Odpowiedz na ten temat

Wróciłem do Polski śmiecie

• gość 2015.10.29 [15:41]
    Mówiliście, ze mi sie nie uda. Mówiliście śmiecie, ze przypomnę sobie dlaczego wyjechałem. Mówiliście smiecie, ze nie znajdę pracy, ze ludzie są wstrętni i zawistni. Powiem wam coś, antypolskie skurfysyny. W tydzień znalazłem prace za 3 tys. Mam zayebistego przełożonego. Moi sąsiedzi są wspaniali, we wszystkim mi pomagają, mam zawalistych kumpli w pracy, a co najważniejsze na wszystko mnie stać. Mam czego dusza zapragnie śmiecie. W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idiocie z PGRu. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych, co Cię oczerniają.
  • gość 2015.10.29 [15:50]
    Hahaha 3 tys chlopino nie roz******laj mnie taka jalmuzna. Na bank cie będzie na wszystko stać blehehe
    Poza tym ch*j nas obchodzi twój życiorys szmato. Gnij tam śmieciu i morda w kubeł bo ludzi nie obchodzi twój marny żywot.
  • gość 2015.10.29 [15:58]
    Sama gnij dzifko z rozyebaba psita przez obcokrajowcow. Moja żona szmato przynosi 2 tysiące. Nie mamy co z pieniędzmi robić, ty posrana lutego z ukowskiego zmywaka. Gnij w tym syfie zdziro.
  • gość 2015.10.29 [16:03]
    Mi tam 4 kola miesiecznie, odsetek narasta w Polsce. Tez jestem szczesliwy ze wrocilem.
  • gość 2015.10.29 [16:06]
    Ciekawe co te emigracyjne śmiecie zarabiające niby kokosy, maja czego ja nie mam w PL.
  • Brunetos244 2015.10.29 [16:08]
    jestem emigrantem ale kocham Polskę i polskie kobiety usmiech.gif
  • gość 2015.10.29 [16:31]
    Jakby nie to szmato że żona musi robić na ciebie to byś zgnil. 3 tys wystarczy ci w pl na utrzymanie żony i dzieci?? Nie bądź śmieszny. Jesteś p***a a nie facet haha. Żona przynosi blehehe. C*pko ty. Skończ się kompromitowac przegrancu. Nawet na godne życie rodzinne nie potrafisz sam zarobić a tu się plujesz nieudaczniku.
  • gość 2015.10.29 [16:35]
    On 3 a żona 2 i nie mają co z kasą robić hahaha hahaha. Albo to prawo albo parowo 5tys to dla ciebie skarbo ile na śniadanie obiad i kolacje zresz chleb z pasztetem i jeździsz MZK . Jesteś żałosny. 5 tys to dla niego dużo co za Zj**.
  • gość 2015.10.29 [16:35]
    dzieki nieudacznikom ktorzy wyjechali z polski , mozna zyc na poziomie usmiech.gif I PRACY JEST DUZO DO WYBORU ..usmiech.gif JAK AM SIE DOBRY ZAWOD
  • gość 2015.10.29 [16:45]
    Super masz zawód za 3 tys haha, prawdziwy krezus finansowy
  • gość 2015.10.29 [16:59]
    Nie No nie mogę. Emigracyjne kurfy zmywają za grosz w uka gary, a mi zarzucają, ze moja żona pracuje. Hahahahahahaha mógłbym mieć każda z was szmaty. Każda z was by przyjechała do mojego mieszkanka i dawała mi dopy, by tylko mieszkać w PL. Ciekawe czy was kurfy, wasi fagasi utrzymują w uka? No kurfa pochwalcie sie, śmiecie.
  • gość 2015.10.29 [17:02]
  • gość 2015.10.29 [17:09]
    Ludzie, ktorzy sa naprawde zadowoleni z siebie i swojego zycia nie pisza w taki sposob jak ty, nie ma w nich tyle nienawisci i zlosci.
    Tak pisza tylko ludzie przegrani, ktorzy depczac innych podnosza swoje mizerne poczucie wartosci.
  • gość 2015.10.29 [17:12]
    5 tys miesięcznie to ja odkładam szmato a baba nie musi na mnie robić. Skoro nie wiesz co robić z tą "wielka kasa " to ci podpowiem. Idź na sesję do dobrego psychiatry bo ewidentnie tego potrzebujesz.
