Odpowiedz na ten temat

W Polsce są takie same ceny jak na zachodzie, z wyjątkami

  • tania iluzja 2017.09.14 [05:17]
    ale to drobnymi, bo masa cen jest 2X lub więcej takich jak na zachodzie
  • gość 2017.09.14 [20:37]
    Dokladnie. Iluzja stad, ze w sezonie owoce sa tanie i tyle. Kawa, szminka, laptop, markowe buty kosztuja tyle samo lub wiecej.
  • gość 2017.09.14 [21:57]
    polska to hooj drogi kraj, wina osrusów co kase tam wysyłają i rodzina ceny podbija lokalnym
  • gość 2017.09.14 [22:04]
    W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idioci. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych.
  • gość 2017.09.14 [23:09]
    To kup mi wuefisto kawe Kenco 200g za 24 zlote w Pl jezyk.gif
  • gość 2017.09.15 [08:47]
    Tylko miernoty pija kawe ktora wypłukuje magnez z organizmu. Normalni ludzie nie tykaja tego syfu.
  • gość 2017.09.15 [13:06]
    No dokladnie, lepsza gorzałka niz szkodliwa kawa ktora powoduje wrzody i choroby krazenia.
  • gość 2017.09.15 [16:12]
    Dzis robie grilla mniam mniam, kilo pysznej kaszanki wiejskiej z cebulką i trzy sztuki krakowskiej juz kupione, w lodowce sie chlodzi piwko. W uk to nie do pomyslenia, tylko hamburgery żrą.
  • kraj raj 2017.09.15 [17:44]
    gość wczoraj [22:04]
    podaj tępaku ceny z PL a ja ci podam zachodnie, zobaczmy czy w PL tak tanio
  • gość 2017.09.15 [17:51]
    To se pojdz do sklepu i przekonaj osrusiesmiech.gif
  • gość 2017.09.15 [17:53]
    nie mieszkam w PL i nie znam cen tam, podawaj co masz
  • gość 2017.09.15 [17:54]
    Ile kosztuje w PL 5cio litrowa butelka oleju Mobil1 syntetycznego?
  • gość 2017.09.15 [18:19]
    Jest taniej: nieruchomosci, materialy budowlane, jedzenie, odziez.
    Sa nizsze podatki, darmowe szkoly uniwersytety.
  • gość 2017.09.15 [18:30]
    Taniej, czyli dokladnie ile. Podaj przykladowe ceny: szminka Diora, Macbook Air, paczka kawy mielonej, zakupy zywnosciowe na tydzien (chleb, mleko, maslo, sery, losos, avokado, jakies owoce, jakas wedlina, soki itd), buty Nike. No, ile?
  • gość 2017.09.15 [19:33]
    Nie mieszkasz bo spiertoliles nieudaczniku na gotowe tam gdzie murzyn ma tyle co ty. Won od pl.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...