Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość

Impreza Andrzejkowa u mnie w mieście, z czterema daniami i 7 przystawkami, oraz noclegiem kosztuje 20 funtów, a ile u was w Jukeju kosztuje sam nocleg w hotelu, dopomyje? Ja za czynsz z rachunkami płace 120 funtów, a ile wy płacicie za rachunki dopomyje? Ja w mojej kochanej PL, za aparat ortodontyczny płace 800 funtów, a ile wy dopomyje płacicie w uka? W mojej kochanej PL, piękny, nowiutki dom z działka porośnięta tujami, kosztuje 60 tys funtów, a ile kosztuje domopodobna, zagrzybiona rudera z dykty w Jukeju? Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie impreza kosztuje ok 200 euro/osobe, czynszu nie place bo mam mieszkanie wlasne (oplaty to ok 90 euro miesiecznie), aparat ortodontyczny kosztuje ponad 3 tys euro (w razie potrzeby w calosci jest refunfundowany). Dom w mojej okolicy kosztuje od 450tys euro w gore. Na szczecie na wszystko to mnie stac:P ... w przeciwienstwie do Ciebie, kulturalny patrioto. Twoj post powinien brzmiec tak jak u Kuby Sinekiewicza : "W hotelu jest podświetlany basen z barkiem pośrodku i wodospadem. Obok znajduje się nowoczesna siłownia oraz kręgielnia i sale bilardowe, pięć różnych drink-barów i restauracja z grillem. Kelnerzy podają egzotyczne owoce, melony, arbuzy. Basen w hotelu jest bardzo głęboki. Niestety, my z Luizą nie mieszkamy w tym hotelu." :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś i z czego sie smiejesz frajerze? Nie ogarniasz tematu widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciebie sie smieje, buraczamy patrioto, z ciebie :D Wydrukuj sobie moj post duzymi literami, powies nad lozkiem, moze za tydzien zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> od kiedy w polandii są funty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiecie ja tu mieszkam i na to wszystko mnie stać śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Śmiecie ja tu mieszkam i na to wszystko mnie stać śmiecie xxxx mówi biedaczek co wszystko przelicza na kase. Matke sprzedałeś pod monopolowym? bo przecież kasa z tego!!! co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem pieniądze w PL bo pracowałem :p i mam je tu w Nottingham bo też pracuje i oczywiście pieniądze są lepsze, o tyle, że nie wiemy już co z nimi robić, ale nie dla pieniędzy tu zostałem. :] Po prostu czuje się tu bardziej u siebie niż u siebie w PL. Poza tym... nieważne. :D je/be te twoje nędzne nic nie warte wyliczenia :) hotel? I zapomniałeś o zwyczajnej Hahahaha.... a w Egipcie nigdy nie byłem i nie zamierzam. Kocham Cie UK!!! Ty UK wiesz za co :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto marzycielu.. A ile masz na miesiąc w tej pieknej , kochanej PL ? 600 funciaków ? :D W Uk najmniej jest 4000 :p To i stac ludzi , na to , na co ciebie nie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 tys to ty widziałaś, jak czarnuchowi dopy dawalas szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie ma golodupco, dlaczego w Polsce placisz funtami doopomyju?? U mnie impreza andrzejkowa zero bo nie chadzam na takie gowna ty chyba w remizie imprezujesz nieprawdaz? Zebys se nerek nie przeziebil na betonie pajacu. Ja za ckablowke, z netem i telefonem place 4 euro miesiecznie.JW mojej kochanej FR, za aparat ortodontyczny gdybym miala taka potrzebe nic nie place bo posiadam mutuelle i ona mi by to oplacila. Ale mam proste zeby a nie takie jak ty ze ryja zamknac nie mozesz, obleh fee!, W mojej kochanej FR, piękny, prowansalski i dom z działka porośnięta sosna alpejskai, z basenem, kosztuje wiecej ale ladniejszy od twojego,? Śmieciu byly emigracyjny z albumem starych zdjeć, znawet cie na tanie wycieczki do Egiptu nie stac, jestes nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiecie emigracyjne z albumem starych zdjeć, z tanich wycieczek do Egiptu, odpowiedzcie na tak proste pytania. Jesteście nikim, zwykle zmywaki i dopomyje. x x Ogarnij sie głupia babo... Żeby nie było, sama nie jestem emigrantką, ale własnie w Polsce po studiach czesto nie pozostaje nic innnego niz zmywak czy Tesco, i wiekszosc znanych mi osob co po studiaach uciekała za granice, to tam robiła prawdziwa kariere, bo tu nie czekało ich nic. Nie kazdy jest nieczytaty i niepisaty jak ty... Laska świezo po skończeniu hsotrii sztuki została kustoszem w UK, u nas by szorowała kible, bo na kazde stanowisko zatrudniaja pociotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ta tanioscia z***bany wuefisto, a jak ci umowy nie przedluza , to zawsze bedziesz mogl przekasic cos gratis na promocjach