Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UKi to najgorszy sort polskiego społeczeństwa.

Polecane posty

Gość gość

Brzydzę sie nimi. Ludzie bez ambicji i honoru. Pracujący tylko po to by spłacać domopodobna stodole na kredyt i jeździć na tanie wycieczki do Egiptu. Myślą ze ktos za nimi w PL tęskni. Jednak my sie cieszymy, ze tego syfu juz u nas w kraju nie ma. Brytole ich nienawidzą a oni im za to kible szoruja. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż ich stać na te stodoły. A u nas? Inżynier po polibudzie nie kupi sobie mieszkania, a co dopiero bez zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to tylko nielicznych i to na dożywotni kredyt. Po drugie, to w PL taka stodole, to za 70 tysięcy mozna wybudować. Tylko ze te posrance, to w PL chciały mieć dom z piękna działka a w uku maja waląca sie stodole z kawałkiem ogródka. Po trzecie, to Żeby im na kredyt starczało, to często pokoje obcym wynajmują i żyją jak Cyganie. Zreszta większość z nich na pokojach dziaduje po kilkoro w domach z pluskwami i pracują za 8 funa z analfabetami brytyjskimi. Syf i ubóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co jadem tak walić?kazdy sobie radzi jak potrafi,jakby w Pl była praca i godziwe zarobki ,to ludzie tu by pracowali,jakby w ogóle byłaby jakakolwiek praca,,,dodajmy.. a że żyją jak zyją ,i sobą czasami niewiele reprezentują,to już kwestia środowiska w jakim się wychowali i polskiego szkolnictwa, ..nie nalezy się nadto interesować 'innymi" ,trzeba pilnować swojej doopy,i godnie żyć,inni niech robią jak uważają,to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj też inżynier pp studiach nie kupi sobie mieszkania ;) najpierw musi mieć pracę w zawodzie. Taki szczegół. A w Polsce ludzie narzekaja a z tego co widzę wsrod znajomych i rodziny to maja najnowsze samochody, budują domy, jezdża na wakacje i zajadaja homary. Tak i to dzieje sie w Polsce. Ja sie pytam gdzie ta rzekoma bieda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paroowa come back :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpi po nocy w fabryce przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahaha, dokładnie "Zreszta większość z nich na pokojach dziaduje po kilkoro w domach z pluskwami i pracują za 8 funa z analfabetami brytyjskimi. Syf i ubóstwo."- ciekawe, skąd on tak dobrze zna takie realia, pewnie z własnego doświadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie sie zastanawiam. Ja nie mam takich doświadczen i nie wiem skad ludzie je biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym takiego dziwnego ? trzeba mieć zaraz doświadczenia ? piszecie jak nied***by dziecinne , jak człowiek jest w syfie UKowskim to poznaje różnych Polaków i bardzo wielu i widzi co tam się dzieje jak się żyje i jak to wygląda naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam, ze pisząc ukowski syf nie mam na myśli Zjednoczonego Królestwa. Z tym państwem te smiecie nie maja nic wspólnego. Nawet nie potrafią rozróżnić Szkocji od Anglii i UK. To sa polskojezyczne syfy ktore żyją w ukowskim stanie i myślą ze złapali pana Boga za piecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc, owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapali pana Boga za piecem :D:D:D:D:D:D Co ty p********z debilu, o polskojęzycznym syfie piszesz a sam nie umiesz się posługiwać językiem ojczystym, syfiarzu umysłowy. Albo ''u pana Boga za piecem" albo "złapac pana Boga za nogi ", no ale widać, nie potrafisz rozróżnić, niedoj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pisze sie za piecem poyebie. Syfie emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze pisze sie jakby u pana Boga za piecem, po prostu zle napisałem. Nie zmienia to faktu ze jests syfem z emigracji. Zwykły polskojęzyczny smiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zwykły polskojęzyczny smiec." WIEMY, KIM JESTEŚ, CWELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paroova, nie filozofuj na forum, tylko szykuj się na nocną zmianę, zwykły śmieciu polskojęzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miła chęcią gdyż na nocce płaca mi 17 funa za godzinę pisdo. Wiecej kasy wyślę do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy wygladaja jak smieciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci w UKowskim syfie i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no co ty? Ja 18f /h dostawałam wiele lat temu w dziennej pracy :D sie nie masz czym chwalić bo zapieprzasz po nocach za psie pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taras zarabiałaś, chyba dając dopaka murzynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parówa, d**y to ty dajesz, cwelu, na nockach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiałam, bo teraz zarabiam więcej ;) twoje marne grosze za zbieranie klocków ciapackiego managera nie są nic warte, ale widać że jesteś z tego dumny haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty posrana szmato, tak sobie wmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zyje Polska kraj w ktorym dalej buduje sie drewniane mosty a po ich splonieciu trzeba wydawac 130 mln na ich naprawe...albo gdzie kupuje sie rakiety woda powietrze nie majac okretow wojennych...i moglbym tak wymueniac i wymieniac np ze okradziono caly narod ze 160mld zlz ofe inaczej pl bylaby juz bankrutem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zyje UK gdzie pielęgniarkom nie podwyższa sie wypłaty o kilka procent a jednocześnie dają siebpolitykom po kilkadziesiąt tysięcy funtow nagrody. Niech zyje UK gdzie ciapole na północy kraju gwałcą małe dziewczynki a policja przymyka na to oczy bojąc sie o posadzenie o rasizm. Niech zyje UK który najpierw daje gwarancje bezpieczeństwa Ukrainie a potem chowa głowę w piasek bojąc sie ruskich. Niech zyje UK gdzie ciapole i czarnuchy niszczą ich stolice a rdzenni Brytyjczycy sie z tego cieszą i i biją im brawa. Gdyby nie ogromne zasoby gazu na morzu północnym dawno ten kraj rozpadłyby sie na kilka części. Niech zyje UK, ojczyzna wszystkich polskich debili po WSBzdetach, złodziei, alkoholików, morderców i całej polskiej patologii. Viva UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ojej kupy nie zrób :) powiem ci kmiocie cienki , jeszcze zakrztusisz się tymi słowami jeszcze was tam odpowiednio potraktują w tym syfie UK owskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zyje UK zadłużony juz na ponad 85 % swojego PKB. Niech zyje UK który obiecuje emigrantom emerytury gdy ci na starość wrócą do swoich krajów, jednocześnie wiedząc , ze jest to niemożliwe ekonomicznie. Po prostu nie maja tyle kasy by wypompować ja z kraju. Niech zyje UK i polskojęzyczni głupcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby wielu z nas dożyło emerytury więc nie ma co się martwić. :) jak nie rak to wypadek lotniczy. Dla każdego coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×