Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocisław

UK to jeden wielki slums

Polecane posty

Gość Kocisław

jak opowiadam w pracy anglikom ze w polsce w blokach mamy centralne ogrzewanie i ciepła wode to sie pytaja 'to wszyscy macie bojlery jak w hotelach?' :D co za zacofany kraik:D w uk grzejnik elektryczny nascienny nazywaja central heating:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko ze oni w domach mieszkaja a ty w bloku. Enough said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloki w PL maja lepszy standard niz domy w UK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol, wuefista, Kocisław żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popatrz, takie luksusy w tej Polsce a ludziez niej s********ja, cuda panie, cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie umieja i jada na gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby polki nie były takie głupie i nie poswiecały swojego jedynego zycia na ciagłe sprzatanie i pucowanie, to w pl tez byłby taki sam syf jak w uk. A tak polka w wieku 40 juz jest stara i zuzyta, wyglada jak babcia, bo tyrała, sprzatała po leniwych, wiecznie obsranych polakach , bez szans na emeryture i na starosc jej przychodzi łazic po smietnikach, bo nikt juz jej nie zatrudni, ale za to polska jest piekna i czysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wole w tym bloku miec swoj bojler @ jak w hotelu @ i placic wylacznie za siebie, a nie centralne na caly blok i czy uzywasz czy nie , bulisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby polki nie były takie głupie i nie poswiecały swojego jedynego zycia na ciagłe sprzatanie i pucowanie, to w pl tez byłby taki sam syf jak w uk. A tak polka w wieku 40 juz jest stara i zuzyta, wyglada jak babcia, bo tyrała, sprzatała po leniwych, wiecznie obsranych polakach , bez szans na emeryture i na starosc jej przychodzi łazic po smietnikach, bo nikt juz jej nie zatrudni, ale za to polska jest piekna i czysta... Dddddddd Dddddddd Świnio kiedy miałas ostatni raz rochanie? Przyznaj się świnio, że nie masz faceta. Z daleka świnio widać, że nikt cię rochac nie chce. Nie przejmuj się, na pewno jakiś murzyn da ci jaja wylizac świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A j jak we Francji opowiedziałam że w blokach w Polsce płaci się czynsz wysoki do spółdzielni mimo że własne mieszkanie to dopiero się zdziwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki czynsz w wysokości 70 funtów. Faktycznie wysoki. Powiedziałaś im świnio, że w tym czynszu zawierają się opłaty za ogrzewanie i oświetlenie klatki schodowej, piwnicy, remonty dachu, elewacji, malowania klatki schodowej, wynagrodzenia dla administracji, firm sprzatajacych klatki schodowe, opłaty za zimna i ciepła wodę, kanalizację, remonty w mieszkaniach różnych instalacji itp? Powiedziałaś im o tym świnio? Yebana antypolska kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie 70f??? przynajmniej 100f i to za kawalerkę!!! i zaznaczam że przy zarobkach 200f na rękę! więc nie ma co wyzywać od świń - tylko trzeba się wstydzić że haracz za WŁASNE mieszkanie wynosi prawie pół pensji!!! nawet z remontami o ogrzewaniem! myślisz że jak ktoś na zachodzie ma swój dom to wydaje pół pensji co miesiąc na ogrzewanie i remonty ty poy****y deklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś świnia idioto . mam mieszkanie w Polsce i czynsz w nim to 670 zł za trzy pokoje w Bloku 20 letnim . i nie pierfol mi tu o remontach bo r robia rzadko a mieszkanie własnościowe więc musisz sam robić w nim. A we Francji masz własne i płacisz grosze za nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dekiiel.nie ma pojęcia nawet o zasranych blokowiskach w polandi . kurde moi rodzice mieszkają w Szczecinie i płacą 560 za dwa pokoje własne . a emeryturki cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio idz lizać jaja, a nie kocopoly piszesz o swojej zapijaczonej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio na zachodzie nie mieszkacie w blokach tylko w zagrzybionych kurnikach, gdzie remonty robi się samemu. Mam znajomego co w uka robił remont przez 8 lat, bo wszystko jest tak drogie, że go po prostu nie stać. Jak skończył kuchnie, to salon zaczął mu się sypać. Swinio, tak jak pisałem. Nie przedstawiaj Polski z perspektywy swojej zapijaczonej wsi. Idź lepiej wyliz jaja jakiemuś smierdzacemu naziście świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusie z pl widac ze prawde napisałam. To, ze umiesz w ogole pisac to zawdzieczasz tylko swojej matce co pilnowała twoej pracy domowej, bo tatus miał wazniejsze rzeczy do roboty, tj. pierdzenie w fotel i czekanie az ktos mu obiad poda pod nos, bo kaleka tylko bankomatem potrafił byc i do tego bardzo tanim, skoro musiałes wyjechac za granice, zeby zarobic na mieszkanie w pl. Polacy nadaja sie tylko do kopania rowow 16 godzin na dobe, w innym miejscach robia tylko syf, oszołomstwo i pijanstwo, a polki musza ciagle koł tego chodzic i sprzatac, bo inaczej by było gorzej niz we wioskach w indiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świnio świnio świnio świnio płyta ci się zacięła chory psychicznie wredny gnoju? nie umiesz normalnie pisać? coś czuję że przepustka z psychiatryka ci się kończy i masz poważny nawrót natręctw ty biedny żałosny człowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio kiedy miałas ostatnio przetrzepana dziurę, że tak palasz nienawiścią do rodzaju męskiego? Może wylizesz jaja jakiemuś naziście, to ci przejdzie świnio.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś świnia, taka zwykła świnia od lizania chlopskich jaj. Ty świnio. Widzę rochanska ci trzeba świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tobie brakuje skoro ciągle o tym piszesz żałosny, dymany przez ojca w tyłek śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio, nie zmieniaj tematu. Przyznaj się, ze z chęcią wylizalabyś jakieś jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Togalne dno to cos powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widać, ze masz ochotę na męskie jaja w twoim ryju świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej powyzej mysli tylko o jednym, ze lubi lizac jaja kumplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo nedzne polaczki probuja zgnoic wszystko O CO SA ZAZDROSNI qrwa jak ja was nienawidze i jestem w chu/j szczesliwy ze pozbylem sie takiego gowna z mojego zycia :) sram wam teraz do ryjow hehehehe przyglupy ledwo co zipia splacajac kredyty za domy cala rodzine w to angazuja bo sami by nie dali rady z marnych wyplat 1400zl hehehe cieszy mnie ze nie wyjedziecie za granice robic przypal GNIC W PLU PEDALSTWO J****E KURWA JAK JA WAS NIENAWIDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już jakieś ostanie stadium zatrucia się własnym jadem nie opłaca się leczyć - trzeba uśpić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra a poniewaz mam w ch/uj dobry nastroj dzieki mojemu ukochanemu Trance'owi to macie qr/wy najlepsxy z remixow, nic temu pieknu nie dorowna, nawet twoje discopolo wufisto cwelu lizacy jaja kumplom BUEHEHE sluchaj i gnij cwelu z zazdrosci https://youtu.be/Gmm7gHYPncI i masz na ochlode cos z wokalem ale i tak taka piekna muzyka nie dla takich ci/ot jak ty buejehehe ale masz pociesz sie zevwreszcievsluchasz czegos dobrego z wyje/banym wokalem a nie ujadaniem jakuchs gejuchow ale tak czy inaczej najlepsZe sa instrumentalne kawalki :) zryj kkal cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×