Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukraina.uk

Ukraińcy

Polecane posty

Gość Ukraina.uk

Są tu jacyś ukraińcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina.uk
i jak ci się żyje na ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
Jakos sie dogorywa, raczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina.uk
czemu smutna minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
bo chce wyjechac stad jak najszybciej :O Mam dosc tych ludzi, biedy, smrodu i ubostwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukraina.uk
napewno nie jest tak źle a w polsce też ostatnio nie jest dobrze i zarobki niskie. tak ci napiszę tu każda dziewczyna na tym forum a co dokładnie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
ale ja nie chce wyjezdzac do Polski :O Chce wyjechac do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina.uk
no to już lepiej do niemiec a z której części ukrainy jesteś i co robisz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag n i e s z k a
siedź tam na ukrainie ja właśnie wróciłam z ukrainy do polski i do dziś żałuje. nie mogę sie doczekać by tam wrócić i zacząć pracę na ukrainie.w polsce nie ma co żyć za 1000 zł miesiecznie nie wyżyjesz tu lepiej siedź na ukrainie tam gdzie teraz jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
Ja nie chce do Polski :O W Polsce jest bieda okropna. Ja do Niemiec chce wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowylamywany
taaaa a tu w Niemczech juz czekaja na was z otwartymi ramionami...zapomnij dziewczyno o tym...no chyba ze w burdelu bys chciala pracowac to wtedy zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina.uk
a może sie dziewczynie sie uda. w polsce też za tuska biednie jest. a ceny u nas też wysokie licząc parytet siły nabywczej. hmm zarobki pewnie niższe niż w UA bo u was słyszałem że zarobisz powyżej 2000-3000 rph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
A dlaczego w burdelu? :O Wy Polacy tez wyjezdzacie na zachod i chyba nie tylko w burdelu pracujecie? A my Ukraincy jestesmy silniejszym narodem, bardziej pracowitym i na pewno mi sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina.uk
Masz rację lubię ukrainę i ich mieskańców.Ukraina fajna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliondynka
briunetko nie rozpowszechniaj bredni. Polacy sa rownie silnym i pracowitym narodem co Ukraincy. Jesli myslisz, ze jestescie tacy lepsi to czemu u was jest o tyle gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana domowa źona
co ty gadasz zobacz ile polaków mieszka na ukrainie i co gorzej im się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliondynka
Czasem tak mysle, ze najwieksza zguba narodow jest ich postawa roszczeniowa i przekonanie, ze sa wyjatkowi i lepsi od innych. Prawda jest taka, ze jakie spoleczenstwo, taki kraj. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliondynka
No i jeszcze zdesperowana. Polakow sie pisze z duzej litery. I nie >ile Polakow< tylko >ilu Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Briunetka...
My Ukraincy jestesmy silni, zdrowi, pracowici. Jestesmy mocno zwiazani ze soba, nie napadamy tak na siebie jak Polacy. Lepiej pracujemy. Ja bylam w Polsce i widzialam wasza biede. Smutne to. U nas kraj duzy, zielony, piekny. Ludzie twardzi i honorowi. Ja czytam to wasze forum i widze jak sobie na zlosc robicie i smutne to. Moja babcia byla Polka ale szczesliwa na Ukrainie. Ja wyjade z moim narzeczonym do Niemiec i tam zarobimy pieniadze. Ale zyc bedziemy na Ukrainie bo jest najpiekniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a g n i e s z k a a
briunetka a jakie są zarobki na ukrainie warto wyjechać ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie Polska tez jest piekna :) Przeciez Mazury mialy szanse znalezc sie wsrod 7 cudow swiata natury (czy jakos tak ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci że..
Bardzo mi się podobają Ukrainki, uwielbiam jak mówią po polsku z tym ich akcentem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 2223
mówicie że bieda a napewno lepiej niż w pl. w ua się żyje na wiele większym poziomie nawet pracując za najniższe stawki niż w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainka
Żyje się dobrze .Wczoraj wykułam przerębel w rzece to w końcu się umyje .Szkoda że Ostap pijany i drew nie narąbał . Wódka u nas tania . Do Polski na razie nie wracam .Szef zaraził się odemnie mówi że kiłą i mi wymówil . Oksana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana domowa Źona
oksana to trochę żarcik bo na ukrainie się godnie żyje nie jak w polsce gdzie każda rodzina bieduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 2223
zdesperowana ty lepiej siedź tam w uk i sie nie odzywaj.bo gdzie przychodzisz tam wieje jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×