  • gość 2015.10.29 [17:37]
    po co znowu z debilem dyskutujecie i go podkręcacie?
  • gość 2015.10.29 [17:47]
    On sam jest juz pokrecony, my chcemy go troche odkrecic.
  • gość 2015.10.29 [18:16]
    taaak, wspomóżcie trolla, jemu marne grosze tu lecą za posty i musi ich naskrobać jak najwięcej, a pisanie z samym sobą nie jest płatne jezyk.gif
  • gość 2015.10.29 [18:18]
    haha, cieszymy sie twoim szczesciem smieciu, pracujesz na smieciarce ze tak lubisz to slow
    poczekaj jeszcze to Jarek K da ci obiecane 500 na bachora to dopiero bedziesz zyl jak lord
  • gość 2015.10.29 [18:22]
    "Mówiliście śmiecie, ze przypomnę sobie dlaczego wyjechałem. " No wlasnie daczego wyjechales? Bo nie miales za co zyc tempy szmaciazu!
    "Mówiliście smiecie, ze nie znajdę pracy, ze ludzie są wstrętni i zawistn"
    Jasne , w tydzien prace za 3 tuysie, mh, mhm, zalosny deps
    sasiedzi sa zawsze zawistni w Polsce, zeby nikt lepiej nie mial Powiem wam coś, antypolskie skurfysyny. W tydzień znalazłem "mam zawalistych kumpli w pracy""
    haha co ty nie powiesz, gustujesz w facetach o duzych gabarytach, a zoneczak wie o tym???,
    "a co najważniejsze na wszystko mnie stać. Mam czego dusza zapragnie śmiecie. W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze.""
    trzykrotnie tansze niz gdzie?? Bo w Niemczech ceny sa takie same, we Francji podobne/ A na wszystko cie stac? Kiedy lecisz do Kanady?
  • gość 2015.10.29 [19:55]
    Ehh znowu trolla nakarmili smutas.gif no i troll sam zapomina co pisal, wczesniej niby prace mial zalatwiona przez super znajomych, pozniej okazalo sie ze znalazl w 2 dni a teraz tydzien smiech.gif kiepski troll jest kiepski. Kocham Cie UK! usmiech.gif
  • gość 2015.10.29 [20:44]
    To się w psychologii klinicznej nazywa kwaśne winogrob na .jak się czegoś nie ma i obrzydza dobie to.
  • gość 2015.10.29 [22:33]
    on ma sen i gada od rzeczy, naprawde siedzi w UKu na taśmie tylko przysnął
  • gość 2015.10.30 [04:16]
    Zazdrosc w dopke cisnie. Zmywać zmywać zmywać śmiecie emigracyjne i to w podskokach.
  • gość 2015.10.30 [04:29]
    Nie zazdrość tylko współczucie
  • gość 2015.10.30 [05:07]
    Tak sobie wmawiaj, cóż ci pozostało w tej marnej, emigracyjnej egzystencji.
  • gość 2015.10.30 [05:15]
    czy lepiej dać się gnoić w Polsce czy próbować sił za granicą, z perspektywą na poprawe, chyba wariant drugi ciekawszy, pomimo że zawsze za granicą będziemy obcy.
  • gość 2015.10.30 [11:25]
    Byles nieudacznikiem w Polsce to i bedziesz nim na emigracji. Radze zapoznac sie z modelami i rozmiarami rekawiczek do sprzatania goowna smiech.gif
  • gość 2015.10.30 [14:11]
    Za granica macie perspektywę zostania zawodowym zmywakiem z Polski
  • gość 2015.10.30 [15:37]
    Hehe, no i co poniektore panny moga miec przechana rure przez pakola czy innego bezowego.
  • gość 2015.10.30 [17:59]
    ty masz za to przeczyszczony przewód pokarmowy, od doopy strony, cwelu smiech.gif
  • gość 2015.10.30 [18:28]
    Smieciarzu, nei wszystkie kobiety jak twoja byle gownem sie zadowlaja w doslowym tego slowa znaczeniu? Bo juz widze towj ryj zakazany , opluty zolcia, a poza tym juz bym cie dawno rzucila gdybym miala z dzieckiem mieszkac i z ajkimis kolegami. Moj maz przed wyjazdem zapewnil mi mieszkanie i ja zarabiam , wiec stul pysk!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...