Odpowiedz na ten temat

UK jest tak zacofane ze okna otwieraja sie tam na zewnatrz buhheeee

• gość 2016.04.22 [19:34]
    i nie mozna nawet umyć smiech.gif
  • gość 2016.04.22 [19:48]
    A no. DO tego łażą panowie z tanim płynem do naczyń i ściągaczką i myją ci je od zewnątrz, przy okazji zaglądając do środka mieszkania :/ Szlag człowieka trafia, jak sobie na kiblu siedzi, a tu drabinę ci przystawiają i zaczynają myć... Ja sama sobie myję, ale sąsiad z piętra wyżej zamawia mycie i do mnie też przy okazji zagladają... Okno po oknie do każdego pokoju zajrzą. Wnerwia mnie to strasznie...
  • gość 2016.04.22 [20:02]
    gość dziś [19:48] smiech.gif prawde piszesz
  • gość 2016.04.22 [20:51]
    A do tego ten wszechobecny brak żaluzji, rolet noc/dzień, czy choćby firanek. Wynajmujsz mieszkanie, to masz szczescie jak trafisz na jakieś żaluzje. Z reguły gołe okno, ewentualnie zasłony (grube, często dwuwarstwowe, na dzień się nie nadają do przysłonięcia okna). Byle dziurę na karnisz wywiercisz, to ci powiedzą, że stan mieszkania nie zgadza się z początkowym... Karnisze jak są, to pojedyncze, takie że albo firanka, albo zasłona. Rolety głównie najzwyklejsze, na noc. A ciężko inwestować w cudze, jak gwoździa w ścianę wbić bez zgody nie można, a jak do tego co parę miesięcy się przeprwadzasz... Porażka z tymi oknami.
  • gość 2016.04.22 [21:08]
    A karnisze w uk to takie gó/wno ze jak kumpel rano odsłąniał raz zasłone to urwał sie jeden zaczep BUHEHEHHEHEHE ALE BEKE WTEDY MIAŁEM smiech.gifsmiech.gif a wieszaki zamiast przykrecac pozradnie do sciany to na tasme klejaca mocowali smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.04.22 [21:37]
    Bingol, do UK masz szlaban. Zabraniamy ci tu przyjeżdżać, bo jesteś polskim przegrańcem skazanym na nędzną egzystencję w PL. Teraz morda w kubeł, chwal i ryj za bezdurno. Buduj dobrobyt dla twojego rodaka pracodawcy a jak będziesz dobrze pracował to w nagrodę dostaniesz jałmużnę tak jak 96% polaczków. Kocham UK.
  • gość 2016.04.22 [22:43]
    Morda krotko kajdaniarzu. Kto by chcial tam do was przyjezdzac smiech.gif chyba tylko takie sloiki jak ty. Idz zmien pampersa dla Elki, bo pewnie juz popuscila po urodzinach.
  • gość 2016.04.22 [23:53]
    Bingol zapomnij o UK - tutaj już się poznali na tobie i śmiecia deportowali. Teraz morda w kubeł i ryj na polskiego pracodawcę za polskie stawki czyli za jałmużnę. Nie cieszysz się? Dla ciebie £ się skończyły. Ty masz żyć z jałmużny w ZŁ w PL. Chwalic i całować w dooopę polskiego pracodawcę, bo dzięki niemu żyjesz. Do kościółka w niedzielę na tacę połóż ch*jnie jak polski biedak. Ale z czego będziesz wtedy żył? Zastanawiałeś się nad tym? Może z jajecznicy, bo to takie tanie u was w biedronce.
  • gość 2016.04.23 [00:23]
    To juz jest emigracyjna choroba, wszedzie tylko widza bingola smiech.gif
  • gość 2016.04.23 [00:25]
    Do koryta angielskiego durnie z jukeja.
  • gość 2016.04.23 [02:09]
    Zakladac osobny temat o oknach zeby noc ponarzekac jak to sie panom nie udalo zarobic i wrocic na wioske pomachac funtami. Super.
    Uwaga, uwaga, mam wizje! Widze komentarze od wuefistow o tym jak kupuja domu w Polsce i zarabiaja milion tysiecy na reke a kazdy emigrant to swinia ktora zyje jak pies (tutaj opis osobistych doswiadczen panow ktorym sie nieudalo).
