Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymiana zlotych na funty

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam troche zaoszczedzonych pieniedzy w zlotych. Gdzie najlepiej je wymienic na funty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze mieszkam w Anglii I tutaj chce je wymienic. Gdzie to zrobic najkorzystniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaoszczedzilas zlotowki w anglii? lol nie wiem czy ci sie oplaci w kantorze inne opcji chyba nie masz zl z Polski do anglii mozesz wymienic w kantorze pozniej wplacic na konto walutowe I przelac do anglii znowu nie bedac w polsce a majac tam konto internetowe w banku polecam samych swoi przelewasz kase na ich rachunek w polsce w zlotowkach a oni po biezacym kursie przewalutowuja kazda kwote do 20tys funtow I przelewaja ja na twoje konto w anglii za 3 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to stare oszczednosci jeszcze z Polski. Nie wracam jednak do Polski, wiec musze cos z tymi pieniedzmi zrobic. Nie mam konta w Polsce. Moze znacie jakies kantory/biura w Londynie, w ktorych warto to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wymieniaj tylko daj rodzinie w prezencie. Ucieszą się. Ja tak zrobiłem i byli bardzo zadowoleni. Dałem im 11.000 zł i w UK to szybko odrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Myślę, że jeśli chodzi o wymianę walut, to korzystnie można zrobić to w kantorze internetowym. Możecie zajrzeć na https://ekantor.pl/ i zapoznać się z szczegółami tej oferty. Jeśli szukacie więc korzystnej oferty, to możecie sprawdzić szczegóły tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę,że kantor będzie dobrym rozwiązaniem - poszukaj jakiegoś w swojej okolicy. Ja mam sprawdzony kantor we Wrocławiu u siebie - http://www.centkantor.pl/ - realizują wymianę przelewami i z większa ilością gotówki też nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wycenia Pluskantor.pl na jednej transakcji jak jest konkretna od kilkudziesięciu do kilkuset złotych zaoszczędzisz. Przelew na konto walutowe masz pewny i sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemigo34
Na Twoim miejscu spróbowałabym po kursie własnym na Amronet.pl. Nikt nie narzuca Ci nieopłacalnego kursu i ponosisz bardzo znikomy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ch!uj wymieniac, dzis funt gowno wart, złoty to potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniekZmoniek
wziąłbym pod uwagę Pluskantor.pl zwłaszcza jak chcesz wymienić oszczędności i po raz pierwszy korzystasz z tego kantoru bo na początek 5000 przewalutują bez spreadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosimona
Przewalutowanie oszczędności powiadasz...Myślę, że najkorzystniej w tym wypadku wymienisz PLN na GBP przez Gieldawalut.com. Możesz tu powiem skorzystać z tzw. przewalutowania po własnym kursie i dzięki temu zarobić, zwiększając sumę oszczędności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaldi
Nie wiem jak dużo masz pieniędzy do przewalutowania, jednak skoro mowa o oszczędnościach, to być może pokaźna kwota. W tym wypadku polecam ponegocjować z kantorem, najlepiej internetowym bo dostępne kursy już są dobre, a jeszcze ugrać możesz lepszą wycenę. Amronet jest taki dość elastyczny i mają sympatyczną obslugę, ja bym się dlugo nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs funt - zlotowka to dzis 1 : 4.93 alez tak zlotowka slaba, a bingol pier/do/li ze zloty to taka mocna waluta, hahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombiak89
Na platformie Gieldawalut.com kupowałam dziś GBP po 4,90 zł. Całkiem nieźle. Też bank brałam od uwagę z początku, ale 5,18 to już przesada. Zostanę chyba w ogóle tylko przy e-platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×