Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakiej patologii i biedy trzeba sie wywodzić zeby tysiąc funtów było super

Polecane posty

Gość gość

kasa , "kilka razy więcej płacone niż w PL" a co z drogim mieszkaniem, wydatkami ? to ile mieliście płacone w Polsce ? :D Jpdl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii nie tylko zarobki o wiele lepsze ale tez zycie ogolnie. Nawet glupie wyjscie na miasto to atrakcja. Przynajmniej nie musimy igladac tych skrzywionych, w ch!uj nieszczesliwych mord emerytow. Tutaj wszyscy usmiechnieci, szczesliwi :) tylko taki nedzny piz!dziak bingol wszedzie widzi syf grzybow i smierdzace dywany. Ja za to widze o wiele bardziej rozwiniete panstwo niz pl. W kazdej dziedzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne , ja w swoim mieście widzę skrzywione mordy emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to widze usmiechnietych, szczesliwych starszych ludzi ktorzy nawet obcym mowia dzien dobry. Cos niespotykanego w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wiocha wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000f = 4700 (a 1k f to JEDNA wyplata) w normalnym miescie wschod Anglii lub Walia (z doswiadczenia, nie wiem jak Szkocja czy Ir) wynajem flat+rachunki to 650f = 3055 zostaje 350f (na jedna osobe w wyzywieniu to zdecydowanie za duzo) = 1645 - czyli dokladnie tyle ile minimalna jedna wyplata w polsce.... zatem rzec mozna, ze osoba zarabiajaca w UK ten patologiczny 1 tysiac funtow nie tylko moze sie utrzymac samodzielnie w UK, ale jeszcze zostaje jej minimalna wyplata liczona w zlotowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to 1600zl brutto to nic tylko szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za £350 w Anglii nie mozna poszaleć :P co z tym zrobisz ? :D w palcach to sie rozpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sie nie da poszlaec? na zakupy na miesiac samemu wydaje sie max 150f, zarcie w knajpie to wydatek max 30f, kino 16f, najwieksze koncerty to od 40 do 50f bilet (jesli chodzisz tylko na takie i sa one tak czesto to sobie zrezygnujesz z czegos innego, chocby z jednej butelki whisky 15f za butelke raz w tygodniu, inaczej niz w polsce gdzie za 1600 brutto po zaplaceniu rachunkow (600, kup zarcie, ktore w przeliczeniu na f wychodzi tyle samo, i idz na koncert za 250zl bilet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpina po prostu... jak sie czyta te brednie :D a co rozumiesz tepaku pod pojeciem poszalec? Widze zero szacunku do pieniedzy, pewnie jigdy nie pracowalo to cos i gnije na utrzymaniu kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, 30f knajpa:D czyli ponad 120zl za obiad:D drogo jak w hooy. W PL za 50zl to mam obiad dla dwoch full wypas i dolewki za darmo. A pensja bardzo dobra , zona dostanie w styczniu podwyzke. I pelno rozrywek. W uk jedyna rozrywka to paby hehe. Gnij w uk cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlanie, drogo w c***j. Dla polskiej patologii , która dostała pierwsze pieniądze to niesamowita kasa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz o tym ze £40-50 to tyle samo co 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to 1600zl brutto to nic tylko szalec X No takie cwoki jak ty wiecej nie dostana misiu, ja mam kilka razy wiecej:D boli cie to ze wyksztalceni Polacy w PL zarabiaja tyle jak na zachodzie? Bylo sie uczyc ośle BUHEHEHEAEHEHEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to samo Jak zarabiasz c***jowo, to dostajesz £800-1000 na miesiąc... Co z tym zrobisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kilka razy wiecej ale w groszach BUEHEEHHEEEHHHEEEE jak matka da kieszonkowe :D co za tepy bingol :D o nauce pieprzy a sam nie skonczyl podstawowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ta