Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lahja

Wyjazd do Finlandii-Turku

Polecane posty

Gość Lahja

Witam! Wspólnie z koleżanką planujemy wyjazd wakacyjny do cudownej Finlandii. termin: lipiec/sierpień, na 7-10 dni. Przyznam, że jest to spełnienie marzeń. Chcemy się zmieścic w jak najmniejszych kosztach (do 2000zł)- lot Wizzair z Gdańska, hostel, zwiedzanie i miło spędzony czas. Jeżeli ktoś także zawsze pragnął tam wyjechac ale nie znalazł towarzyszy w podróży, zapraszam do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mndfsl
Jarek, - ty taki glupi ? czy udajesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mi się zawsze marzyła Finlandia, ale nigdy nie znalazłam kamratów do takiej wycieczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczektruskawkowy
a czemu akurat finlandia? co tam takiego ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahja
Szkoda, że na forum piszą tak niepoważne osoby. Chyba niektórym bardzo się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njknkj
ja chetnie bym sie wybrala do jakiegos europejskiego miasta, ale troche wczesniej, lato to zbyt odlegly termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandia jest po prosu piękna :) !! oprócz Finlandii zawsze chciałam jeszcze udać się do Moskwy, Petersburga, Norwegii, Islandii. Szwecję zaliczyłam w tamtym roku :D nigdy za to nie ciągnęło mnie na południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahja
Szarlotka - to tak jak mnie, także jakoś nie nosi mnie na wyjazd do gorącej sfery Europy, za to północ tak. Norwegia, Islandia - bardzo chętnie to także w najbliższej przyszłości. Finlandia - piękno przyrody, odpoczynek i wyciszenie - warto, oczywiście to zależy kto czego szuka. Jeżeli chodzi o wcześniejszy termin, hmm...chodzi o to aby pasowało z terminem, urlop w pracy czy też zakończona sesja na studaich w zależności od sytuacji no i być może potrzebny jest komuś czas na zebranie odpoweidniej kwoty itp poza tym pora ciepła ale nie upalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahja
Czy ktoś chciałby dołączyć do wypadu na Północ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tepta98
Finlandia jest klrajem tysiaca jezior,wysepek z domkami i sauna no i Mikolaj w Rovaniemi. Jednym slowem jest poprostu przepiekna a Turku jest bardzi ladnym miastem. Ludzie sa mili i goscinni. Latem jest bardzo duzo roznej rozrywki w roznych knajpkach nad kanalem. Obowiazkowo wizyta w krainie Muminkow no i Naantali ze swoimi brukowymi uliczkami i bardzi starymi budynkami. Zycze milej podrozy i milego zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahja
"Tepta" dziękuję za wskazówki, dolinę Muminków zaliczymy na pewno:) i wszystko inne, co będzie możliwe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×