Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa w Londynie

Uwaga na agencje Grafton Recruitment i rekruterke Karoline

Polecane posty

Gość Nowa w Londynie

Ja jak i 2 inne kobiety zostalysmy oszukane przez agencje Grafton Recruitment w Londynie Pracujaca tam polka Karolna Ksiazek oglasza sie na roznych polskich forach i oferuje prace na dluzej w londynskich hotelach . Pracowalam tydzien po czym stwierdzila ze nie jestem juz potrzebna gdy spytalam o wyplate powiedziala ze to byl bezplatny trening 2 dziewczynom powiedziala to samo. Do dzis nie dostalysmy pieniedzy za zapieprzanie caly tydz. w hotelu.Gdy spytalam o szefa agencji powiedziano mi ze jest zajety i nie ma czasu na rozmowy. Mowilam ze zglosze nieuczciowosc agencji to Karolina zastraszyla mnie ze ma moj adresi kogos na mnie nasle i pokiereszuje mi twarz. Nie spodziewalam sie ze w Uk tam wyzyskuje sie ludzi a szczegolnie polak polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiiiii :))
"Nie spodziewalam sie ze w Uk tam wyzyskuje sie ludzi a szczegolnie polak polaka" Wlasnie Polak Polaka wykorzystuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez na pomaranczowo...
witamy w Londynie:) wogule mnie ta sytuacja nie dziwni,,tutaj liczy sie tylko kasa,kasa,kasa i niewazne jakim kosztem skontaktuj sie z http://www.citizensadvice.org.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Londynie
Teraz znow szukam pracy i zastanawiam sie czy jest sens rejestrowac sie w innych agencjach pracy bo skad mam wiedziec czy nie postapia tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a umowy nie podpisałaś?
Jeśli w umowie były 2 tygodnie bezpłatne to nie postąpiła niezgodnie z prawem. Jeśli nic nie podpisałaś to... też nic nie zdziałasz. Zgłoś to gdzieś, np jak poradzono do Citizen Advice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Londynie
Podpisalam umowe w ktorej jest dokladnie napisane ze stawka godzinowa ....tyle i tyle a wyplata tygodniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wspolczuje :/ Mam nadzieje ze szybko znajdziesz prace Ktora czesc londynu zamieszkujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - zrób zrzutę z koleżankami, ja się mogę Karoliną zająć. P (cześć) zapewni mi alibi, razem ćwiczyliśmy wyciskanie i tyle. ;) Prawda P? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaStratford
to niemozliwe zeby trening tydzien trwal i byl bezplatny.Mozna miec 2 dni niezaplacone jako trening ale nie tydzien.Pracowalam w hotelach dla agencji i nawet jednego dnia niezpalaconego nie mialam. Placa najnizsza krajowa wiec juz i tak zarabiaja niezle a dziewczyna na treningu i tak pracuje i hotel placi im normalnie.Ale nie wiem jak to wyglada prawnie jesli byly jakies papiery ktore autorka mogla podpisac. Mi jak agencja nie chciala wyplacic za rzekome "porzucenie pracy" to wyslalam Kolego -roslego gorala -wielki to chlop a jak sie odzezwie to robi wrazenie.Wyslalam go z listem ze maja mu wypisac czek na tyle ile mi nie wyplacili. A kolega przedstawil sie jako Sasza z ruskiej iagajacej dlugi -zalapali i od razu wyplacili. Czasami warto pokazac pazurki, warto sie komus postawic nie zwazajac na to co mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak patrząc na ich stronę to jednak można nabrać różnych myśli, bo niby dobrze się prezentują na stronie, że mają duże doświadczenie w indywidualnych projektach i to zaowocuje jakimiś konkretnymi ofertami... nawet na gowork nie zaluja opinii, o tym co mysla, byli pracownicy i ci co zlozyli CV, no ciekawa firma, mam nadzieje ze wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam z nimi kontakt i chociaż nie przeszłam rekrutacji na moją pierwszą rekrutację, to odezwali się do mnie dwa tygodnie później z jeszcze ciekawszą ofertą. Za tydzień podpisuję umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem byłym pracownikiem firmy i takiej atmosfery jak w tej firmie rekrutacyjnej nie ma w żadnej innej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, jaka jest atmosfera w firmie niewiele mówi o niej ludziom, którzy aplikują na ofertę. Jednak w moim przypadku rekrutacja przebiegła sprawnie i bez problemów, mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, polaczkow za granica wolno oszukiwac bo zdradzili ojczyzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×