w marketach. Alez ekscytujace musi byc takie czekanie i neipewnosc co??Zapisz sie jzu do dentysty by ci twoje dziury zaborowal za rok, bo ci z ryja smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze to nie wszystko durnoto, przede wszystkim życie w Polsce jest zj****e, za dużo przeszkód na każdym kroku, papierkologii w urzędach i cwaniactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz pojawi sie standardowy tekst trolla :D czyli "was wszystkich boli dooopka z zazdrosci, zazdroscicie mi ze jestem taki zaradny i sobie poradzilem w polsce" :D trollu nedzny, nie poradziles sobie za granica dlatego wrociles, nie oszukuj jyz sie bo jeszcze sam w te brednie ywierzysz. Rzuciles robote gdzie zarabiales 2500f buahahaha jeszcze powiedz ze dla milisci i tesknoty za polska :D tepy zje/b UK to ty na youtubie i google maps widzialrs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki po wielu latach tyraja za 1300 a ten od razu dostal 2500 :D bajki trollowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica poradzic sobie jest o wiele wiele trudniej (nie liczac dziewuch ktorym wszystko kolesie zalatwiaja a one przylatuja na gotowe)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A emigracyjne pieski i suczki dalej swoje, hau hau do ksiezyca tylko wam pozostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się czasem przegrańcu, idź zrób hau hau swojej starej i przynieś kapcie w zębach to może jutro dostaniesz obiad bez op*****lu na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ich boli prawda, a ta z tej Francji jest najlepsza. Moja Francja buehahahahahaah typowa wiesniara z PL. Buda emigracyjne psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefisto marzycielu.. Ty masz 600 funciakow NA MIESIAC w pieknej PL.. My mamy TYGODNIOWO TE NEDZNE 1000 funciaków , co daje MIESIECZNIE 4000 funcików :) Jak juz liczyc nie umiesz, bo na AWFbzdecie nie nauczyli to wystarczy spytac jak czegoś nie rozumiesz, a nie glupoty pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już cinpisal szmato, ze tysiąc funtów tygodniowo, to widziałaś jak dopy czarnuchowi dawalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak kazda inna :D Twoja zonka tez d******p/y , tyle ze za darmo :D Te grosze w Pl na nic nie starczaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakis ty k***a swiatowiec, cale zycie na jednej wsi gdzie psy dupskami szczekaj krowom ogony z gowna omiatasz i wielki z ciebie znawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupsko cie boli trollu, daj namiary to podesle ci zapas masci zeby cie to dupsko przestalo tak bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupsko to was boli dopomyje, ze na wygnaniu musicie gnić, a ja w naszej pięknej PL żyje na poziomie. Zaraz Andrzejeki, potem Sylwester w górach, w wakacje wycieczka zagraniczna, kino, teatr, mecz, hokej, siatkówka, rybki na łódce z kolegami, keyboard w wdku, nowiutki samochód przed domem, a wy co śmiecie? Pokój u pakola i sterta zdjeć z wyciezek do Egiptu. Oj śmiecie śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzejki i sylwester ale z ciebie burżuj no nie pogadasz, po prostu elita :D Kino ? Phi, ostatnio też byłem, np. na Spectre nowym Bondzie, teatr ? Nie przepadam, wolę się wybrać na koncert jazzowy do Royal Albert Hall a w ogóle to każdego roku jeżdżę na koncerty i festiwale, widziałem już na żywo takie zespoły że by ci laczki ze śmierdzących gir spadły jakbym je wszystkie wymienił. Keyboard ? Pewno grasz w kapeli disco z pola, to by nawet pasowało do takiego buraka co udaje nie wiadomo kogo. Nowiutki samochód ? Fantazja cię ponosi, nazywać nowiutkim tego trupa passata tdi. Haha w dupie się schowaj z tym swoim Gegiptem, pewnie sam tam jeździsz albo na Kanary jak reszta januszy. Ja na wiosnę 2016 mam zarezerwowany wyjazd na wczasy w Kolumbii a potem Wietnam lub Malezja, jeszcze nie zdecydowałem. I co zatkało kakao ? Tak, mieszkam na pokoju u Pakola i stać mnie na to wszystko a pan świstak siedzi i zawija w sreberka. Ulżyło ci parówo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej powzyej. Te flanelko, uwazaj bo ty niedlugo Mohammedki bedziesz obchodzila nie Andrzejki, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzejki o k***a to zes sie gosciu pochwalil libacja za pomoca taniej wody z innymi wasatymi marianami i sylwester z polsatem to przeciez nie lada atrakcje.Wszyscy ci z tego miejsca zazdroscimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurfa antypolskie skurfysyny. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×