za Cyfrę+ i opłaty nigdy nie wyniosły więcej niż 1,5 funta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toki toki
bez obaw, polecam transfer24 to naprawde dziala przelewy zawsze dochodza w ten sam dzien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilek65
Firma wprowadziła wersję mobilną, dzięki czemu z łatwością można wysłać przelew przez telefon. Wpisując http://www.transfer24.co.uk zostajemy przekierowani do serwisu mobilnego, a więc dostosowanego do tel. komórkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze wysyłałam przez
England,pl , nigdy mnie nie zawiedli ,ale szukajac ostatnio innej mozliwosci TANSZEJ natrafiłam na MINUTKA TANIE PRZELEWY. Jeszcze nie przelewasłam przez ta firme ,ma ktos doswiadczenia z nia zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_si_a
up: jaka kwote chcesz wysylac i ile bedziesz wtedy placila za przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czester3323232
Ja robie przelewy w transfer24 z uk do pl co miesiąc Nigdy nie miałem problemów. Kozystam z tej firmy juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×