Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UK jest po to aby jébać od angoli kase

Polecane posty

Gość gość

wyjébali nas w jałcie to teraz trzeba ich jébać tak samo, polska jest wolna od smierdzacych brudasów nie to co uk i tak pozostanie śmiecie, gnijcie w uk śmiecie https://www.youtube.com/watch?v=xaabgZocTX4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię UK. Ten kraj dał mi normalne życie czyli dużo, dużo więcej niż PL. Sram na PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bać uk i kase z niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś nieudacznikiem wiec nie narzekaj na PL. Gnij w uka smieciu. Takie twoje przeznaczenie, bycie faking forejnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Londynie 70% to forejnas, i niedługo przejmą całe miasto, już burmistrz ciapaty, a niedługo reszta władzy, anglicy stracili Londyn bez walki bez wojny, debile i półmozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojna twoja rozczochrana. Anglicy nic nie tracą a muzułmanie niczego nie przejmują. Ta czarna hołota jest tutaj żeby na Anglików pracować i nie ma żadnego decydującego wpływu na nic. Muzułmanin został burmistrzem, ale on jest taki muzułmanin jak ze mnie świadek Jehowy. Demokracja tak działa, że i on miał szansę zostać burmistrzem podobnie jak w USA Obama został prezydentem. Nie ma w tym nic złego. Przeciwnie. Jest tak jak powinno być. Za długo tutaj mieszkam, żebym wierzył w cuda. UK było, jest i będzie. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojna twoja rozczochrana. Anglicy nic nie tracą a muzułmanie niczego nie przejmują. Ta czarna hołota jest tutaj żeby na Anglików pracować i nie ma żadnego decydującego wpływu na nic. Muzułmanin został burmistrzem, ale on jest taki muzułmanin jak ze mnie świadek Jehowy. Demokracja tak działa, że i on miał szansę zostać burmistrzem podobnie jak w USA Obama został prezydentem. Nie ma w tym nic złego. Przeciwnie. Jest tak jak powinno być. Za długo tutaj mieszkam, żebym wierzył w cuda. UK było, jest i będzie. Kocham cię UK. No nie wiem, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy pedalski cwel polaczkowy ktory jest tu tylko dla pieniedzy powinien byc natychmiastowo deportowany!!! Bez mozliwosci powrotu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mniemasz? A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo znam takich ktorym sie tu nie podoba, nienawidza Anglii i Brytyjczykow, gnija tu tyllo dla kaski, cwele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tej kaski darmo nie dostają debilu - muszą na nią ciężko tyrać! "j/e/b/a/ć od kogoś kase" - to znaczy przekręcać kogoś na kasę - a nie chodzić do pracy, pracować i brać za to wypłatę - coś ci się wuefisto popieprzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jakby ktoś przyszedł do mnie i posprzątał mi ogródek, ja mu za to zapłacę a on będzie opowiadał jak to w/y/j/e/b/a/ł mnie na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się w Anglii podoba. Nikt mi nie każe tutaj być, jestem, bo chcę tutaj być. Jak dla mnie to super kraj. Nikogo nie oszukuję, pracuję uczciwie, za uczciwe pieniądze. Mam tutaj wszystko czego nie miałem w PL. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich traktuje jak chodzace banknoty, a oni mysla, ze bede plakac jak zaglosuja na nie :D Wyzej sraja niz doope maja, a wiekszosc rzucila szkole w wieku 16 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą szkołą to zupełnie tak jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 chyba ty :D prawda w oczy kole... brytole nie dadza ci wiecej kasy bo wszystko oddajesz na podatki jak d***** w agenturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista ma znajomych w komisji wyborczej i wie wiecej niz wy ciule na zagrzybionych flatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista ... Nie pogadasz :D ostatnio pisal, ze kasa mu sie skonczyla i tu wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubiak
a ja tutaj pracuję, nie zabrałem złamanego pensa na z ich jałmużny w postaci benefitów, gdzie i tak jesteśmy bardziej dyskryminowani. Odprowadzam podatki wiedzie mi się lepiej niż w Polsce pod tym względem, ale zamierzam wrócić do Ojczyzny i rozkręcić interes, oraz stworzyć miejsca pracy bo nastawienie i narastający rasizm w tym kraju pomimo, że jest się uczciwym i miłym codziennie sprawia, że się kosa w kieszeni otwiera i jak mam być niewolnikiem 4-tej kategorii to już wolę u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to potęga ekonomiczno-militarna, kultura, cywilizacja i przebogate tradycje. Pół świata należało do nich a na morzach świata byli i są niezwyciężeni. Kocham cię UK. Tu jest mój dom i szczęście! Tu osiągnąłem wszystko czego brakowało mi w PL. Jestem obywatelem UK i jestem z tego dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to totalny zanzibar jesli chodzi o jakosc zywnosci. Wszystko w sklepach pryskane wielokrotnie srodkami MONSANTO zmowa koncernów z rzadami aby koncerny miały zysk a panstwo nie musiał płacic emerytur bo przez taka chemiczna zywnosc mało kto dozywa 60lat. Oni wiedza co robią. Trujace napoje z syropem glukozowo fruktozowym powodujacym cukrzyce co jest plagą u dzieci dzis. W uk panstwo ZABIŁO handle prywatny i nie uswiadczysz babci sprzedajacej jajka prosto z prywatnej ekologicznej hodowli. To po prostu w uk nierealne bo przyleci policjant i wlepi ci 5000f kary. W PL sprzedawanie przez prywatnych ludzi na bazarkach to codziennosc i chwała nam za to. Dlatego tyle w Polsce emerytów a w uk jakis promil bo po prostu chemiczne zarcie wykancza organizm. Wszedzie tylko w uk budy z takeawayem skandal na co rzad brytyjski pozwala. czemu nie ma w uk barów mlecznych gdzie mozzna by zjesc smacznie i ZDROWO? No pytam sie was ye/bane angole czemu zrecie tyle chemii. Chca nas coraz bardziej zniewolic nie pozwolimy na to. Polska jedyna nadzieja Europy, jedynie powrot do ekologicznych upraw daje nadzieje. Gnijcie w uk pazdzierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.31 w Londynie 70% to forejnas, i niedługo przejmą całe miasto, już burmistrz ciapaty, a niedługo reszta władzy, anglicy stracili Londyn bez walki bez wojny, debile i półmozgi Zgłoś haha to akurat jest PRAWDA, debile i półmózgi i nawet elka im nie pomoże już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×