Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W UK byłoby kulturalniej gdyby było mniej Polaków

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem... to nie wiem co powiedziec o polsce jak masz takie podejscie do swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oznacza,ze autor rowniez jest niekulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, największy przypał robią Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do uk wyjechalo samo bydlo. Teraz w PL jest kultura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadnijcie kto mnie obgadywał w UK... Polacy ! :D a to nie byli nawet moi znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź na Majorkę, do Magaluf. Tam jeżdżą Brytyjczycy, Polaków tam nie ma. Będziesz mieć w końcu pojęcie o kulturalności tego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mialas cos z deklem ze musieli cie obgadywac:D Poza tym wszystkie nacje obgaduja tylko tego nie widzisz bo np angole robia to za plecami np na lunchu, rozumiesz nieudolna swinio z pgru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakos Brytyjczycy i Chinczycy mnie nie obgaduja ani nie zmyslaja glupot na moj temat prace mam bardzo dobra w przeciwienstwie do Polaczkow , ktorzy mnie znaja z widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy tez mnie wlasnie obgadywali za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nic nie umieli w PL, wiec uciekli na gotowe do uk. A po 3 latach roku 90% z nich wraca bo nikt dluzej w zachodnim muzulmanskim syfie nie wytrzyma. 3mln to dokladna liczba obrazujaca osoby nieporadne intelektualnie. Reszta 37 mln cos umie i zyje lepiej niz w uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy szukaja guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Cudownie napisane! Tekst miesiaca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy nie potrzebujemy was mendy nadwiślańskie w naszej pięknej GB. Jedzcie do siebie do tych waszych obszczanych PGRów znad dorzecza narzecza. Tam jest wasze miejsce u polskich kapo-pracodawców, którzy sowicie wynagrodzą was zgodnie z waszymi umiejętnościami. Buahaha! Jak dobrze że wyszliśmy z UE. Polaczki wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska uczciwosc to wymordowanie indian w ameryce i kilku milionow ludzi w afryce. Haha! Stul pysk zapchlony PSEUDOBRYTYJCZYKU z uka. Nie jestescie juz w Europie po brexicie. Gnij w dompopodobnej ruderze z grzybem i dwoma kurkami. PL to potega a nasza wawa zajmie miejsce londynu. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, Brytyjczycy was nie obgadują ha ha. Nic nie wam nie mówią ale swoje wiedzą. Już ja sie nasłuchałem na "lanczach" jak to nikogo nie obgadują. Nawine polaczki. Zresztą wy tam należycie do nizin społecznych razem ciapatymi i hindusami buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:04 To po cholere tam pojechałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 Do pracy i uczyć się języka ale przynajmniej nie zgrywam jak to Polacy są tam lubiani i traktowani jak miejscowi. Po roku miałem dosyć tego bydła i wyjechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech wy nadwiślańskie mendy! Ale was w tej PL wykorzystują. A zarobki jak w Zanzibarze ale dla was to w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×