Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telepycha

Winobranie we Francji

Polecane posty

Gość telepycha

Witam,czy wie ktoś może ile można zarobić za miesiąc pracy w winnicy , to że to jest orka to wiem ,ale zastanawiam sie ile płacą na godz, ile z tego mogę odłożyc a za ile przeżyć itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo też jestem ciekawa ,może jeszcze ile godz sie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin z przerwą w południe czyli 2 x po 4 godziny płatne 8,90 euro/godz brutto wysłałem 140 maili - tylko jedna baba odpowiedziała że jest zainteresowana, ale okazała się niepoważna :O albo jedźcie w ciemno, albo z kimś kto już kiedyś był i ma zaklepaną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Stawki są różne, ale minimum to 9.43 euro brutto, u mnie dziennie wychodziło 65 euro, miałem zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie, te ostatnie było odliczane około 16 euro, ale i tak warto było. Żeby wyjechać, wcześniej wysyłając cv trzeba dobrze znać francuski, najlepiej mieć doświadczenie i świadectwa pracy na winobraniu, mam parę, więc jak bym musiał jechać w przyszłym roku, to jak znalazł. :-) Ogólnie warto jechać szczególnie do Francji, tam stawki są najlepsze, nie liczę Szwajcarii, ale jest to około 14 franków za godzinę, ale najczęściej bez zakwaterowania i wyżywienia i bardzo trudno tam znaleźć pracę, wiem bo byłem, także tylko Francja, polecam południową jej część, bo nie pada tak jak w środkowej i północnej części Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
W tym roku prawdopodobnie stawka będzie wynosić 9.53 euro za godzinę brutto. Warto sobie pracę zaklepać wcześniej, oczywiście mailowo jest najtrudniej, najlepiej dzwonić, ale do tego najlepsza jest osoba z językiem francuskim. Jak by ktoś znał to zapraszam do kontaktu: jestextra@gazeta.pl Możliwy byłby wyjazd wcześniejszy na zbiory jabłek, gruszek, moreli itp. Gdyby ktoś miał konkretną ofertę to mam osobę z samochodem i możemy jechać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
Podobno winobranie już się zaczęło, ale chodzi pewnie o region Perpignan, bo generalnie na południu to będzie około 25 sierpnia, a w środkowej części na przykład w Burgundii w pierwszej połowie września. W tej chwili, najlepiej moim zdaniem, jest wysyłać formularze zgłoszeniowe do Pole Emploi i czekać na odpowiedź. Można bezpośrednio na ogłoszenia, wtedy z zależności od treści, telefon albo mail wraz fotokopią dowodu, bo tego najczęściej oczekują. Czasu zostało już niewiele, a z tego co widzę osoby jadące w ciemno, będą nie lada zadanie, bo większość miejsc jest już zarezerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vendangeur
W tej chwili brakuje mi jedynie osoby z samochodem, wyjazd z Warszawy 29 sierpnia, mile widziana znajomość francuskiego i doświadczenie przy zbiorach, ale najważniejszy jest samochód. Kontakt: jestextra@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam juz tez was polscy niewolnicy przyjmuja ?! zamiast cos zrobic w swoim kraju wyjsc na ulice przeciwstawic sie tuskowi to k*****a jezdzicie jak te rumunskie dna po calej europie dziady bez kultury i honoru !!! nie dziwota ze Polska tak chujoooooowoooo stoi skoro taka patologia bez dumy i zasad ja zamieszkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winobranie we Francji 2017
W tym roku stawka za godzinę wynosi 9.76 euro brutto. Początek zbiorów to około 28 sierpnia. winobranie2017@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×