    Dodatkowa wizja! Widze jak nazywany jestem s****wem i jukejem!
  • gość 2016.04.23 [11:53]
    NIgdy w uk nie bedziesz u siebie ku/r/wo https://www.youtube.com/watch?v=aalI1vecLig
  • gość 2016.04.23 [12:03]
    Aaaaaa tak. Zapomnialem jeszcze ze moge byc k***a. Brawo, bardzo oryginalne. I tez w koncu, przynajmniej dla mnie, zagadka sie rozwiazala. Kolega spamuje portale aby wklejac linki na Youtube. Tez pomysl- nie kliknalem bo nie jestem ciekaw (najpewniej lokalna grupa hiphopowa z osiedla albo vloger opowiadajacy o swoim zyciu). Takze pozdrawiam. Juz wszyscy wiemy ze ataki nie sa osobiste- Pan zapewne nigdy za granica nie byl, po prostu taki pomysl na biznes. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
  • gość 2016.05.14 [17:58]
  • gość 2016.05.17 [20:12]
  • gość 2016.05.17 [20:21]
    "Bycie u siebie" co za je/bany primityw smiech.gif gnij w PLu dziadu i nigdzie nie wyjezdzaj bo przypalu sobie narobisz a w PLu takie dziady to normalka wiec ok smiech.gif
  • gość 2016.05.17 [20:38]
    Ja jestem u siebie w PL i mam grill kiedy chce a ty musisz lanlorda błagac o pozwolenie smiech.gif
  • gość 2016.05.17 [21:01]
    Jest "u siebie" ale ***** go polski kapo-pracodawca i płaci mu jedną czwartą z tego co powinien. Buahahaha!
  • gość 2016.05.17 [21:10]
    Sr/am na twojego grilla tepaku. Nie wiesz jak najlepiej sie spedza czas falszywy cwelu polski
  • gość 2016.05.17 [21:42]
    Wole Anglie z ich dwoma kurkami i oknami (na wszystko jest powod ty nedzny polaczku z wyksztalceniem podstawowym niepelnym - dlatego mendo nie znasz tych logicznych powodow smiech.gif ) i nawet gdyby zarobki byly zblizone di PLu to wybieram Anglie smieciu bo nie chce tej mentalnosci polaczkow falszywych ku/rew ktore sa mile i najlepszymi przyjaciolmi tylko jak czegos potrzebuja. Ja taki nie jestem wiec u siebie nigdy w PLu nie bylem, tylko mialem pecha urodzic sie tam a jak wiemy kraju czy rodziny sie nie wybiera. Moglo byc gorzej, nie mowie ze nie, ale niby zyje sie tylko raz wiec bede zyl tam gdzie chce i gdzie lepiej sie czuje a nie gdzie mi jakis smieszny bingol powie smiech.gif nie mamy ze soba smieciu nic wspolnego oprocz jezyka polskiego a moj angielski jest bardzo dobry. A poza tym spedzam z moja kobieta 99% czasu wiec zadne czarnuchy nawet z nia nie rozmawiaja oprocz "hello" albo "hi" nie mowiac o twoich wymyslach cwelu ktory nigdy nie mial kobiety ktora go kochala i mysli ze wszystkie sa szmatami dajacymi doopy na lewo i prawo.... wspolczuje twojej nedznej egzystencji bez grama szczescia smutas.gif
  • gość 2016.05.17 [22:14]
    AWF to wyższe szwinio. Nie wiesz co to za uczelnia wiec ciskasz bzdury szwinio. Gnij w uka. faking forejnas smiech.gif
  • gość 2016.05.17 [22:36]
    AWF = najkrótsza droga do bezrobocia lub marnej egzystencji. Szkoła wiejskich mięśniaków i podwórkowych przygłupów. Nawet w UK cię nie docenili po tych "studiach" obszczymurze.
