Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wróciłem do Polski śmiecie

Polecane posty

Gość gość

Mówiliście, ze mi sie nie uda. Mówiliście śmiecie, ze przypomnę sobie dlaczego wyjechałem. Mówiliście smiecie, ze nie znajdę pracy, ze ludzie są wstrętni i zawistni. Powiem wam coś, antypolskie skurfysyny. W tydzień znalazłem prace za 3 tys. Mam zayebistego przełożonego. Moi sąsiedzi są wspaniali, we wszystkim mi pomagają, mam zawalistych kumpli w pracy, a co najważniejsze na wszystko mnie stać. Mam czego dusza zapragnie śmiecie. W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idiocie z PGRu. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych, co Cię oczerniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha 3 tys chlopino nie roz******laj mnie taka jalmuzna. Na bank cie będzie na wszystko stać blehehe Poza tym chuj nas obchodzi twój życiorys szmato. Gnij tam śmieciu i morda w kubeł bo ludzi nie obchodzi twój marny żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama gnij dzifko z rozyebaba psita przez obcokrajowcow. Moja żona szmato przynosi 2 tysiące. Nie mamy co z pieniędzmi robić, ty posrana lutego z ukowskiego zmywaka. Gnij w tym syfie zdziro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam 4 kola miesiecznie, odsetek narasta w Polsce. Tez jestem szczesliwy ze wrocilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co te emigracyjne śmiecie zarabiające niby kokosy, maja czego ja nie mam w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie to szmato że żona musi robić na ciebie to byś zgnil. 3 tys wystarczy ci w pl na utrzymanie żony i dzieci?? Nie bądź śmieszny. Jesteś p***a a nie facet haha. Żona przynosi blehehe. Cipko ty. Skończ się kompromitowac przegrancu. Nawet na godne życie rodzinne nie potrafisz sam zarobić a tu się plujesz nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On 3 a żona 2 i nie mają co z kasą robić hahaha hahaha. Albo to prawo albo parowo 5tys to dla ciebie skarbo ile na śniadanie obiad i kolacje zresz chleb z pasztetem i jeździsz MZK . Jesteś żałosny. 5 tys to dla niego dużo co za Zjeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki nieudacznikom ktorzy wyjechali z polski , mozna zyc na poziomie :-)) I PRACY JEST DUZO DO WYBORU ..:-) JAK AM SIE DOBRY ZAWOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super masz zawód za 3 tys haha, prawdziwy krezus finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie No nie mogę. Emigracyjne kurfy zmywają za grosz w uka gary, a mi zarzucają, ze moja żona pracuje. Hahahahahahaha mógłbym mieć każda z was szmaty. Każda z was by przyjechała do mojego mieszkanka i dawała mi dopy, by tylko mieszkać w PL. Ciekawe czy was kurfy, wasi fagasi utrzymują w uka? No kurfa pochwalcie sie, śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ktorzy sa naprawde zadowoleni z siebie i swojego zycia nie pisza w taki sposob jak ty, nie ma w nich tyle nienawisci i zlosci. Tak pisza tylko ludzie przegrani, ktorzy depczac innych podnosza swoje mizerne poczucie wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys miesięcznie to ja odkładam szmato a baba nie musi na mnie robić. Skoro nie wiesz co robić z tą "wielka kasa " to ci podpowiem. Idź na sesję do dobrego psychiatry bo ewidentnie tego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co znowu z debilem dyskutujecie i go podkręcacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sam jest juz pokrecony, my chcemy go troche odkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak, wspomóżcie trolla, jemu marne grosze tu lecą za posty i musi ich naskrobać jak najwięcej, a pisanie z samym sobą nie jest płatne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, cieszymy sie twoim szczesciem smieciu, pracujesz na smieciarce ze tak lubisz to slow poczekaj jeszcze to Jarek K da ci obiecane 500 na bachora to dopiero bedziesz zyl jak lord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mówiliście śmiecie, ze przypomnę sobie dlaczego wyjechałem. " No wlasnie daczego wyjechales? Bo nie miales za co zyc tempy szmaciazu! "Mówiliście smiecie, ze nie znajdę pracy, ze ludzie są wstrętni i zawistn" Jasne , w tydzien prace za 3 tuysie, mh, mhm, zalosny deps sasiedzi sa zawsze zawistni w Polsce, zeby nikt lepiej nie mial Powiem wam coś, antypolskie skurfysyny. W tydzień znalazłem "mam zawalistych kumpli w pracy"" haha co ty nie powiesz, gustujesz w facetach o duzych gabarytach, a zoneczak wie o tym???, "a co najważniejsze na wszystko mnie stać. Mam czego dusza zapragnie śmiecie. W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze."" trzykrotnie tansze niz gdzie?? Bo w Niemczech ceny sa takie same, we Francji podobne/ A na wszystko cie stac? Kiedy lecisz do Kanady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh znowu trolla nakarmili :( no i troll sam zapomina co pisal, wczesniej niby prace mial zalatwiona przez super znajomych, pozniej okazalo sie ze znalazl w 2 dni a teraz tydzien :D kiepski troll jest kiepski. Kocham Cie UK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się w psychologii klinicznej nazywa kwaśne winogrob na .jak się czegoś nie ma i obrzydza dobie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma sen i gada od rzeczy, naprawde siedzi w UKu na taśmie tylko przysnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc w dopke cisnie. Zmywać zmywać zmywać śmiecie emigracyjne i to w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrość tylko współczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj, cóż ci pozostało w tej marnej, emigracyjnej egzystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lepiej dać się gnoić w Polsce czy próbować sił za granicą, z perspektywą na poprawe, chyba wariant drugi ciekawszy, pomimo że zawsze za granicą będziemy obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byles nieudacznikiem w Polsce to i bedziesz nim na emigracji. Radze zapoznac sie z modelami i rozmiarami rekawiczek do sprzatania goowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica macie perspektywę zostania zawodowym zmywakiem z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, no i co poniektore panny moga miec przechana rure przez pakola czy innego bezowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz za to przeczyszczony przewód pokarmowy, od doopy strony, cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×