Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W UK to jest wiecej wydatków niz sie cokolwiek zarobi :D:D

Polecane posty

Gość gość

Jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jako tako zarabiasz to z łatwością możesz jeszcze oszczędzać. Ja oszczędzam bez większych wyrzeczeń 500 - 700£/mies a zarabiam tylko 2.170/czysto. I stać mnie na wszystko. W PL przy tej samej pracy nie oszczędziłbym ani grosza i martwiłbym się co miesiąc jak związać koniec z końcem. Dlatego mieszkam w UK bo tu mogę normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w UK i żyjąc normalnie, pracując 30h/tydz a mąż 37,5 h / tydz, mając dziecko i nie mając benefitów na nie, jesszcze odkładam co nieco co miesiąc. wyjazdy, restauracje, kino puby, zakupy czegoś od YSL czy Lancome od czasu do czasu to też norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda praca ponad minimalna angielska to BENEFIT. Bylo sie uczyc w PL szczury:D Prawde autor pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś ty głupi i jeszcze sam sobie przytakujesz :D :D żal żal żalna leki nie stać Ciebie? podaj numer konta, przyślę Ci kasę :P a kalkulator masz? tak? to policz sobie jesli ja 120-130h na miesiąc z godzinową stawką 9.15 f a mąż 155-160 h/miesiąc z godiznową stawką 11,85 f miesięcznie wydajemy na mieszkanie (rata kredytu, mieszkanie ma 74 m kw), auto, wszelkie opłaty, basen i judo i after school klub dziecka, męża i moj gym i wyzywienie całkowitą kwotę jakoś 2000-2100f, to zostaje nam do co nieco do odłożenia ZAWSZE. i nigdy nie patrzymy na ceny jak cos kupujemy - czy to buty, czy to nowy laptop, czy to perfumy czy to bilety lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z ciekawości policzyłam (no ale nie wiem ile macie raty kredytu, ile za prąd za telefony, za to judo itp). ale wyszlo mi - odjelam Wam 18-20% podatku NIN w tym też uwzględniłam , z wypłat - że po tych wymienionych opłatach wszystkich i jedzeniu to zostaje Wam jakos 300-do max500 miesięcznie - zależy jakie miasto i jaka część UK! bo tego nie wiem. . zgadza się? z ciekawości pytam. nieźle zarabiacie, zwłaszcza mąż. ja mam tylko 7.75/h a mój mąż 10.15. ale i tak nie jest wcale źle - za mieszkane i opłaty wszystkie płacimy w sumie 1100/mies. mieszkamy sami, koło Reading, nie mamy dziecka - jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopomyje, na nic nie było was stać w PL, bo byliście zwykłymi zmywakami. Mnie w PL stać na wszystko i odkładam po 1000 zł miesięcznie, śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w Polsce zarabiam 8000 odkladam 5 i jestem u siebie. A wy nie i skonczycie jak ta dwojka polakow co pobili w uk niedawno jeden nie przezyl. A niedlugo wracacie do PL pani May juz o to zadba:) brexit działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:08 my mieszkamy w Newcastle upon Tyne :) i wyliczylas całkiem nieźle. zostaje nam do odłożenia zwykle 350-400 f miesiecznie spokojnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:53 nie wracam bo mąż ma obywatelstwo brytyjskie od prawie roku, ja niedawno złozylam wniosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wracasz to pisz na brytyjskim forum wielka pseudobrytyjko:D z ryja i tak was polczyny latwo poznac beneficiary hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
350-400 f odkladaja miesiecznie buahahahah 1000 - 1200 zl odkladaja na miesiac, jest sie czym chwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000zl z 2000zl wyplaty wymyslonej zonki lekarki? Tak malo uczaca sie i wyksztalcona zonka zarabia :D ........... a tak na prawde 1000gr z kieszonkowego co matka daje co miesiac 20zl :D BUEEEHHHEEEEE bingol cweluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma 4000zl co miesiac bo tyle trollom placom w kafeterii. Nabijaja kase za reklamy i musza slono placic zeby ktos byl gotowy tak sobie blazowac psychike chcial siedziec tu cale dnie i pisac to samo- to mimowolnie