Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wy brytyjczyki zawsze na kimś pasożytujecie a sami niczego nie stworzyliscie

Polecane posty

Gość gość

Po wojnie pasożytowaliście na USA a dziś żyjecie za dotacje z UE. Gdyby nie unijne pieniądze to byście się pozabijali maczugami i żarli szczaw i mirabelki. Jak ja się cieszę że już tam nie mieszkam i nie muszę patrzeć na te wasze tępe azjatyckie mordy. Jestem dumnym Polakiem z paszportem Jego Królewskiej Mości Prezydenta RP. Gnijcie w uk. Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My brytyjczycy też się cieszymy, że już u nas nie mieszkasz polski śmierdzielu. Ten twój prezydent jest taki "królewski" jak i ty. Gnij w PL. W GB nikt cię nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL sie zyje a nie gnije ukowski smieciu. Gnijesz to ty ofiaro losu. Idz wpieszac smieciowe zarcie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99.9% polaczkow w UK wpierdala polskie zarcie ale ty tepaku nigdy w UK nie byles wiec nie wiesz ze na kazdej ulicy jest polski sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak. Nie potrzebujemy osrusow z małej brytfanii w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiertalasz polskie paczkowane drugiej kategorii a nie polskie zdrowe jedzenie bez konserwantow smieciu. Haha. Zryj konserwanty w uka cwelu. Do mojej PL juz nie wjedziesz hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ma czegoś takiego jak"polskie jedzenie". Już jeden madry gość wam to tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uka nie ma , w PL jest smieciu. Juz niejeden raz gosc to dobrze wytłumaczył. Mniam mniam. Gnij na fasoli i bekonie poyebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris czy pojazdy Pesa to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. Wszystko podkradli od usa. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadziliście świat ale do zguby. Solaris owszem przyznam dobra marka, ale do Bentley, Rolls Royca, Aston Martina czy Jaguar im lata świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Najbardziej to polaczki pasożytują na innych. Przyjeżdżacie do UK na socjal i jeszcze ciągniecie na swoje dzieciaki, które zostały w Polsce. Szkoda, że UK oficjalnie wyjdzie z UE dopiero na wiosnę 2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polacy dobrze wykorzystujemy fundusze ktore nam sie naleza. Moj sasiad pokazywal angolowi z uka swoj dom w PL. A brytol wielkie oczy i wywalona morda ze mamy w Polsce pojedynczy kurek i bojlery. I brak starych dywanów! Kurfa jaki debil haha. Myslal ze w PL domy nadal z drewna hahaha. Brytole nie umialy wykorzystac funduszy UE mimo bycia tam dluzej niz PL. Beda dalej mieszkac w kurnikach i poza Europa hehe. W przyszlym roku funcik po 3 zl jak city peerdolnie. Poki co przysylajcie smiecie gotóweczke , potrzebujemy na polskie rodziny z 500+. Lepiej to wydadza niz na wasze domopodobne rudery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy to c***y nie radza sobie z muslimami a nawet wybrali muslima na burmistrza londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wy brytyjczyki" , nie tak tępy polski wyborco PiSdu ,powinno być Wy Brytyjczycy , nie dziękuj , tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GB to wspaniały kraj. Cały świat chce się tutaj osiedlić bo wiedzą co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly swiat ucieka z GB. Banczki juz zaczeły. Brytole beda żreć tynk a szczuropolaczki na wygnaniu razem z nimi hyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tynk to żrecie w PL bo przecież nic swojego nie macie. Wszystko już sprzedane a teraz została wam praca za bezdurno w montowniach na potrzeby zachodu. I po co żeście zmieniali ustrój jak i tak to wasza kolejna porażka. Wszystkie ustroje już przerabialiście a każdy spi/erd/olony. Co za naród nieudaczników. Jak się cieszę że już nie jestem Polakiem. Buehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbedziecie w uk zrec. My Polacy jestesmy pany u siebie. W naszych montowniach pracuja dla nas ukraincy. I jest miodzio. My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te twoje wypociny to cieszę się że nareszcie pozbyłem się polskiego obywatelstwa. Błąd historii naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie pozbyłes to co robisz na polskim forum tepaku. Won na brytyjskie. Aaaa, nie umiesz jezyka ...buheheheheheh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reprezentujesz wszystko czego w Polakach nienawidzę. Chamstwo, gburowatość, ciemnotę i zacofanie cywilizacyjne. Boże jak się cieszę że pozbyłem się nareszcie tego przeklętego obywatelstwa. Dużo wysiłku mnie to kosztowało ale to była trafna decyzja. Gdybym mógł coś zmienić to zrzekłbym się tego nieszczęsnego obywatelstwa jeszcze wcześniej. Ale błąd historii jest w końcu naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez was polaczki nienawidze. Za wasza murzynskosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki-cebulaczki słyną na świecie ze swojej murzynskości. Biali murzyni z dorzecza narzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa kurki to Illuminati! Polska to potega dlatego Smolenski zamach byl!!! Kocham CIE polsko! Cuda tu sa w Polszy! Na kiju! Wszyscy zazdroszcza bo tu jest tak cudownie. Pralki i *****lewostronny to dzielo diabla przepiwoedziane w biblii! Musimy nienawidziec wszystko co inne jak prawdziwi katoliccy polacy! Ave bialy orzel! Wszyscy za bejsbole! Walic w ryj kazdego kto nie bialy hetero katolik. Hitler mial racje!!!!! Kocham CIE polsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w londynie bród smród i ubóstwo dwa kurki w zlewie landlord nie umiał usunac grzyba z łazienki hahaha, jeszcze do tego jedna pralka na cały dom :D jak dobrze ze uciekłam z tego syfu, oto dowód https://www.youtube.com/watch?v=pB_tR8X_gzY :) db

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa kurki to Illuminati! Polska to potega dlatego Smolenski zamach byl!!! Kocham CIE polsko! Cuda tu sa w Polszy! Na kiju! Wszyscy zazdroszcza bo tu jest tak cudownie. Pralki i *****lewostronny to dzielo diabla przepiwoedziane w biblii! Musimy nienawidziec wszystko co inne jak prawdziwi katoliccy polacy! Ave bialy orzel! Wszyscy za bejsbole! Walic w ryj kazdego kto nie bialy hetero katolik. Hitler mial racje!!!!! Kocham CIE polsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze piszesz dzbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do piekla z krolowa brytyjska tak krzycza muzulmanie w brytanii a brytole nic nie robia. Bezjajeczne c***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×