  • gość 2016.05.17 [22:41]
    Żal ci dope ściska, ze sobie radziłem w uka lepiej od ciebie. Nigdy nie osiągniesz tego co ja w uka. Rozumiesz smieciu? Nigdyyy. Teraz w PL żyje. Wróciłem z własnego wyboru, to była moja najlepsza decyzja w życiu. Ty nigdy nie wrócisz do kraju, bo jesteś dopomyjem, jedyne co potrafisz, to to pic kawę w jakim urzędzie. Pieprzony nieudacznik.
  • gość 2016.05.17 [23:24]
    Do czego wróciłeś nieudaczniku? Do tej twojej obsranej wsi żryć kaszankę? Czym ty byłeś w UK to my dobrze wiemy z twoim dumnym dyplomem AWS = najkrótszej drogi do bezrobocia i nędzy. Ja nawet nie mieszkam w UK i nigdy tam nie pracowałem. Ale tego ty szczuropolaczku nie pojmiesz. To zbyt trudne dla ciebie.
  • gość 2016.05.18 [01:59]
    Osiagnalem wiecej juz dawno a wyzsze to ty widziales w doopie swojego chlopaka chyba buehehehe smiech.gif
  • gość 2016.05.18 [08:06]
    Taa guzik osiagnales, przegrywie na owertajmach w uk smiech.gif
  • gość 2016.05.18 [11:02]
    AWF szkoła wychowania francowatego. Wierzę, że skończyłeś z wyróżnieniem bo wsiowy kołek z ciebie. Team leader, a w teamie był jeszcze jeden szczuropolaczek oprócz ciebie! Obydwoje leaderzy!
  • gość 2016.05.18 [13:52]
    Juz sam wyjazd byl nieprawdopodobnie pieknym osiagnieciem smiech.gif nie mowiac o reszcie smiech.gif zycie z chu/jni przemienilo sie w piekno, o 180 stopni smiech.gif
  • gość 2016.05.18 [14:15]
    Bo uk to ch*jniasmiech.gif
  • gość 2016.05.18 [14:43]
    Masz racje! Glupie okna! Nie da sie otwierac ani myc- siedze w zaduchu!
    Ja tez jestem absolwentem AWFu i nikt nie szanuje tutaj mojego ekskluzywnego wyksztalcenia! Pomimo ze nie umiem ani slowa po Angielsku (ale moj angielski jest "dobry") to Oni jacys niewychowani te Angliki! Grilla w domu nie moge robic, kaszany domowej i lokalnego polskiego piwa nie ma w kazdym sklepie (???!!!) o co chodzi?! Ja Tu mialem byc kierownikiem, team liderem a Tu te muslimy wszedzie. W ogole jeszcze Na zarobek przyjechalem wiec mieszkam z 5cioma kolegami w pokoju za grosze (czasami pomiedzy nielegalnymi grillami o*******y se i nagryamy vlogi Na youtuba) ale wrunki mieszkaniowe Sa okropne! Nie wiem dlaczego?! Jukej jako syf i same debile- chodze po mescie i pytam sie obcych ludzi Na ulicy co to Schenken zeby o czyms kulturalnym i waznym porozmawiac i nikt nie wie o co mi chodzi!!! Jaki syf! Czekam Na powrit do Polski ktora kocham. Zarabiam 5000na reke i jestem programatorem dla polskiego NASA. Kocham Cie Polsko, twoja zasciankowosc i smieciowe umowy! Brawo Bingol!!! Piona!!! Jestem najwuekszym fanem a ty moim bohaterem.
  • gość 2016.05.18 [14:49]
    PL to nudna chu/jnia, 99% Polakow ci to powie bingolski frajerze. Nawet ci co maja dobrze prosperujace firmy. Ostatnio gadalem wlasnie z kims takim, wlascicielem szkoly jazdy. Mowil ze chetnie by zostawil ten "syf bo w Polsce smierdzi itd" smiech.gif ale nie moze bo jezyka nie zna a na nauke nie ma czasu... no nic. Prawie kazdy chce wyjechac, nie liczac emerytow, ale albo nie znaja jezyka albo nie maja znajomych w UK czy za ogolnie za granica i dlatego boja sie. Inaczej polaczkowo szybko by opustoszalo... wiec skoncz juz te swoje zalosne wywody. Kazdy sra ci do ryja smiech.gif w necie znienawidzony wiec w realu pewnie tez tepak naiwniaczek smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...