Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W uk wszystko leczą paracetamolem ja piertole ale syf

Polecane posty

Gość gość

miałam angine byłam u GP, wszedzie to sam abdule lub mohemmedy w przychodniach, oferma jedna powiedział zebym brała paracetamol i przejdzie, półgłówki jedne :D po tygodniu miałam stan ropny i dopiero polski lekarz przepisał mi antybiotyk na recepte , oto sluzba zdrowia w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz racje. A potem robia programy typu "wstydliwe choroby" i inne bo lata cale na hemoridy biora paracetamol a potem wisi im tak sliwa z tylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie, tylko takich j******h polaczków jak ty, śmieciu :) swój jest dla swojego, a chuj do d**y obcemu :) pojechałas suko zarobić na zmywaku i jeszcze masz czelność narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś h/uj ci w twoją owłosioną du/pe uku na zmywaku ku/rwo jedna :D ja piertole bezzebny de/bil heheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK jest dla nas Brytyjczyków a nie dla cyganów z PL. Jedźcie spowrotem do katolandu jak wam się u nas w GB nie podoba. Wolna droga, koniom lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego Polaka jest w PL. Tu ma pracować na nas pracodawców, którzy wspomagają go jałmużną. I żadne wyjazdy zagranice. Kiedyś nie było paszportów, były wizy i to były dobre czasy. Polactwo siedziało w PL i zarabiało 20$/mies. To były czasy i one niedługo wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego Polaka jest w PL. Tu ma pracować na nas pracodawców, którzy wspomagają go jałmużną x Hahahha osrus na benefitach w uk znowu opowiada swoje traumatyczne przezycia z PL :D :D :D mysłał ze bedzie menago po urodzeniu buhhehehehehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ty analfabetka jesteś ? Tak trudno przeczytac ulotke leku i zorientowac sie na co on jest ?Znalezc info w necie co robic z bolacym gardłem ? W aptece mona kupic spokojnie specyfiki na zapalenie gardła, bez wizyty u lekarza :) Przez tydzien zrobiłas cokolwiek czy czekałas na anabola ? :) Lenistwo i głupota w całej krasie :D Bardzo dobrze, ze nie dostałas anabaola na czerwone gardełko, obecnie antybiotyki sa koszmarnie naduzywane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ty analfabetka jesteś ? Tak trudno przeczytac ulotke leku i zorientowac sie na co on jest ?Znalezc info w necie co robic z bolacym gardłem ? x Tak debilu :D po co komu lekarze, przeciez w internecie mozna sobie znalezc :D debil do potęgi po wsbzdecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciulu po afw nawet ulotki przeczytac nie umiesz ? :) Znalec info co brac na bolace gardło ? Faktycznie lekarz mi potrzebny , bo powiedział mi, ze mam brac paracetamol :D No cóz, trzeba było skonczyc wsb, bys pierdzial w stolek w cieplym biurze, a nie popylal z towarem w magazynie czy tyral na tasmie w polandii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w uk sa fachowcy tylko w szpitalach a te cale gp to syf i mogila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z katarem będziesz leciał do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy co tak n*******laja na lekarzy w uk , niech p*****lna sie mlotkiem w glowe. Angina - sa specyfiki w aaptece na to , nie trzeba latac do lekarza . Z wyjatkiem potrzeby zwolnienia. Jest naukowo udowodnione , ze naduzywanie antybiotykow szkodzi, w pl je przepisuja na wszystko. W Uk zaczyna sie leczenie od najslabszego leku i potem przechodzi na powazniejsze , jesli nie przechodzi.Generalnie jak ja dostalam infekcje ukladu moczowego , to dostalam od razu antybiotyk i to od pielegniarki. Jak urodzilam dziecko, tezz dostalam antybiotyk. Jak mnie wpieniaja takie wypowiedzi wiesniakow polskich , jakie te UK be . to po chuj tu sziedzicie. ???? Ja tu urodzilam dziecko, dostalam znieczulenie , aby mnie nie bolalo i urodzilam bez zadnego bolu. Cos wspanialego. Zawsze jak mi cos jest , to mi lekarze z NHS pomagaja i nie moge narzekac. Dodam , ze mam tu podawany lek , ktory co miesiac w pl kosztowal kilka tysiecy zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie same ahmedy w przychodniach :D co za syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz to kraj III śwaita :D starczy na ulice spojrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos was tam przykuł na sile do latarni ulicznych w tym uk, ze nie mozecie tego syfiastego wg was kraju opuscic? Przeciez granice sa otwarte wiec mozecie jechac do pl i tam sie leczyc. Gdzie wy te przychodnie z tymi abdulami wynajdujecie? W jakich wy gettach musicie biedaki mieszkac, a to wszystko, zeby zarabiac w funtach... Ja chodze do przychodni gdzie jest bialy lekarz i biali pacjenci. Nie lecza tylko paracetamolem. U mojego meza wykryli ancylosis spondylis, chorobe, ktora powoli i nieodwracalnie prowadzi