psychika podupada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 400 funtow kupisz znacnie wiecej niz w \Polsce za 1200 zlotych debilu a ty odkladasz tyle co miesiac, majac dziecko oplacajac mu prywatne zajecia, oplacajac drogi w utrzymaniu sachod (samochod, nie jakiegos grata), kupujac na co masz ochote\/ watpie tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 funtów to sie w palcach rozchodzi Jedno wyjście do Sephory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu liczyć nie umie ... :O 400 funtow to nie jest 1200 zł ale 1950 zł odkładasz tyle co miesiac? tak, na pewno tak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu sie nie podoba w UK- niech wyjedzie do Polski, kraju oszczednosci I bogactwa- smieciowych umow I kpiny emerytalnej. Ja jestem w UK bo mi sie tu podoba- tylko zenujace wiesniaki emigruja za kasa. Emigruje sie dla przygody, kultury I aby uciec od Polaczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze napisałeś. Ja też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jasne że gdyby mi się nie podobało w UK to już dawno by mnie tu nie było. Jestem tutaj bo chcę tutaj być. Jak komuś UK nie pasuje to wolna droga. Samoloty latają, autobusy jeżdżą regularnie trzeba tylko podjąć decyzję. Nikt nikogo nie zmusza do pobytu w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jasne że gdyby mi się nie podobało w UK to już dawno by mnie tu nie było. Jestem tutaj bo chcę tutaj być. Jak komuś UK nie pasuje to wolna droga. Samoloty latają, autobusy jeżdżą regularnie trzeba tylko podjąć decyzję. Nikt nikogo nie zmusza do pobytu w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 7.20 za godz, miesiecznie ok 1000, to za malo by godnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom konwersacji
W UK to jest wiecej wydatków niz sie cokolwiek zarobi :D:D gość wczoraj Jak wyzej------------------------------------- jestes debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde autor pisze. Tylko przegrywy bez pomyslu na zycie siedza w uk i gnija reszta korzysta z rozrywek i znajomych w PL. Jutro jade nad wode na ognisko i full wypas bedzie, w uk nie ma czegos takiego bo zabronili BUEJEHEHEEEEAEHEHEEEEEEE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem mieszkamy w uk już 4 rok, mąż pracuje jako dekarz, ja jako asystent nauczyciela w podstawówce, akualnie jestem na macierzyńskim, coś tam odkładamy na dom, nie bierzemy żadnych benefitów, chcemy odłożyć na budowe domu w polsce a jeszcze troche brakuje, za jakieś 2-3 lata zamierzamy wrócić bo człowiek ma już dość tej emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zauwazyliscie ze te wszystkie przyglupy piszace "kocham cie polsko! uka uka, przegrywy" maja jedna I ta sama cudowna rozrywke w tej przepieknej Polsce- ogniska I grille? I co? To wszystko? Wiecznie Mazury, grill, piwsko, golona, ognisko? To co ja robie w UK jezeli taki cudowny poziom rozrywek jest w Polsce?! Wyzsza kultura! Cudownie- juz pakuje szmaty!!! Hurra! Kocham cie polsko!!! Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 funtow to nie jest 1200 zł ale 1950 zł Serio? :D nigdy nie wyszlo mi prawie 2000zl z 400 funtow, napewno nie po wymianie i nie w tych czasach, w UK to sa przyglupy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkluzja jest jedna- nie podoba sie Na emigracji? To won spowrotem do Polski. Nikt was na sile tutaj nie trzyma. Ludzie ktorzy wyjechali BO CHCIELI sa tutaj szczesliwi. Wy musieliscie bo ewidentnie w Polsce do ktorej tak tesknicie wam nie szlo, wiec nie potraficie niczego tutaj docenic. Jednym slowem- wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 Poczytaj co te przyglupy wypisuja, Hahahaha "w UK przynajmniej mam leki dla dziecka za darmo mimo ze jest ciezko i maz pracuje, ja je znam jezyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przyglupy, racja- zarobkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×