Odpowiedz na ten temat

USA to jeden wielki syf i szambo

• hooj w doope USA 2016.10.12 [02:41]
    nasze Polskie miasta nawet małe to w porównaniu z miastami USA to jak Dubai z wioską afrykańską. USA w miastach ma mase śmieci, szczurów biegających ulicami, w hooj czarnych co się panoszą i się nawzajem strzelają codziennie, masa debili na drogach, wszyscy łeb w iphonach nawet jak idą ulicami, każdy ma krzywy ryj i mordy nie otworzy chyba że chce cię zrobić w hooja na kase, te sztuczne uprzejmości i uśmieszki, wszyscy wszystkich obgadują w pracy poza ich plecami, mafia w rządach lokalnych, korupcja w policji, jedna wielka jėbana dżungla ten pseudo kraj, na szczęście niedługo bankructwo i będzie koniec tego burdelu.
  • gość 2016.10.12 [04:14]
    piertolisz dziecko. żyj sobie w swoim syfie i tam zdychaj.
  • gość 2016.10.12 [09:01]
    Prawde piszesz
  • gość 2016.10.12 [11:24]
    Lada miesiąc/dwa zniosą wizy do USA to się Polska szarańcza ruszy. Pół Podhala jest zbudowane za amerykańskie pieniądze i górale wciąż posyłają miljony $ do PL.
  • gość 2016.10.12 [15:27]
    po hooj się pchać za ocean jak ameryka teraz w Polsce, ewentualnie jechać gdzieś w europie na włóczęge można
  • gość 2016.10.12 [15:34]
    Masz rację,byłam /mam pozwolenie na pracę/ i co jakiś czas tam jestem.Proponowali mi stałą pracę u nich ,6 miesięcy tłumacza,a powiedziałam NIE!!!
  • gość 2016.10.12 [23:09]
    Drivne że ta Ameryka tak wam się nie podoba a miljony ludzi z całego świata oddały by życie żeby tylko mogli się tam osiedlić. Dla porównania: nikt przy zdrowych zmysłach nie chce osiedlić się w PL.
  • Max_IT 2017.09.09 [21:13]
    Moja córka poleciała do USA bo było to marzenie jej życia. Wizę dostała, bilet lotniczy kupiłem i pojechała na miesiąc do USA. Dzwoni i mówi: Tato, ja sobie to zupełnie inaczej wyobrażałam. Ja się pytam o co dokładnie chodzi? Ona mi mówi, że Polacy w USA myślą, że my żyjemy w syfie Tato, a syf to oni mają u siebie. My żyjemy lepiej od nich. Oboje z żoną w PL dobrze zarabiamy, jeździmy co roku na 2-3 tyg wakacje zagraniczne, dzieciaki mają w domu wszystko. Cóż, marzeniami czasem lepiej życ niż je spełniać oczko.gif
  • gość 2017.09.09 [21:18]
    No proszę! Bo w PL jest coraz lepiej. Wszystko tanie za półdarmo można żyć jak pączek w maśle. Nieruchomości za bezcen. A zarobki idą cały czas w górę i nie ma bezrobocia. PL to raj na ziemi!
  • na co te sprzeczki 2017.09.10 [04:37]
    PL nie jest rajem ale raju nie ma nigdzie, wszędzie system nas robi w hooja.
  • Max_IT 2017.09.10 [10:42]
    Nie mowię, że wPL jest ideał ale patrząc obiektywnie - jak masz dobrą pracę, którą jeszcze lubisz to w PL jest spoko. Jak patrzę na amerykańskie domy na hgtv z desek i rygipsu za miliony dolcow to ogarnia mnie zdziwienie, że udało mi sie wybudować nowoczesny dom z dobrych materiałów za tak nędzne w stosunku do USA pieniądze. Niby w USA tak super a wszyscy Polacy żyją Polską i wspomnieniami jaki to był kiedyś piękny kraj. Bo taki jest po prostu,
  • gość 2017.09.10 [15:34]
    Moja dobra koleżanka ze studenckich czasów mieszka w USA (stan Texas), od 8 lat, zarabia jako Senior Financial Advisor 105 tys USD rocznie.
    Jej mąż, kolorowy Amerykanin, nie wiem ile zarabia ale sądząc po branzy i sepcjalizacji, co najmniej 120 tys USD ma na bank
  • z pierwszej ręki 2017.09.10 [18:07]
    w USA wszyscy milionerzy, szczególnie kolorowi i polacy z dobrą polską gramatyką, raj na bank
  • I pity the fools 2017.09.10 [18:24]
    gość dziś [15:34]
    Nie Senior Financial Advisor, tylko Financial Thief, bo tylko tyle robią ci "advisors", naciągacze pchające kase naiwniaków na Wall Street, fuc/king lowlife scum, a jej nigger najprawdopodobniej w swojej branży handlu narkotykami zarabia nieźle aż go dopadną z DEA, wtedy bubba go w doopsko przerooha w club fed, żałosna historia cwaniaków
  • gość 2017.09.12 [00:55]
    USA to kraj masowych debili, stawiają te swoje domki z patyków i co huragan to rozwala, co za tępaki, nie potrafią porządnej chaty zbudować
  • gość 2017.09.12 [14:58]
    Mieszkam w USA od 45 lat. Powiem krótko: mamy tutaj wszystko między niebem a ziemią. Kto chce pracować ten żyje jak król i może wszystko osiągnąć. Kto nie chce - zdycha z głodu. I tak właśnie powinno być. Jak nie potrafisz udowodnić swojej przydatności to won i zdychaj. Albo mieszkaj w takim kraju jak PL. Nie ma na świecie lepszego kraju niż USA. My prowadzimy świat pod absolutnie każdym względem!
  • gość 2017.09.12 [16:20]
    Rosja rozwala USA sztucznie wywołanymi huraganami używając swój system HAARP, lepsze niż wojna czy bo.mba at.omowa.
  • czarna małpa s**tcongo 2017.09.12 [16:23]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...