wymyslona zona (niby lekarka zarabiajaca UWAGA 2000zl BUEEHHHEEEHHHEEE :D oj bingol bingol jak ty malo wiesz o zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany ten znowu . mieszkam w Edynburgu. Zarabiam miesięcznie ok 1150 funtow netto. Mąż ma 1630 netto. WSZYSTKIE rachunki i opłaty to 1360-1400 jedzenie dla trojga 700/mies zwykle. policz ile nam zostaje na co tylko chcemy. zostaje ci choc tyle samo co miesiac w Polsce, aby odłożyć, w zlotówkach? w stosunku 1:1 ? albo se przelicz i pomnóż x4.85 pacanie. nawet jak funt spada, to mi to tak znowu nie robi, jak ci się wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach no tak, zapomniałam - teraz zabraknie Ci argumentu i napiszesz coś o tym, że aby przetrwać muszę byż z kimś i lizać j*a*j*a mężowi itp ... bo lubisz o tym pisac, zboku. no nie?? przejrzałam Cię? bo takiego pacania ŁATWIEJ przejrzeć, niż pięciolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko 2000zl"mialo byc. Z Przeciez on gnije na garnku u matki i nie pracuje. Ma tylko kieszonkowe :D wiec co ma odkladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zanim wyskoczysz że mieszkam z 6-cioma osobami czy coś - nie, mieskzam z mężem idzieckiem na mieskzaniu z NOWYMI dywanami :P i jednym kurkiem :P w lazience, metraż 70 m kw. 10 minut autem co centrum miasta. to nie Londyn.w Edi są inne ceny. a poza Edi? za 700 miesiecznie wynajmiesz ładny domek 90-100 m kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem nie raz ale do tepaka nie dociera :D on mysli ze wszedzie jest jak w Londynie w jakiejs syfiastej polskiej dzielnicy czyli chyba Ealing (te epickie reklamy pokoiku za seks :D oj bingol bingol :D beka jak ch!uj z debila :D), tam mieszkal przyglup. Nie znam Londynu wiec nie wiem, z tego co pisal wnioskuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w Londynie 1000 to tragicznie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama biedota wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:28 ja znam 3 odoby mieszkajace w Londynie - jest to Irlandka i dwie Polki. Irlandka zarabia jakos 2075 netto na miesiac (znamy sie 7 lat z czego 4 pracowlaysmy razem wiec nadal jestesmy w dobrym kontakcie, mimo ze ona od 3 lat w Londynie a ja nadal Irlandia). Polki znam jeszcze z Polski, wiem ze jedna zarabia jakos 1700 netto/mies a druga ma taka sama prace lecz w innym mijescu, wiec raczej podobnie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*osoby z tego co wiem, to takie pieniadze w Londynie sa dobre. kiedys kuzyn meza byl w Aberdeen (polnoc Szkocji) i tam zarabial 1400/1500 netto jego dziewczyna 1000 i mieli super zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000f to jak 2000zl w Polsce taka prawda. W uk w hooy wszystko drozsze i gorszej jakosci hehe. I zero znajomych buheheheeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu dyskusja z tym pajacem, przegrancem, ktory na babskim forum od LAT probuje leczyc kompleks, jakiego nabawil sie pracujac na zmywaku w UK :D jakby kazdy w UK zarabial 1000f ale nikt w Polsce nigdy ponizej 3000 :D fantasta i mitoman :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezmy te minimalne: maz i zona po 1600 brutto kazde, razem jakies 3000zl, do tego oplaty, jedzenie. uk 2000f razem: oplaty za wynajem z rachunkami max 1000zl porownajmy ceny: telewizor Sony KDL-55W809C - 55cali full hd w polsce - 3 999 w uk 699.98 ( 3289zl) - nie tylko taniej, ale czy kupisz od reki? oczywiscie ze tak. albo podklad estee lauder: w polsce- 178zl w uk- 31f (podwyzka po brexicie o 1f) na zlotowki - 145zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżka po Brexicie 1f? ciekawe bo mąż koleżanki dostał 20% podwyżki (programista)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×