Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BX

włoski język

Polecane posty

Gość BX

czy wiecie moze czy mówiąc niepoprawnie gramatycznie Włosi mnie zrozumieją? Chodzi o to ze jak ktos mówi do nas kali miec i kali skakac to rozumiemy o co chodzi. Czy mówięc tak samo do Włochów zrozumieją nas? Dośc trudna jest ta gramatyka i obawiam się ze będę robiła wiele błędów i nie wiem czy mnie zrozumieją tylko po wypowiedzenie(czy napisaniu) samych słówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia*
Troszke dziwne to Twoje Pytanie...Mysle,ze to zalezy przede wszystkim od tego, co chcesz przekazac innym.Jesli chodzi o krotkie i zwiezle pytania,odpowiedzi to raczej sie porozumiesz.Ja jednak namawiam do nauki,wiem ,ze poczatki sa ciezkie i wymagaja anielskiej cierpliwosci, ale warto.Satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birra
powiem ci kurw krotko ,im wiecej sie uczysz tym mniej wiesz ,włoski jest pojebany jak wlosi ...Ja im dłuzej przebywam we wloszech tym mniej wierze w swoja znajaomoasc wloskiego...za duzo tych dialektow ,w kazdym miescie inny,a jeszcze tamte chuje nie umieja poprawnie mowic po wlosku ,wez i wez tu człowieku badz madry i naucz sie czegos ...Kurwa angileski dopiero bede wprowadzac do szkoł ,i na chuj to wszystko jak oni po włosku nie umieja mowic a tu kurwa anggielski z kosmosu chca im zajebac w szkolach ...Biedne Italiańce ...hłe hłe....saluti dalla Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wrazenia
moja znajoma tam mieszka(jest z Polski) i mowi to samo-Włosi sami siebie nie zawsze moga zrozumiec a co dopiero obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyjenny
nigdy nie miałam w ekach ksiazki do wlsokiego, z gramatyki ejstem ciemna masa, ale nawijam po wlosku i nie interesuje mnie to czy mowie poprawnie :) grunt to sie nie bac i nie wstydzic :) powiesz zle= to cie poprawia i luz. z reszta sami wlosi robia okropne bledy gramatyczne ( chyba z moja wlsoka grmatyka nie jest tak zle, skoro wylapuje ich bledy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bgb0JMUAXBYipeBqXopZ6oSg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×