Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Yuppie !!! Jestem Pierwsza !!! Komu podoba sie na Ukrainie?

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!! Co sadzicie o zyciu na Ukrainie? Z mila checia porozmawiam z drogimi kobietkami po rosyjsku lub ukrainsku !!! Piszcie !!! Pozdrawiam, Wikusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdeCipowiemm
ja chciałabym mieszkać kiedyś na Ukrainie ,ale najgorzej boli mnie to ,ze znam ukrainski a nei znam rosyjskiego..a tam ciagle ten rosyjski..choc może teraz sie troche zmieniło? powiesz Miss jak sytuacja sie przedstawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, teraz troche lepiej wszystko wyglada, sa nowe perspektywy w biznesie i dzialalnosci gospodarczej, ja prowadze agencje tlumaczen i wkrotce zamierzam otworzyc Miedzynarodowe Ekskluzywne Biuro Matrymonialne; czynsze placimy niskie, ceny na zywnosc sa na poziomie polskich, ogolnie wszystkie produkty zachodnie sa tutaj dostepne, wybor ciuchow jest wiekszy niz w Polsce, i wygladaja te ubrania lepiej. Mieszkania na rynku wtornym tez kosztuja niedrogo. Przyjezdzaja terz do nas tlumy obcokrajowcow. Studiuja i pracuja u nas. Ogolnie dla nich zycie na Ukrainie jest tanie, ale na twardym srednim Europejskim poziomie. Gdzie uczylas sie ukrainskiego? Lubisz muzyke ukrainska? Ukrainski IDOL :) www.shans-ua.com Pozdrowionka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba na Ukrainie :) ale bylam tam tylko dwa razy na wakacjach, we Lwowie i na Krymie, wszystkim polecam, bo jest pieknie i tanio, tylko mogliby Ukraincy troche nauczyc sie czystosci, Krym jest okropnie zasmiecony, juz w Polsce jest lepiej pod tym wzgledem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anyzowko, na Krymie teraz jest lepiej, bo tam cudzoziemcy zaczynaja budowac rezydencje, wille i hotele, wiec sprzataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupi jupi
Droga Miss, kiedy Ty masz czas zajmowac się Kiki i Jadzią, jeżeli co rusz zakładasz jakis nowy topik i siedzisz w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdeCipowiem
Miss ,pewnie ,że lubię ukrainską muzyke...a języka cały czas się jeszcze ucze ..pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Ukrainę, i pozostałe kraje za wschodnią granicą Polski. Znam rosyjski, ukraiński i też jestem tłumaczką . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można
Ukraina to jakiś koszmar, zacofanie, oni chcą do UE? to jakieś nieporozumienie - za 50 lat może. Demokracja - na papierze, ostatnio miałam wątpliwą przyjemność przekraczać granicę polsko-ukraińską, trzeba wypełniać (na granicy) jakieś papiery, przepisywać wręcz paszport, wypisywać jakim autem się jedzie i ile osób - szczyt komuny, celnik - jakiś wytatułowany ex-kryminalista, sama mafia, aż mam dreszcze jak sobie to przypomnę, aha i jeszcze jedno trzeba mieć UPOWAŻNIENIE NOTARIALNE, jak się jedzie nie swoim samochodem, czekają tylko aż się im da w łapę - sorry ale w Polsce tak nigdy nie było, nawet za komuny, a trochę z tych czasów pamiętam. Dziki kraj, dzicy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
Ukraina to cudowny kraj, bo jest tam kawałek Polski i Ukraińce to cudowni ludzie wiem bo kilka razy byłam w Lwowie i na Krymie a i Ukraińców w Polsce dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelkaaaa
Jestem z Ukrainy, mieszkam na stałe w Polsce. Chętnie porozmawiam po rosyjsku lub po ukraińsku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolego jajka i zdrowego kroliczka !!! Nie jestesmy dzikusami, sprobuj wyjechac do USA i wtedy przekonasz sie jak amerykanska straz graniczna pilnuje porzadku. Bardzo mi sie podoba na Ukrainie, naprawde, tutaj zycie jest tansze, niz w Polsce, wzystkie produkty sa dostepne, zywnosc jest smaczna, dobra i tania, ja mam dobra prace, wyleczylam sie z depresji i nie narzekam, a Kijow to juz w ogole najlepsze miasto na Ukrainie, i bardzo-bardzo romantyczne... Niestety, nie wiem, gdzie mozna znalezc nocleg we Lwowie, bo sama kiedys tam spalam na dworcu autobusowym, jak jechalam do Wawki autokarem stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mykolo
Привет братьям Хохлам. Я тоже могу немного говорить по-польски, но не буду, чтобы вас не вгонять в уныние. А сколько стоит килограмм сала в Варшаве? Например у нас в Перепёрдове 0,5 гривны за гарны кавалэк сала с перцем и чесноком. ФизкультПривет ПыСы Мисс Украина, приезжай к нам, потанцуем гопака, музыку послушаем, сала покушаем.............. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyakuju, Mykolo, W Polsce sala nie ma, jest tylko boczek, Kocham gopaka i Vove Zil Vova Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×