Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jaki sposób przez internet znależliscie drugą połówke

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o faceta lub kobiete, a nie pół litra wódki. Wsród moich kumpli jeden znalazl przez badoo a inny przez polish hearts. W wy macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu umówiłam się z facetem który mi sie spodobał z wyglądu a potem po kilku spotkaniach stwierdziliśmy że będziemy razem. Nie było żadnego pisania miesiącami bo jesteśmy z tego samego miasta a pozatym szkoda czasu lepiej sie spotkać i porozmawiać w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wysłano na awarię internetu w pracy, klientką okazała się być młoda kobieta która bardzo mi się podobała i rozumieliśmy się bez słów. Zaproponowałem możliwość zgłoszenia awarii prywatnie o każdej porze dnia i nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18. 22 na jakiej stronce poznalas tego faceta? czy to byl czat czy stronka randkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewnym forum gdzie większość ludzi to Amerykanie i Kanadyjczycy. Ja pisałam o podróżowaniu, on napisał że też interesują go te same rejony i tak się zaczęło. Ja jakoś nikogo nie szukałam ale tak jakoś samo wyszło. Kiedyś na tym samym forum poznałam innego faceta ale on nie mógł się wyrwać do UK nawet na kilka dni bo miał dziecko a ja nie lubię dzieci więc stwierdziliśmy że nie jesteśmy sobie pisani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele jest kobiet ktore nie lubia dzieci. Jestem facetem i mam 37 lat i .... sam do konca nie ejstem pewien czy nie chce miec dzieci. Przerasta mnie odpowiedzialnosc, a poza tym moj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związ się z kobietą,która ma dzieci dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 Prawda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam mnóstwo kobiet które nie lubią dzieci (wiek 26-30 lat). Ja osobiście nie znoszę dzieci, mogę w ich towarzystwie przebywać maksymalnie 5 min. O ile noworodki zniosę to wszystko co chodzi i zadaje pytania mnie irytuje. Nie byłabym dobrą matką, to jest mój świadomy wybór i tak jest lepiej. Po prostu nie zrobiłabym dziecka żeby potem je skrzywdzić (brak czułości, cierpliwości) bo nie umiem być matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie dzieci. Ale nie wiem czy poradzilbym z wychowaniem i wogole organizacyjnie i finnasowo. Ale z nadpobudliwymi dziecmi ciekzo by bylo dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która nie lubi dzieci jest wynaturzona i wybrakowana , już nie wliczając w to egoizmu i wygodnictwa , już sama nienawiść do dzieci mówi wiele o kobiecie , np to że nie umie się dla kogoś pozwieci i patrzy tylko żeby swojej doopie dogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam dzieci i myśle ze kobiety ktore ich nie lubią są bez serca. A jeśli chodzi o temat to raz z nudów weszłam na niemieckie omegle, żeby poćwiczyć język. Poznałam tam faceta, z którym pisałam na początku tylko dla jaj, ale z czasem przerodziło się w coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno, ja wolę być egoistką, cieszyć się życiem i wydawać kasę na siebie i najbliższą rodzinę i przyjaciół :) Ja nie wpieprzam się w życie matek i nie oceniam ich, chcą się rozmnażać ich sprawa. Ja wolę cieszyć się super ciałem, całymi przespanymi nocami i zero stresu :) tak samo faceci, jak uważacie że kobieta która nie chce dzieci jest wybrakowana (haha) to znajdźcie sobie taką która chce, w czym problem? Ja tu żadnego nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×