do kalectwa... Zastosowali leczenie po licznych szczegolowych badaniach. Teraz bierze wstrzykuje sobie regularnie co 2 tygodnie bardzo drogi lek refundowany przez panstwo. Kosztuje dokladnie 355 funtow... Maz zeby zahamowac postep choroby musi ten lek brac co 2 tyg... czyli w miesiacu musielibysmy wydac 710 funtow tylko na ten lek, zeby maz nie stal sie chodzaca w bolach kaleka. A tak moze normalnie funkcjonowac, pracowac i to wlasnie tu w uk. W pl juz pewnie bylby na wozku, bo lekarze olaliby go. Tak wiec sieroty albo zmiencie dzielnice w ktorej mieszkacie i przychodnie, albo/i nauczcie sie w koncu jezyka, kraju w ktorym mieszkacie, wtedy moze lekarze bede umieli wam pomoc, no raczej ciezko sie dogadac z jeczacym i sapiacym analfabeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bingolem buehehe ktory zna tylko syf UK czyli polskie dzielnice, dlatego tak tu sapie z zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka z przeludnieniem
ludzie, wy nie rozumiecie że jest przeludnienie i celem lekarzy nie jest leczenie pacjentów a dawanie im iluzji i dobijanie ich!!! Od kiedy to lekarze leczą? lub "leki" leczą? wy wczoraj urodzeni że nie rozumiecie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ten sam pjeb tematy pisze nie moze byc niigdzie gorzej niz w POLSCE co z tego ze masz pelno lekow, kosztuja duzo a lekarze zgaduja co ci pomoze szkoda ze ci mozgu nie wyleczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wlasnie od wczoraj na paracetamolu :) Licze, ze przezyje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na prawdziwa angine daja antybiotyki, wiem bo moj syn dwa razy mial, jak mial jakos 3 i 4 lata w sumie to dziecko dostawalo tutaj antybiotyki max 4 razy (ma 10 lat) a rownolatek, mojej kolezanki, w Polsce, mial antybiotyki juz wiele razy i byl w swym krotkim zyciu az 5 razy w szpitalu!!! a moj tylko jak sie urodzil. jest zdrowy. mojej kolezance tu w Anglii od razu bardzo fachowo i mega szybko zajeli sie podejrzeniem raka piersi. nie powiem, nieraz gp mnie zlal, nie dwa. ale zalezy od lekarza. jak 3 lata temu mialam polpasiec, to trafilam na super lekarke ktora od razu sie mna dobrze zajela. i super, bo powiklania pozno zdiagnozowaego polpascca bywaja nieciekawe. ja zadnych nie mialam mam tylko blizne na boku taka na 4 cm no ale w kolorze skory, kto mial polpasiec ten wie o co chodzi. prawie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do polpascca wiadomo jest bardzo czerwone poki choroba trwa, ale juz z miesiac po wyleczeniu blizna zobila sie blada i jest tylko teraz taka ciut birlsza od skory, wielkosc 2x4-5 cm z boku blisko biodra wiec luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego Polaka jest w PL. Tu ma pracować na nas pracodawców, którzy wspomagają go jałmużną. I żadne wyjazdy zagranice. Kiedyś nie było paszportów, były wizy i to były dobre czasy. Polactwo siedziało w PL i zarabiało 20$/mies. To były czasy i one niedługo wrócą. Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idioci sie ciesza jak im lekarze nadaja zestaw lekow. Bierzcie te tableteczki kolorowe, szczepicie sie na choroby. Madrzy ludzie omijaja lekarzy z daleka i dbaja o swoje zdrowie naturalnymi sposobami. Teraz lekarze sa na uslugach koncernow farmaceutycznych i wcale nie maja na uwadze waszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam tak źle to idźcie do lekarza prywatnie w UK - jak was stać :O ja kilka razy byłam, prywatnie, u różnych specjalistów tu w UK (o dentyście nie wspomnę bo od lat leczę zęby tu prywatnie). i prywatnie lekarz tak jak w Polsce - potraktuje Ciebie zupełnie ianczej, i nie chodi o torbę antybiotyków, ale nie zbywa Ciebie po prostu. za specjalistów w Uk - miasto północna Anglia - płaciłam różnie, od ledwie 40 funtow za 45 minut (ale to refleksologia była, nie typowy lekarz jednak... bardzo mi pomogło) do 175 funtów za pół godizny, już u typowego specjalisty + zlecone badanie wykonane w tej cenie . jak ktoś woli wywalać kasę na chla/nie lub playstation, to na prywatnego lekarza mu szkoda i jęczy, że gp w przychodni to taki zły albo "jakiś Ahmed" (a to już zakrawa na rasizm, btw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego Polaka jest w PL. Tu ma pracować na nas pracodawców, którzy wspomagają go jałmużną. I żadne wyjazdy zagranice. Kiedyś nie było paszportów, były wizy i to były dobre czasy. Polactwo siedziało w PL i zarabiało 20$/mies. To były czasy i one niedługo wrócą. Tak nam dopomóż Bóg! Ototototo! Facet ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze ci sie w uk nie spodobalo i uciekles. Z takimi tylko problem. Jada na zasilkach, niczego nie wnosza, po angielsku ni me ni be ni kukuryku, tlumacza trzeba sprowadzac zebys mogl przekazac ze masz sraczke. A to koszruje. Ech, lepiej dla ogolu ze cie tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×