Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama nadopiekuncza 31

WAKACJE 2014

Polecane posty

Gość mama nadopiekuncza 31

Drodzy Panowie i Panie, Postanowilam zalozyc watek o wakacjach. Mysle nad tym gdzie fajnie byloby pojechac z dwunastolatkiem. Lubimy aktywnie spedzac czas, zwiedzac, bawic sie, spacerowac, poznawac kulture, jezyk i kuchnie danego kraju. Nie dysponuje jakas ogromna gotowka, wiec Indonezja, Tajlandia, Kenia i tp odpadaja. :( Czekam na Wasze propozycje. A moze pochwalicie sie i Wy gdzie wybieracie sie na urlop? Czym kierujecie sie w wyborze wakacji? Wolicie oferty pakietowe z biur podrozy czy sami osobno kupujecie bilety lotnicze, rezerwujecie hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarJan
Ja to zdecydowanie do Londynu, 4-5 strefa jest ql. Juz nie moga sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nadopiekuncza 31
O nie, tylko nie Wielka Brytania. Prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teneryfa, duzo rozrywek, tanio i pieknie, i zawsze cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzistaszek
Zabierz mlodego na wycieczke objazdowa :" Sladami polskich zuli". Wycieczka 3 dniowa z przewodnikiem po najwazniejszych sklepach monopolowych w Polsce. Wiele atrakcji zapewnionych: bitwa na tulipany, rzut kapslem w o***t Marioli, turniej spluwania i charchania oraz wieczorne potancowki w remizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irlandia Polnocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barcelona-fajna pogoda, aktywni ludzie i z******te jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gowniarz 12 letni raczej nie doceni urokow barcelony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nadopiekuncza 31
Doceni uroki Barcelony, pisalam juz w pierwszym poscie, ze lubimy aktywnie wypoczywac, zwiedzac, a syn interesuje sie historia, sztuka i kultura. Wiem, ze malo ktory chlopiec w jego wieku ma podobne zainteresowania. Mam wspaniale dziecko. Ktos cos poleci jeszcze? Czy nigdzie nie podrozujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro historia, kultura i sztuka to może być Rzym,Paryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1988
Na upartego jak poszukacie odpowiednio biletow to i do Tajlandii USA Wam sie poleciec... Polecam Indie i Tajlandie - jesli chodzi o kulture - no coz. Kompletnie inna, przeżycia niesamowite. Jeżeli jednak Was nie stać na egzotyke, za niewielka kasę jeśli chodzi o kulturę i sztukę a także historie polecam Wiedeń, Paryż albo Rzym. Ciekawa tez jest Sycylia i Andaluzja. Cos na polska kieszeń ale cudowne przeżycia to Izrael. Uprzedzam na miejscu ceny dość wysokie ale do przezycia ;) Byłem we wszystkich tych miejscach więc jakby co sluze pomocą ;) Ja z kolei w tym roku postanowilem zwiedzić cos nietypowego i lece na Islandię i Grenlandię ;) latem będę używać kurtki zimowej ale juz teraz wiem ze warto ;) Jakby co odpowiem na pytania ;) Pozdr Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinB
Ja kupuję z Podróże na czasie od dwóch lat i jeszcze się nie zawiodłem. Polecam Tajlandię w której byłem(konkretnie Zatokę Tajlandzką) właśnie z tym biurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie bylas to teneryfa, turcja a jak dobrze poszperasz to I meksyk znajdziesz w rozsadnych pieniadzach w tych miejscach bylam juz 2 razy a i tak mnie dalej ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zraziłam się do wyjazdów za granicę, rok temu wybraliśmy się nad jezioro do ośrodka http://www.kormoran-niesulice.pl/, chyba zapragnęliśmy nieco ciszy i spokoju oraz piękna naszych Polskich cudów natury. Nie wiem w jakim charakterze szukasz wakacji, czy bardziej nastawiacie się na zwiedzanie, czy relaks przy łonie natury … :) ale polecam tez i zaglądać co naszych stron, my tez mamy czym się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wasm pozdrawiam z Jamajki! wyjazd zorganizowalam sama bilety z promocji 300 euro.na miejscu, 11 dni budzet 600 euro w tym 150 zakwaterowanie. jeszcze na wycieczki po wyspie, pije drinki, ogolnie nie licze kasy, mam jeszcze 3 dni na wyspie i sporo kasy mi zostanie. takze zachecam was do zorganizowania wczasow na wlasna reke. www.womanontheway.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes na jamajce i na kafe siedzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwiaa
