Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W uk jest taka syf i tandeta ze nie oplaca sie tam kasy wydawać.

Polecane posty

Gość gość

jedynie co tam mozna robic bedac emigrantem kosic kase od angoli, przelewac na polskie konto co miesiac i zwiewac stamtad. NIE DAWAC angielskim bankom i agencjom nieruchomosci ani funta!!!! W PL za 100k funtów kupi sie piekna działke z domem bez grzyba tujami i ogrodem , w uk za tyle to marne studio z dwoma kurkami ledwie starczy buehheheheheee :D:D Transferowac kase do PL ile sie da dopoki jest tam taka banka na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gooowno prawda! Jest dokładnie na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL. Każdy grosz przesłany do PL to jak kamień wrzucony w studnię bez dna. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do UK. Każdy grosz przesłany do UKto jak kamień wrzucony w studnię bez dna. Napedzanie tylko spałych landlordów i agencji. Za dom z ogrodem chca 400k funtów buahahahahhahaa. Za tyle to mam penthouse w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga oxford
Prawde pisze autor. Ja wlasnie tak robie, trzeba inwestowac w piekne miejsca w PL a nie w kurniku zwanym uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestycja w PL to czysta strata. Po 10 latach nawet nie dostaniesz tego co włożyłeś a rynek przeciążony nieruchomościami których nikt nie chce kupić. Siła nabywcza Polaków to kropla w morzu porównując z GB. Polacy obłiżeni są kredytami, których nawet ich wnuki nie spłacą. Angielski rynek nieruchomości poszedł w górę 500% w przeciągu ostatnich pięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko plebs i niziny społeczne jada do uk. Zapier... na budowie i przekazuja podatki na ciapatych imigrantów ktorzy sie tam rozmnazaja bez opamietania. Antypolskie skur..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem nieruchomości w Brighton Za 100.000£ pięć lat temu. Dziś jest warta pół miliona. Gdybym kupił w PL miałbym dziś mniej pieniędzy niż zapłaciłem. W PL nie Warto inwestować. Ludzie ledwo wiążą koniec z końcem i jest coraz trudniej żyć. Każda inwestycja w PL to czysta strata. Ale to prawda, że w PL jest tanio. Ludzie nie mają kasy i dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem który gnije na urągającej człowieczeństwu flacie w waszym śmiesznym kraiku z obrzeży UE. My Polacy dobrze znamy swoją wartość. Polska kultura, osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie. Należało do nas pół UE a teraz rozkoszujemy się ich majątkiem, którego nigdy nie oddamy i bedziemy ciagnac kase. I co? Nie podoba się? No to pocałujta nas w polska dooopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu. Jak jesteś taki mądry to czemu jesteś taki biedny? Gnij w PL buraku. Polscy kapo-pracodawcy potrzebują takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj Polska świnio. 3.000 zł/mc to jest wegetacja, ale dla polskiej świni w sam raz. Gnij w PL, bo nigdzie indziej sobie nie poradzisz. Żeby robić interesy na nieruchomościach to trzeba mieć kasę a ty przecież groszem nie śmierdzisz. Dla ciebie obszczany PGR to właściwa inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj ukowska świnio. 3.000 zł/mc to full wypas, ale dla emigracyjnej świni po wsbzdecie nie do osiagniecia. Gnij w uk, bo w PL sobie nie poradzisz. Żeby robić interesy na nieruchomościach to trzeba mieć kasę a ty przecież tyrasz u angola za bezdurno. Dla ciebie obszczany uk to właściwa inwestycja. Buahhah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Zero wydawania kasy w uk i kupowania domopodobnych ruder z dwima kurkami. Przelewac do PL i kosic doracje z UE. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 3X
gość wczoraj Jestem Polakiem a nie obskurnym brytyjczykiem.... >>>> 1. Polska kultura? Chodzi o chlanie, kradzieże, przekręty, co drugie słowo kur/wa na ulicy i darcie mordy i rzyganiu i sraniu po krzakach? 2.osiągnięcia przemysłowe nie mają sobie równych na świecie?? Taaa, jakie osiągnięcia, czarni w afryce mają lepsze osiągnięcia przemysłowe, a Polska to tylko kolonia niewolnicza niczym chiny europy, tania montownia i rynek zbytu aby wypompować kase z tego grajdołku i zadłużyć obywateli po uszy. W tym raju jest ponad 20,000 samobójstw ROCZNIE, faktycznie raj. A 4,000PLN netto lub więcej to zarabia 10% pracujących, poczytaj statystyki chłopie a nie błazna robisz tu z siebie z tymi farmazonami z doopy wziętymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×