Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyobraźcie sobie że małpa chce mi podnieść czynsz

Polecane posty

Gość gość

za pokoik tak mały, że rzeczy nawet nie mam gdzie porozkładać. z 350 na 400 :O owszem - wszystko wliczone, ale ja nie zużywam wiele wody (trzy razy w tygodniu kąpię się po treningu w łazience Pure Gym, nic nie gotuję poza wodą na kawę i herbatę) a ta nie dość, że nie zgłosiła umowy do council, nie dość że nie płaci żadnych podatków - to za tę klitkę oczekuje 400 funtów! małpa gospodarować pieniędzmi nie umie i myśli że ja będę ją utrzymywać [wściekły] chyba się wyniosę z tego j******o Oxfordu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, widac to, które ma osmieszyć emigrację :) A jesli nie prowo - to wynajmij mieszkanie 1 bed poprzez agencję mieszkaniową, proste. My - nie w Oxfordzie, Londynie ani Manchesterze itd - płacę za mieszkanie: 2 bed, duża kuchnia, łazienka z oknem, salon ma aż 20 m kw, dwa schowki (jeden spory drugi malutki), podwójne okna, stosunkowo nowy budynek (ma max 20 lat) - płacę miesięcznie czynsz + council tax 960. 3 dorosłe osoby - ja, partner i kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym, żeby to było prowo :O poprzednio płaciłem 450 (też wszystko wliczone) ale a/ na legalnej umowie b/ z pokojem tak dużym, że za komuny by mi przywalili domiar za nadmetraż i wprowadzili ze 2 sub-lokatorów :P niestety aż z 5 osobami do jednej małej kuchni i jednej łazienki teraz płacę 350 i wkurza mnie, że na północy tyle się płaci za małe mieszkanko, a nie pokoiczek wynajmowany u użytkowniczki pozbawionej rozumu a co dopiero mówić o 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, partner i kolega X czyli twojkącik i ru/chanko w dwa bolce hahaha:D widac ze nie stac cie na samodzielne mieszkanie hahaha co za przegryw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coo 400 za pokoj w oksfordzie? :D nie ma czegos tak niesamowicie taniego tam:D pokoje zaczynaja sie od 900funtów , w budzie dla psa mieszkasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:13 taki trójkącik to twoje marzenie, co, bingol?? :D inaczej byś tak nie napisał :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma wszystko 3 razy taniej w PL, pije piwo, robi grilla i dyma kumpla, i zarabia 6000 netto jako tim lider, a na UK sra rzadkim kupskiem po zjedzeniu kebaba z kota u araba, bo dwa kurki i dywan w łazience to średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk halołin
małpa? mieszkasz u czarnych? o kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malpy to fajne zwierzata choca czasem na widok dzieci robia im sie duze czerwone penisy co jest niefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem - mieszkam u czarnej i z czasem coraz bardziej staję się rasistą. niech kto mówi co chce i zaklina rzeczywistość - ich IQ jest niebotycznie niższe niż Białych. poprzednio mieszkałem 'u Pakola' - tak to jest w OXF - "nowi Anglicy" żyją bez pracy - z Polaczków. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki - rasiści wracać do Polski , nie ma dla Was miejsca na tolerancyjnym Zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij dziób - POLaczku. małpa mi mówi, że rachunki ją mordują, ale pojechała gdzieś i zostawiła włączone światło w kuchni i w jednym pokoju. nikogo nie ma, ale światło włączone. i rachunki ją później "mordują" :O szukam sobie nowego pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpy IQ 80 max
dzwoń do zoo że im małpa uciekła i niech po nią przyjadą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni99ers are stupid
czarni to bardzo proste istoty, do nich trzeba gadać jak do debili bo nic nie kumają, w afrykańskich językach jest niewiele wyrazów i tylko podstawowe pojęcia potrafią określić, np. u nich nie ma pojęcia że coś jest po środku, jest tylko góra lub dół, tak samo z pojęciami czasu i przestrzeni, nie kumają że np. miejsce na parking jest dla specyficznego pojazdu który może zaraz nadjechać i chcieć zaparkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos. ciągle do niej przychodzą mandaty do zapłacenia - a to jechała bus-pasem, a to parkowała w miejscu niedozwolonym, a nielegalnie zostawiała auto na parkingu na noc - a to jest po 60-80 funtów! co za małpa! i pomyśleć, że udało się jej skutecznie uciec z zoo aż z kamerunu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość landlord
kup budynek na kredyt i zostań landlordem, i wtedy tobie będą płacić czynsz a nie ty im. Chyba tylko kilka % ceny trzeba wpłacić i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazda ale w twoja islamska du/pe tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę kupować żadnej nieruchomości w UK. raz, że nie mam zamiaru tu siedzieć przez 30 lat (kredyt). za dwa lata obywatelstwo - i raczej mnie tu zbyt długo po tym fakcie nie uświadczą. dwa - po Brexicie nastąpi tu trzęsienie ziemi w nieruchomościach - kiedy przestaną napływać imigranci z Central & East Europe okaże się, że za 400 F będzie do wynajęcia domek, a nie pokoik u małpy. (o ile funt nie będzie kosztował 2 eurosów :D) ciekawe czasy nadchodzą. a mieszkanko to ja sobie kupię w Hiszpanii albo innym Egipcie, gdzie dziefffczęta są piękne, a słońce jest przez 300 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa kupisz sobie ale simsach. A "dzieffczeta" nawet nie spojrza na taka oblesna swinie z polaczkowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że masz kredyt na 30 lat nie znaczy że musisz tam siedzieć, bo bierzesz firme co zbiera czynsze i wpłaca ci na konto a z konta spłacasz kredyt. Po co ci obywatelstwo brytyjskie jak nie masz zamiaru siedzieć w UK? Do Hiszpanii możesz przecież z polskim obywatelstwem jechać. A kupić domek w hiszpanii to łatwo tylko z czego tam będziesz żyć, pozatym hiszpania ma własny burdel do przetrawienia. Bujasz w obłokach a z UK i tak nie wyjedziesz. Po Brexit myślisz że ceny wynajmu spadną? wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że ceny wynajmu spadną, bo ustanie fala imigracji z UE (a tym bardziej spoza jewrosojuza). prosta zasada popytu i podaży. ceny wynajmu spadną, bo brexit przyniesie (jestem gotów się założyć) poważny wstrząs ekonomiczny, znaczne zwiększenie kosztów życia i wzrost bezrobocia. każdy będzie oszczędzać - jak tylko może. ci co mają dom i pusty pokój - wystawią go na rynek. ci co szukają pokoju - będą wybrzydzać. i wtedy np. małpka może rok szukać 'frajera'co jej za pokoik zapłaci 400. a paszport brytyjski to wg rankingów jeden z najlepszych paszportów na świecie. co mi szkodzi go mieć? co do kosztów życia w ciepłych krajach - odkładam sobie pieniądze tutaj, trochę się uzbierało i jeszcze uzbiera - na początek wystarczy. dzieffffczęta będą moje :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w pl sa tak piekne domy z dzialkami i pory roku. Ani hiszpanski żar z nieba ani angielska deszczowa pogoda nie sa w stanie sie równac z pl. Kazdy funt wydany w uk jest bezpowrotnie stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie dlatego z tego kraiku 'z gumna' ucieka każdy kto może (o LOLandii piszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×