Mam nadzieję że wakacje 2014 będą moimi najlepszymi jakie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wyjazdu za granicę , nam w tym roku się to nie udało. Kompletny brak organizacji ;] zastanawiamy się nad wypadem do Rzeszowa, hotel naszczęście już znaleźliśmy http://www.dwabratanki.pl/okolice.html pragniemy też pozwiedzac Bieszczady – jesteśmy typowymi górskimi turystami ; ) oby starczyło sił na spacery i zwiedzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ciągle wyjeżdżaliśmy za granicę, teraz czas aby w końcu pozwiedzać nieco Polskę, możecie polecić jakieś miejsca? Wstępnie myślimy o regionie kaszubskim, bo znamy tam dobry hotel http://www.hotelspichrz.com.pl/ w którym byłam trzy dni podczasu imprezy firmowej,a ziemia kaszubska, przez te trzy dni wydała mi się bardzo pieknym i osobliwym regionem. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten hotel na kaszubach wygląda bardzo spoko, w sumie nie pomyślałam o tamtych rejonach, a czarnina taka dobra :) My też Polska w tym roku, ale Sopot. Ponieważ właśnie jedziemy z dzieckiem, tylko trochę bardzo młodszym, zdecydowaliśmy się na prywatny apartament z www.victus-sopot.pl .Nie chcemy sobie narzucać hotelowego rytmu życia, tylko skupić się na rodzinnym byciu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy już przesyt wakacji za granicą i w tym roku wybieramy się całą rodziną w bardziej spokojne miejsce,żeby naprawdę dobrze odpocząć. wybraliśmy Mazury,a dokładnie ten hotel: http://www.marinagolfclub.pl z tego co słyszałam jest dość luksusowy i zapewnia gościom wiele atrakcji,a położony jest w pięknej scenerii przyrody,dlatego mam nadzieję,że miło spędzimy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem o wiele bardziej cenimy sobie wakacje w Polsce w jakiejś spokojnej okolicy,niż ten cały zgiełk zagranicznych kurortów... a wakacje wolimy sobie organizować sami,bo wtedy jest taniej i żadne biuro nie ogranicza nas programem itp. w tym roku wybieramy się w góry nad jezioro Żywieckie,wybraliśmy już ośrodek: www.hotelodys.pl jest ciekawie położony i oferuje dużo możliwości spędzenia wolnego czasu. poza tym bardzo lubimy sporty wodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że na takie wakacje z Twojego opisu świetnie nadaje się Chorwacja! To miejsce wyjątkowe i bardzo malowniczo położone,a do tego stosunkowo niedrogie w porównaniu ze słynnymi zagranicznymi kurortami. My w tym roku wybieramy się na rodzinny wyjazd do Korculi z biurem www.inttravel.pl mamy zamiar lepiej poznać kulturę i obyczaje tego pięknego kraju,a przy okazji porządnie wypocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wieden. buswieden.pl organizuje wycieczki. bylismy w tym roku i bardzo nam sie podobalo :) w busie jest wifi wiec dwunastolatek nie bedzie sie nudzic w drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o wakacje z dzieckiem fajne miejsca są tego typu - www.park-dinozaurow.pl i to u nas w Polsce, jak dla mnie super sprawa, dziecko może się sporo dowiedzieć, jest przewodnik i prehistoryczne muzeum. Byliśmy w tym roku, na wakacjach - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bylismy z dzieckiem w kilku miejscach w Europie jak miało pomiędzy 6 a 10 lat. z roku na rok coraz bardziej zainteresowane tym, dokąd jechalismy, co widzieliśmy ,co nowego jedliśmy. z doświadczenia polecam Grecję, Danię i Hiszpanię, dokładnie -Barcelonę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku byliśmy na wakacjach w Chorwacji. Polecieliśmy tam z biurem podróży http://www.cortina.com.pl . Bardzo nam się podobało. Tam jest przepięknie. Tam jest wszystko co kocham, woda, góry, zabytki i piękna pogoda. Chyba za rok też tam polecimy z tym biurem, bo dużo nam pomogli i mamy do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze tu same reklamy, hotele, pensjonaty a gdzie porady o fajnych miejscach na wakacje z dzieciakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżam na wakacje na kaszuby, ciekawi mnie ten region, chciałbym go poznać bliżej. Zatrzymuję się u http://www.hotelspichrz.com.pl/ wygląda naprawdę świetnie, mam nadzieję, że będzie tak samo w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×